PDA

View Full Version : За мъжките и женски списания и самоиронията



michel1
05-31-2012, 10:40
Защо според вас толкова много мъже пишат със самоирония за пола си, а такива жени няма? По женските списания само оплюват мъжете, но НИКОГА не се самоиронизират, докато по мъжките все има някаква самоирония. На какво според вас се дължи това? Дали не е защото тези със самоиронията са педали, които мразят факта, че не са се родили жени? Обикновено до самоирония прибягват тези, които имат комплекси и мразят същността си.

michel1
05-31-2012, 10:46
Поводът е тази статия:
http://men.hotnews.bg/n/kakvo-e-muzhut.15864.html

Leonora
05-31-2012, 11:06
Не мисля,че тези,които се самоиронизират се мразят и са комплексирани.
Всъщност тези,които не са способни на самоирония имат дълбоки комплекси и проблеми със себе си.Самоиронията помага да погледнеш по-насмешливо над нещата и обикновено е характерна за веселите и широко скроени хора.
Аз харесвам мъжете като пол.Понякога поглеждам и с леко...как да го кажа,без да ме разберете погрешно-съжаление.
Способни са да си изгубят акъла от гледката на едни гърди,те са си момченца,а жените все ги командорят,слагат им граници,това искам,онива искам.Реално обаче са натоварени с огромна отговорност-колкото уж да е напреднало обществото все още мъжът се води,че трябва да е силен,да издържа,да предлага нещо на жената.

Жените имаме по-други проблеми...все нещо сме недоволни,нещастни.Коменти раме мъжете(то в моя случай момчетата) и ги обявяваме за тъпи,защото не се движат по нашите планове.И тъпи жени има..и тъпи мъже. Винаги съм харесвала повече с момчета да общувам,защото са по-весели,правят глупости и се забавляват.С разни приятелки обикновено се оплакваме от момчетата и говорим глупости за спирали и гланцове.Мне мерси...

michel1
05-31-2012, 11:11
Така е в Кенефа. Обаче не навсякъде е като у нас.

yakuza_
05-31-2012, 11:39
Прочетох половината, писано от прикрит педераст или феминистка.

michel1
05-31-2012, 12:09
Прочетох половината, писано от прикрит педераст или феминистка.

За първи път сме на едно мнение! :grin: