PDA

View Full Version : Идеи за прическа.



Nutella♥
05-30-2012, 14:40
И преди съм писала за косата си,но този път с друг въпрос.Косата ми е много,много гъста,изтощена и каквото друго се сетите.Не е много дълга - някъде 7-8 пръста под раменете,но не я харесвам така.Искам нещо да и променя.Може ли да ми дадете идеи за прическа,която да стои добре на гъста коса,която не е къдрава,а просто леко чуплива.Ако вашата коса е гъста вие каква прическа имате ? По - късно мога да пусна снимка и ако е нужно.Вие също ако искате пускайте снимки на различни прически. :)

П.С. - на 14 съм и не знам дали да пробвам да се боядисам защото си мисля,че после ще съжалявам.Естествения ми цвят е ето такъв: http://www.grupovo.bg/offers/g_9462.jpg

abyty99
06-03-2012, 15:58
много ти е хубав цвета на косата :) не се боядисвай .. не само, че ще съжаляваш, но после трябва пак и пак и пакк :Х щом косата ти е изтощена, разрови се малко и потърси балсами, маски, хидратиращи продукти и разни такива, за да си подобриш косата ... а след това вече до прическитее :)

shishi
06-03-2012, 18:02
подстрижи си връхчетата и потърси в гугъл домашни маски. моята коса е ужасно гъста като твоята и е горе-долу същата дължина и съм подстригана на пластове като фризьорките винаги ми махат мн коса и ми я изтъняват. според мен тва е най-подходящата прическа за гъста коса но нз дали ще ти отива