PDA

View Full Version : На някой ходи ли му се за риба? (Форумна среща?)



БожиятАгнец
05-31-2012, 15:50
Така, реших, че ми се ходи на риболов. С'я ше си кажете "Еййй, баси лицемерният Агнец, уж от години месо не яде, уж веганка ще става пък ше ми лови риба, дейба тъпата путка!" Та, преди да сте си помислили всички тия лоши неща за мен трябва да кажа, че аз рибката я ловя и я пускам обратно. 8-) Най-много на котенцата ми да донеса една. (Т'ва е в името на истинската, несъзнателна и наложителна хранителна верига, пък и то е криза, глад и мизерия...)

С'я следва да си кажете 'Ма, ходи да ловиш и хлебарки в адът, ако щеш, мен к'во ме боли?"
Да, ама аз нито си имам другарче, нито принадлежности, нито транспорт. 8-)
Винаги мога да взема един червей (червей, щото трупът, дето държах в мазето вече и за рибите не става), конец, закачалка и да отида на Сливница, ма, там се подмиват мангалите, така че няма да е същото.

Соу летс гет ту дъ пойнт - търся си другарче с риболовни принадлежности и ентусиаизъм. Къде, кога и как ше си го решим заедно. Т'ва, че аз пускам рибата не значи, че държа другарчето да прави същото. (Дейба, колко толерантен човек съм! :D) Аз мога да купя няколко кила ракия, да направя (евентуално вкусно) ядене, мога да взема чадел (при повече късмет) и да предложа невероятната си компания + неповторимият си риболовен късмет. (+ невижданата си, неземна красота)

Мдаааа. Много ще се изкефя, ако някой е навит. То не е нужно да е само един човек, де. Може да е няква готина форумно-риболовна среща.(Т'ва отива в заглавието)

Баааа, ще се пръсна от кеф, ако има навитаци, 'щото мойте хора (звучи толкова джи, че ще се разплача) не се интересуват от такива неща. 8-) А е много яко.

Е, чакам... :)

БожиятАгнец
05-31-2012, 15:53
А и стръвта може да е от мен, естествено. 8-)

Ма, да, с'я си представям как ви светят очичките при мисълта за ракия, пушене, стръв и ядене на аванта. :lol:

machoka
05-31-2012, 16:08
от мене джипката

bootyboy
05-31-2012, 16:32
и аз не си падам по яденето на риба, но ми харесва да я ловя..не съм ходил от години..няма с кого, нямам и въдици нито транспорт, само желанието да ида пак на лов за риба, но едва ли ще стане скоро време тъй като съм далече иначе ако искаше можеше да се присъединя към компанията която ще се навие да дойде с теб /ако ма4ока е сериозен той има джип4е и много място в него за хора и пиене може да стане купон с повече хора иначе ако сте само двамата ще е доста романтично , риба може и да не хванете, но за другото не е ясно

Wax
05-31-2012, 18:28
Ние скоро мислехме с един авер да ходим на Пясъчник, обаче още не ми е съобщил подробности.
Май мисли първо да завършим пък тогава :lol:

TheManTheLegend
06-01-2012, 06:28
Ако предлагаш секс, може някой да се навие.

БожиятАгнец
06-01-2012, 13:20
Илл, не те ли е гнус да пипаш червеи?

Ma, глоби, аз те обичам, как ше ме е гнус да те пипам? :(

БожиятАгнец
06-01-2012, 13:21
Бтв очаквах повече желаещи. Тц тц тц, льольовци. :(

БожиятАгнец
06-01-2012, 13:23
Ако предлагаш секс, може някой да се навие.

Предлагам вафли, ама то е същото.

БожиятАгнец
06-01-2012, 13:53
Къв е тоя хумор като не можете да отговаряте на прости логични въпроси.

Недей ми се обяснява, шмекси.

LordOfLight
06-01-2012, 14:06
Да ве, бих дошла, ама съм много далече и сесия имам на главата : (