PDA

View Full Version : От утре...



ShtrudeL
05-31-2012, 10:31
...ще пушите ли на обществени места?! ^^
и кой следи кой пуши и кой не и какво става ако ви хванат?

MaLyKoLiU
05-31-2012, 10:34
http://www.moreto.net/novini.php?n=174346
Ето подробности :)

LordOfLight
05-31-2012, 10:51
Не ми харесва, да!

ShtrudeL
05-31-2012, 11:00
Кеф! 8)

yakuza_
05-31-2012, 11:01
Всички пушачи на биогориво ! Възможно най - отвратителния навик, драйфа ми се от миризмата на пушачи, да не говорим за дъха им тип "клошар ми сра под езика" или отвратителната миризма която се носи от дрехите им ...

LordOfLight
05-31-2012, 11:05
мен па не ми е кеф!

someonerandom
05-31-2012, 12:16
Не пуша и все пак съм против.Писна ми постоянно някой да казва на хората какво да правят.Като им се пуши,да си пушат,който има проблем-негов си е,да се премести.Има си отделения за непушачи.На мен рядко ми се случва да ме подразни дима от цигарата на някого,обаче ако се случи-ако е някой от компанията го моля да го насочи в другата посока или изтърпявам толкова 2 минути,ако е непознат се местя.Всеки има право да си живее както си иска.

psychopath
05-31-2012, 12:22
Най-много от тая работа ще го издухат ресторантьорите и частния бизнес в бранша.
Като не се пуши некъде, нема да им стъпим, смърт, Хитлер, хероин и така...

Доста недомислено, или пък доста добре замислено? :Р

Ако цигарите са толкова вредни и пречещи...защо не ги спрат от производство? Ахахахха
Смърт!!!

ShtrudeL
05-31-2012, 12:28
Не. Това е безотговорност към собственото ти здраве. Неуважение към тялото, което ти е дадено.
И на мен ми е любим лафа и оправданието: "то и газираните напитки, храната, въздуха и какво ли не ни убиват; има толкова много непушачи, които също умират млади; а дядо ми е на 70-80-90, пуши от 3564567 години и нищо му няма" и т.н. глупости. Всеки... ВСЕКИ може да се откаже от тютюнопушенето и да си направи услуга, стига да ИСКА.
Най-егоистично мога да кажа, че ми е мъчно когато виждам някой близък да пуши като кумин, защото не искам след време да го гледам кашлящ, едва дишащ и т.н. покрай мен.
Майка ми и баща ми никога не са пушили и се радвам за което. А като бях малка и леля ми като пушеше (тя също беше малка), почти винаги я портех на баба ми. ^^

ShtrudeL
05-31-2012, 12:29
Най-много от тая работа ще го издухат ресторантьорите и частния бизнес в бранша.
Като не се пуши некъде, нема да им стъпим, смърт, Хитлер, хероин и така...

Това е чудесно. ^_^
И без това не обичам много хора на едно място. Стойте си вкъщи и си пушете. ^_^ <3

kalpazanka
05-31-2012, 12:37
Не пуша и забраната не ме засяга пряко. :-P

PainMonopoly
05-31-2012, 12:37
Ваша си работа, че сте решили да се самоубивате с цигари, но когато пушите, винаги пречите на някого. Винаги.

ShtrudeL
05-31-2012, 12:44
Ако аз бях пушач, нямаше да казвам как захарта, въздуха и храната ни убиват. Това са глупави оправдания. Щях да кажа: "Да, знам, че съсипвам тялото си. Да, знам, че ми вреди, мога да умра 10 години по-рано, или да ги изживея, но с 3068356 заболявания и тежък живот. Да, знам всичко това, но това е моя избор."
ТОВА от никой пушач не съм го чула. Всички лъжат и себе си, и околните.

PainMonopoly
05-31-2012, 12:45
Стойте си вкъщи и си пушете. ^_^ <3

Мда, ако НИКЪДЕ не може да се пуши, ще се наложи да се съобразявате или да спрете да ходите по заведения изобщо.

Само за едно се надявам: поне този път да се приеме някакъв закон, който да се спазва веднъж завинаги, а не да има хайки следващите 3 месеца и после пак всички да ми кадят на главата.

Ukhtar
06-02-2012, 15:09
По принцип има вариант да се намаже нещо, ако не се спазва.

Влизаш в кафене, кади се. Сядаш, пиеш една количка и не си плащаш сметката. Полиция ли ще викнат? :Д

PainMonopoly
06-02-2012, 22:30
Аз лично ще им викна полиция ако видя, че се пуши.

BadAss
06-03-2012, 09:07
Не пуша и все пак съм против.Писна ми постоянно някой да казва на хората какво да правят.Като им се пуши,да си пушат,който има проблем-негов си е,да се премести.Има си отделения за непушачи.На мен рядко ми се случва да ме подразни дима от цигарата на някого,обаче ако се случи-ако е някой от компанията го моля да го насочи в другата посока или изтърпявам толкова 2 минути,ако е непознат се местя.Всеки има право да си живее както си иска.

Тоя филм с "тва си е личен избор дали да пушим или не" сме го гледали. Хубаво, като е личен избор, никой не ти е наврял цигарата от раждането, но щом засяга здравето на другите си длъжен да се съобразяваш.

Ukhtar
06-03-2012, 12:09
Аз искам да спрат да продават цигари с филтър. ПЪК!

jumpin
06-04-2012, 11:07
Това с губенето на клиенти е пълната глупост.Скоро ходих в Турция и там,като си между две стени и таван е забранено да се пуши.Толкова!Никой не го интересува,дали ще умреш от абстиненция или,че няма да се изгъзариш пред непознати,че пушиш.Не се ли спазва закона,в конака.Така трябва и да е тук.Дискриминации,свободи не знам си какви глупости .. Щом пречиш на другите около теб,ще се съобразяваш и толкова.В Турция и един клиент не са загубили.Пълни им са курортите и заведенията.Трябва да се промени,този гаден български манталитет.

psychopath
06-04-2012, 11:54
Това е чудесно. ^_^
И без това не обичам много хора на едно място. Стойте си вкъщи и си пушете. ^_^ <3

ахахахахаххаха

Mi6inka
06-04-2012, 12:06
Съгласна съм да и ще го спазвам. Никога не съм си позволявала, например на спирката има 10 човека завряни да чакат и аз да запаля цигара..дори, когато някой го прави се възмущавам искрено... Все пак никой не е длъжен да диша чуждите отрови! Пък и тъкмо още една причина да ги откажа.

RagioL
06-04-2012, 14:17
Всички пушачи на биогориво ! Възможно най - отвратителния навик, драйфа ми се от миризмата на пушачи, да не говорим за дъха им тип "клошар ми сра под езика" или отвратителната миризма която се носи от дрехите им ...

А какво мислиш за наргилетата? :D