PDA

View Full Version : помогнете ми плсс ;((((



zzzzzzz11
05-30-2012, 17:38
моля ви помогнете ми - не знам какво да правя. Аз съм най добра приятелка с едно момиче( Ваня )което има сестра ( Ани) и може да се каже че сме 3-те приятелки.Но има един голям проблем - те двете твърдят че се мразят и постоянно се карат.Много обичам Ваня и знам че съм й най добрата приятелка защото ми го е казвала много пъти.Но обичам и сестра й . Сестра й някакси има нещо която тя няма.Постоянно сме 3-те - прибираме се заедно и тн .Та така проблема ми е за сестрата на това момиче - Ани - Днес когато се прибирахме си говорехме и аз , тъпата , реших да я попитам : Коя ти е най добрата приятелка? И тя взе че изброи някакви там момичета, аз я попитах - А аз ? И тя каза НЕ .... Не знам как можа да го кажеее - по принцип тя си пада по грубите шеги но не знаам! Ваня твърди че тя е залепена за мене!Като гледам момичетата от нейния клас я изолират.А и не съм й някакво там момиче което среща един път на 2 месеца !....Такива глупости сме правили 3-те - въргаляхме се в снега и играехме сумо, крещяхме на дъжда и на градушката и така...Прегръща ме, когато ме види се усмихва и така...Не знам дали се е шегувала (защото не ми звучеше така) или се страхува да не й кажа ти не си ми (щото все пак съм приятелка със сестра й) или просто и трябва още време със мене.С нея се познаваме от 1 година.Може би й трябва просто още време... Моля ви помогнете ми, дайте ми някава идея какво да правя щото не съм се чуствала толкова объркана от много отдавна...

Wikito
05-30-2012, 20:36
ами нищо не прави просто си излизайте :Д това , че не си и бфф не означава ,че не си и фр