PDA

View Full Version : помощ моля за съвети много смешно



tesitooo
05-31-2012, 15:52
С приятеля ми го правихме днес за първи път сега ми тече кръв използвахме презерватив ако един път ми го вкара без презерватив може ли да забременея въпреки че той не свърши в мене и като го вкара след това веднага си сложихме презерватива нормално ли е да ме боли и да ми тече кръв и възможно ли един забременея от един път вкарване ????? Моля пишете ми .....

CeLuVcHo0o
05-31-2012, 16:08
Не можеш да забременееш от "едно вкарване". ;д За кръвта зависи, за какво количество говорим?

tesitooo
05-31-2012, 16:16
Еми малко е кървеното но го има не тече постоянно

In*The*Face
06-01-2012, 10:22
Ако един път ми го вкара без презерватив може ли да забременея въпреки че той не свърши в мене и като го вкара след това веднага си сложихме презерватива?

-Не, няма страшно.

Нормално ли е да ме боли и да ми тече кръв?

-Абсолютно нормално е, стига да е оскъдно кървенето и да спре до няколко часа.

Възможно ли един забременея от един път вкарване?

-Да, ако по пениса има предекулационна или семенна течност, каквато до колко тазбирам в случая не е била налична.

В общи линии страшно няма. И междо другото, ако при следващият полов акт потече отново малко кръв, пак не се шашкай, защото по някога при първият път не се разкъсва цялата девствена ципа.

IseeDEADbodies
06-01-2012, 10:32
Като сте толкова сексуално неграмотни, поне го правете с предпазни средства... И да - нищо ти няма.

ShtrudeL
06-01-2012, 11:04
Като сте толкова сексуално неграмотни, изобщо не го правете.

fixed

................

IseeDEADbodies
06-02-2012, 08:44
It's not what I said, but it was what I thought, lol.