PDA

View Full Version : какво мислите за ..



veri313131
05-31-2012, 13:50
Възможна ли е връзката между момче и момиче- една зодия родени на една и съща дата

scandalousLady
05-31-2012, 13:56
Защо не ? Освен това, щом са една зодия трябва да си пасват по характер.

ShtrudeL
05-31-2012, 14:05
Защо не ? Освен това, щом са една зодия трябва да си пасват по характер.

Глупости. Аз съм риба, брат ми също е риба и не го понасям. Като цяло ме дразнят много представители от зодията ми с малки изключения.

А колкото до питането на авторката: Толкова е възможно, колкото и когато са родени през който и да е ден от годината, каквито и зодии да са. :>

Бивша съученичка и приятеля й имаха рожден ден на една и съща дата и вече 4-5 години са заедно, но това абсолютно не го отдавам на факта, че са една зодия, на един и същи ден. :>

ULTIMATE
05-31-2012, 14:20
Когато се водите по хороскопи, по зодии и какви ли още не глупости, които сами си насаждате за някаква пречка между вас и човека с който уж искате да бъдете - МИСИЯТА НЕВЪЗМОЖНА.
А когато слушате сърцето си и не обръщате внимание на детайлите - МИСИЯТА ВЪЗМОЖНА.

П.С. > Не ме разбирайте погрешно, детайлите са най-важни, но не всички.

ShtrudeL
05-31-2012, 14:23
:>

В зодиите ИМА истинност!
Да се водиш по тях е глупост.

А ако се вслушам в сърцето си, ще чуя единствено как тупти. Виж, за далака не мога да гарантирам.

ULTIMATE
05-31-2012, 14:27
:>

В зодиите ИМА истинност!
Да се водиш по тях е глупост.

А ако се вслушам в сърцето си, ще чуя единствено как тупти. Виж, за далака не мога да гарантирам.

За зодиите - въпрос на индивидуалност - едни вярват, други не.
Да се водиш по тях е глупост - така е.
Относно сърцето ти и далака ти, показват, че има още да растеш, мило момиче

ShtrudeL
05-31-2012, 14:30
Ти да видиш. По какво го определи това?

Delilah.Him
05-31-2012, 14:58
еее.. в любовта граници има ли ? :D (относително е ) защо да не е възможна такава връзка? това, че сте родени на една дата и сте една зодия, не означава, че сте напълно еднакви (освен ако нямате една майка и се окажете близнаци :D в кръга на шегата ) естествено вие сте израснали в различна среда..имате различни вкусове, харесвания..възгледи, но е възможно и някои неща да са сходни, което е нормално.. нищо не пречи да пробвате .. ;)

someonerandom
05-31-2012, 15:01
Много трудно.
Това,което предстои да ти кажа не е общоизвестен факт.Разказа ми го една лилава баба с халка на носа и Слънчо вместо коса(бях пийнал,може и да съм сънувал.Обаче историята е вярна!!)
Всеки човек се ражда със специална аура около тялото си,което варира в зависимост от датата ни на раждане.Доста хора дори и не подозират за нея ,тъй като тя най-често не се проявява през целия ни живот.Ако обаче се опиташ да имаш каквито и да било отношения с някой,роден на същата дата като теб, въпросната аура не ви позволява да се приближите на повече от 3 метра един от друг. Така че макар и връзката да е възможна, ще трябва да се примирите с липсата на каквато и да била физическа интимност :( Все пак ИМА начин за преодоляване, но е вселенска тайна и бабата изрично ме предупреди да не казвам на никого. Третото ми око обаче ми казва, че ти си добро човешко същество,затова ако ми пишеш на ЛС бих могъл да ти я дам. Не знам защо изобщо го има това .Тъкмо питах бабата,когато пък взе,че се появи и нейият дядо-той пък беше зелен на розови ивици,върви разбери...(поне имаше нормална оранжева коса)- и беше още по-леш пиян и от мен,затова реших да се изнасям,докато не са ми играли някой жълт бастун в главата.Вечер само обикалям насам-натам,наливайки се с уиски и надяващ се пак да я срещна,но уви...

valdesbg
05-31-2012, 15:31
Същото каквото мислим за всички останали възможни случаи. Щом се кефите един на друг - взимайте се.

error92
05-31-2012, 16:13
А според вас възможна ли е връзка между момче и момиче, родени на една дата и съща дата и месец, но различни зодии (like a boss !) :D

Freddie
05-31-2012, 16:21
Да не ти е изгубения брат/сестра бе, Забранена Любов muxhyhuhxah

rusoto_baby_f
06-01-2012, 00:19
Не определям човека според зодията или кога е роден.
Въпрос на пасване на характерите!
Според мен е възможно, да!

In*The*Face
06-01-2012, 11:07
Интересувам се много от зодии, но не бих определяла гаджетата си по това. Някак или харесвам някого, или не. Или давам шанс за някакви взаимоотношения, или не. Или ще се получи, или не. Нищо не е невъзможно.