PDA

View Full Version : Как да докарам плосък корем?



vampiresong
05-30-2012, 13:50
Такаа......може ли някой да каже някакви упражнения за плосък корем и може ли корема да се стегне само за 2 месеца с коремни преси и скачане на въже?Това при мен е по-скоро ген и затова искам да питам тогава може ли корема да се прибере по-бързо?Примерно всеки ден по 15-20 минути скачане на въже и по 60 коремни преси някъде?Или има и други по-ефективни упражнения?Моля ви кажете!!!

awerw
05-30-2012, 14:48
Тичай! Ако искаш прави тук там някое упражнение, спазвай диета и всичко ще се оправи, ако има какво да се оправя.

vampiresong
05-30-2012, 15:35
Тичай! Ако искаш прави тук там някое упражнение, спазвай диета и всичко ще се оправи, ако има какво да се оправя.

Има, но малко.Все пак да е перфектно! :)

sky_girl
05-30-2012, 18:09
Лятото възнамерявам да ходя да тичам, понеже и аз имам голяма нужда от упражнения. Слаба съм, но не съм много стегната. Тичането наистина помага ли? Колко долу-горе трябва да се бяга? Някой може ли да сподели упражнения за домашни условия, които да дадат реален ефект. Споделете ако знаете нещо.

TePuKaTpoDuShA
05-30-2012, 20:07
Е разбира се, че помага тичането : ) а домашни упражнения - напади, коремни преси, ако имаш гирички у вас може да разгледаш в сайта - www.bb-team.org има доста упражнения, които могат да се правят и в домашни условия ;)

Grisha_Kovachki
05-31-2012, 10:46
Диета, кардио и добър хранителен режим = ПЛОСЪК КОРЕМ => МЕЧТА ЗА ЛЯТОТО =>

vampiresong
06-01-2012, 12:06
Лятото възнамерявам да ходя да тичам, понеже и аз имам голяма нужда от упражнения. Слаба съм, но не съм много стегната. Тичането наистина помага ли? Колко долу-горе трябва да се бяга? Някой може ли да сподели упражнения за домашни условия, които да дадат реален ефект. Споделете ако знаете нещо.

Да и аз така!Слаба съм, но но не много стегната!Та и на мен ми е любопитно колко време горе долу трябва да се тича за тази цел?

SurfSky
06-01-2012, 14:51
Еми багаш :D В бб-теам има програма,първоначално бягаш по 1 минута и 1 минута почивка ... След някоя друга седмица 2 минути бягане 1 ходене и така си увеличаваш бягането .... Виж ги футболистите какви преси имат ... Това да не е от по 1 000 коремни преси на ден? Просто те много бягат,това им е в играта ...