PDA

View Full Version : важен въпрос към момичетата



veri313131
05-31-2012, 13:43
Как се обезкосмявате долу ?! Аз съм на 17 и още не съм правила секс .. Доста съм чувствителна и имам мн нисък праг на болка и затова питам най-безболезният начин за обезкосмяване .. С кола маска или епилатор много боли знам .. Казвали са ми фотоепилация но тя е доста скъпа и нямам толкова пари ..

Tenjera
05-31-2012, 13:45
Или търпиш за 10 мин на кола маската или се бръснеш и търпиш червените пъпки, сърбежа и грапавостта. Избирай си.

ShtrudeL
05-31-2012, 14:17
омг... ами сама си си отговорила. Самобръсначка. Най-лошия вариант. Наистина.
Има и разни кремове, ама не стига че трябва да стоиш омазана 10-15 мин в разкрачена позиция и да не мърдаш много, ами и ефекта е същия като от самобръсначката + тея мазила действат на химична основа и си е 'бало майката ако ти подразни на кожата.
Най-добре - кола маска/епилатор. Боли много първите пъти, но след това се търпи и все едно да си скубеш веждите... долу горе...

In*The*Face
06-01-2012, 10:25
Много зависи от кожата ти. На мен например кола маска изобщо не ми понася. Фотоепилацията е най-добрия вариант. Факт е, че е скъпа, но точно в този период пускат ваучери със страхотни намаления от които можеш да се възползваш.

mMemories
06-01-2012, 20:21
наистина депилиращите кремове не са най-добрия вариянт, но в твоя случай, с ограничени средства и непоносимост към бола е най-удачния избор :)

Goddess
06-01-2012, 23:22
И аз имам супер нисък праг на болка, но търпя на кола маска, колкото и да ме боли. После пък ми е супер гладко и комфортно, за по-дълъг период от време, а не със самобръсначката да трябва през ден да се минавам. "Трай бабо за хубост."
Никой не е умрял от болка при обезкосмяване. :)

anonymous708973
06-02-2012, 00:00
На 17 години си и ходиш с храст?

BlackBaby
06-02-2012, 08:52
Аз все още не съм се обезкосмявала,но мисля да го направя с кола маска.

Freddie
06-02-2012, 09:26
Щом на 17 години ходиш като джунгла, пробвай да се обезкосмиш с пистолет...

DisappointedDreamer
06-02-2012, 09:53
Много тъпо изказване. Това дали тя ходи с храст или не вас не ви бърка. Направила е своя избор, и това е. Има мъже които не обичат мацките им да са гладки. Пък и авторката е все още девствена.

Иначе, кола маска и епилатор както ти казаха. Ще търпиш. Не е кой знае какво след няколко пъти обезкосмяване.

rusoto_baby_f
06-04-2012, 01:03
Преди със самобръсначка, сега с епилатор от 3 години някъде.Първите няколко пъти ме боля, сега не.

marilyn
06-06-2012, 13:39
На 17 години си и ходиш с храст?

И аз това си помислих като прочетох темата.
Както и да е, според мен най-добрия вариант е кола маска (с епилатора е малко мазохистично, ако не си свикнал). Аз лично не мога да изтърпя тая болка а и кожата ми много се възпалява от колата. Затова ползвам самобръсначка, няма друг начин, поне не ми се възпалява кожата.

anonymous708973
06-06-2012, 14:11
Пък и авторката е все още девствена.

И? Не се обезкосмяваш заради приятеля си, а заради самата теб. По тая логика, дай тия, които са сингъл през зимата съвсем космясали да ходят.

DisappointedDreamer
06-06-2012, 14:14
И? Не се обезкосмяваш заради приятеля си, а заради самата теб. По тая логика, дай тия, които са сингъл през зимата съвсем космясали да ходят.

Ми, да. Какво толкова че имат косми долу? Да не би космите на другите да ви пречат да дишате?