PDA

View Full Version : помощ



pleasehelpme
05-31-2012, 12:13
възможно ли е да съм бременна ако след като правих свирка на приятеля си и преглътнах спермата му, той е докоснал пениса си когато се е обувал (казва, че не е, но искам да съм сигурна) и после си е вкарал пръстите в мен? дори да го е докоснал ще е станало за някаква секунда или две, при самото обуване и ще е било с палец, а той после не си вкарва палеца в мен.. има ли някаква възможност? случи се на 14 ден от мц, но не би трябвало да съм била в овулация, тъй като когато тя настъпва имам засилено влагалищно течение и болки в кръста, а това се случи 3 дни по-късно... моля ви отговорете ми

пп: притесних се като прочетох темата за забременяването без проникване.

kalpazanka
05-31-2012, 12:14
Колко ти е МЦ?

In*The*Face
05-31-2012, 12:21
Всичко е възможно, но в случая няма за какво да се притесняваш.

pleasehelpme
05-31-2012, 12:26
ами попринцип различно, варира от 23 до 29 дни (34 е стигал след прием на антибиотици).. на мен ми звучи доста нелепо и трудно да се е случило, понеже ще е било някакво минимално докосване дори да го е имало, а той казва, че не се е бутнал.. но ми е притеснено все пак.. вече и от най-малкото се панирам.

granger
05-31-2012, 12:28
Да, с пръстите става...спокойно. Ако ставаха така бебетата, половината форум да дондурка бебета.

kalpazanka
05-31-2012, 12:32
Абе ей, поне я оставете да се попритесни с възпитателна цел. :D

23-14
29-14
^Сметни и виж кога са ти опасните дни.

pleasehelpme
05-31-2012, 12:41
kalpazanka, аз се притеснявам много отдавна, осъзнавам колко е глупаво, но вече ми се е превърнало в някаква фобия. никак не ми е лесно да живея така и да се побърквам от притеснение, не правя секс заради страха си от забременяване и измъчвам момчето, с което съм от повече от година заедно заради това. на почти 16 съм, правихме секс през септмеври има няма 10 пъти но там имаше един рисков полов акт, който ми изкара акъла и всичко. не искам да вземам противозачатъчни точно защото следвам твоя съвет - че са вредни и има риск от рак на гърдата (повишен). единствено ми остава въздържанието и мисля че се справям, от 8-9 месеца не съм правила секс, но не мога да го лиша и от това.. моля те, ако няма страшно, ми кажи да се успокоя.. ще си ги сметна.

kalpazanka
05-31-2012, 12:43
Мацо, за да ти сметна аз опасните дни и да видя дали имаш основание да се тревожиш, ми трябва датата, на която е дошла последната ти менструация и датата на това изпълнение от първия ти пост, заради което се тревожиш. :)
Явно не ти се занимава да броиш по календара, затова ще броя аз. ;)

In*The*Face
05-31-2012, 12:43
Няма страшно! На 16 години въздържанието не е лошо, ама ти няма цял живот да го караш така, понеже било рисковано. Има презервативи за тази работа. Ще сте внимателни, ще си смяташ рисковите дни и така. Дишай спокойно и разкарай тези натрапчиви мисли, за да не луднеш съвсем.

ULTIMATE
05-31-2012, 14:06
http://www.detski-sviat.com/index.php/content/view/82/105/ - за тези, които ги мързи да смятат :D

ShtrudeL
05-31-2012, 14:20
http://media.moddb.com/images/members/1/288/287053/poker_face_kindle-337x450.png

DragonLady
05-31-2012, 14:28
Стига глупости, не си бременна дишай .....

pleasehelpme
05-31-2012, 16:15
kalpazanka, извинявай, не съм те разбрала. на 10 май ми дойде, рискът се случи на 24ти. а иначе, да знам, че няма как да го карам цял живот така и че има презервативи, но супер много ме е страх - че може да се скъса, знам ли какво още да стане, какъвто ми е цикъла нередовен и си идва през колкото дни си иска, върви сметни опасните дни.. мислех си, че като спра да правя секс ще съм спокойна, но на - един месец не е минал, в който да не съм била на тръни, докато ми дойде... знам колко налудничаво звучи, ама даже само да ме бутне и вече почвам да изперквам.. да разбирам, че сега няма от какво да се страхувам или да се надявам да не се е бутнал, кое от двете?

пп: да, уча по биология и супер много четох и се образовах преди да започна да правя секс.. просто когато дойде на твоята глава и най-малкото може да те побърка, моля ви не ме съдете.. сама си знам през онея 5 минути докато чаках да отворя капачето на теста какво ми беше.. не знам как да се справя с тая фобия.

kalpazanka
05-31-2012, 16:21
19-25-ти май са ти рискови за евентуална овулация.
Все пак имайки предвид обстоятелставата, трябва да си невероятен карък, за да забремеееш. Дишай. ;)

pleasehelpme
05-31-2012, 16:24
току що и аз ги пресметнах датите по календара който са постнали тук.. страшно много ти благодаря наистина и се извинявам за паническите си глупости, с които ви занимавам. не вярвам да съм чак такъв карък.. обаче ще имам едно пътуване извън граница за една седмица, мога ли да очаквам заради него да ми закъснее няколко дни, чувала съм, че е възможно..

пп: и ако някой има някакви идеи как се преодолява такъв страх, моля да сподели... много съм благодарна!!

granger
05-31-2012, 16:44
Смяна на климат, стрес, нерви и тн,могат да ти забавят цикъла.