PDA

View Full Version : Не мога да я разбера......



ami_sega
05-31-2012, 16:17
Здравейте, момче съм на 17 и имам приятелка от 3 месеца, което за повечето хора е малко, но се случиха много неща през това време и за мен е много като се счита, че най-дългата ми връзка е била 4 месеца. Карали сме се, сдобрявали сме се и двамата се ревнувахме много, но напоследък да речем последния месец сме нямали кой знае какви караници и всичко вървеше идеално. Преди един месец тя искаше да скъса с мен по неопределени причини и не можа и си останахме заедно. Винаги ми казва, че ме обича повече отколкото аз нея, но последната седмица започна да ми намеква, че е било най-добре да си сам(демек да не си във връзка). И по-предния ден ми каза пак обичам те, а вчера ми каза, че иска да е сама и иска да се разделим....... Попитах дали има друг, а тя ми отговори, че няма и не ми даде обяснение, просто искала да е сама.... Аз това не го разбирам при положение, че нямаме проблеми и всичко върви добре...просто гадно ми е, защото я мислех за сериозно момиче, а тя ей така да ме зареже..... яд ме е за това което сме правили заедно и как тя ей така го прекрати всичко... просто защото искала да е сама. Много ми е мъчно в момента, аз че ще я преживея то е ясно, но не мога да я разбера, а не смея да й ходя след гъза и да я питам постоянно.....

error92
05-31-2012, 16:22
Говори с нея, нека не остават неразяснени неща, бъди по-настоятелен...ако продължава така късай я най-добре или се оттегли за известно време да видиш как ще реагира

П.П. това има ли друг, няма ли е излишно да се коментира...нищо не е сигурно ^.^

valdesbg
05-31-2012, 16:24
Не е нужно да я разбираш. Казано ти е повече от ясно.

ami_sega
05-31-2012, 16:35
Явно аз самият не мога да приема факта, че вече не сме заедно и търся отговор за тази постъпка. Иска ми се да се боря още за нея да я разубедя някак си, защото хем свикнах с нея, хем й имам доверие, което много трудно давам ей така..... просто до по-предния ден да си говорим нормално и на следващия........ Странно ми е в момента, но не искам ей така да я пускам да си отиде, защото с нея си допадахме много, а аз по принцип рядко си допадам с който и да е.... сякаш тя ми е важен човек и не мога да я оставя ей така... но май трябва да си втълпя, че щом ме е зарязала, значи не е за мен и толкова..... ох много пиша, а нищо не правя. Аз знам как стои положението. Просто с нея много си допадаме и за това я искам още за мен, това е цялата работа, а другото е, че тя мен не ме иска... а сега накъде....

valdesbg
05-31-2012, 17:03
Не бъди лепкава пиявица, м?

Индивиди като теб развалят хубавите момичета. И после развалените момичета създават още такива като теб.

DisappointedDreamer
05-31-2012, 17:04
Не иска да бъде с теб. Не знае какво иска, по точно. Остави я. Толкоз.

Cold_Tearsss
05-31-2012, 22:21
Заеби я, такива най ме дразнят. Обичам те, обичам те, искам да съм сама и намеци.. Мани не си трови душата. Днес мини през някоя дискотека и ще забравиш. ;)

horacio
05-31-2012, 22:28
Мани я тая чорла. Въпреки, че и аз съм имам моменти, в които искам да съм просто сама, но чакам да минат без да взимам някакви такива крайни решения... Като иска да е сама остави я да е сама... Няма какво да направиш. Като види, че не тичаш след нея, тя веднага ще се размрънка.

ULTIMATE
05-31-2012, 23:17
Изтъркано - "искам да съм сам/а"
Само заради това, не си заслужава да се затормозяваш повече, но като всяко човешко същество си любопитен, още повече, че си имал и имаш чувства спрямо нея и искаш да разбереш конкретната причина, а тя поне това ти дължи.

In*The*Face
06-01-2012, 11:12
Ако е колко теб е повече от нормално да не я разбираш, защото и тя самата не се разбира. Можеш да си сигурен, че просто не знае какво иска. Съветът ми е да се отдръпнеш, бий лек игнор, без да ставаш гаден. Закачай разни други мацки. Без да те обнадеждавам, защото нищо не е сигурно, но вероятността да започне пак да те търси не е малка. Такива момиченца са още на принципа "гонят ли те бягай, бягат ли - гони ги".

ami_sega
06-02-2012, 07:50
Потърси мен пак и ми каза, че нещо се била объркала, не знаела какво прави, съжалявала много и тем подобни....... В случая аз съм обидения, даже ми каза, че иска пак да е с мен, лошото е, че вече аз нямам желание да съм с нея при положение, че за втори път ми го върти този номер, че искала да е сама.... Мислех я за различна, но явно не е било така, дори трудно да се заблуждавам този път съм се заблудил относно нейната същност, дори да се разбираме добре с нея, всичко някога си има край. Сега съм още привързан към нея и не мога сякаш ей така да я оставя. То че ще намеря по-добри от нея ще намеря, а сега май аз ще я зарежа......

sunfl0wer
06-02-2012, 08:09
Остави я !!

balu4ka
06-02-2012, 13:30
Не се занимавай,повече от ясно е .Мисля,че 3 месеца са твърде малко ,за да се вманиячаваш до такава степен.Просто момичето си те върти на пръста ,най-мразя хора ,който не знаят какво искат,а ти ?

ami_sega
06-02-2012, 13:39
момичето си те върти на пръста

Не бих го казал по този начин.... То е ясно, че дори да тръгнем отново няма да се получат нещата, просто тя всичко провали. Ще се усети по едно време какво е направила, а аз така и така вече нямам намерение да се връщам при нея, каквото и да чувствам просто тя си го направи сама.....

Kotsevaa,baby
06-02-2012, 15:55
ili ne te iska...ili ne e sigurna....ili ima nqkakuw problem....semeen....w daskalo...s priqteli..ne se znae..

Teodora Mitkova
06-02-2012, 20:03
Чудно ми е как може един ден да ти каже обичам те , а на другия - искам да съм сама , така ще е по добре.. Според мен сигурно би искала да живее малко по свободно , за да реши да ти каже това , явно има някаква причина дали е в теб или е нещо друго незнам , опитай се да поговориш с нея , виж какво я мъчи или просто я остави , тя ако иска да е с теб ще се върне .. :)

ami_sega
06-03-2012, 06:37
Лошото е както казах, че не ми дава никакви обяснения.... Искам да разбера, ама щом не казва.... вече се опитвам и без това да я забравя, пък и нищо няма да стане дори да се върне при мен, така че тя работата е ясна, ако има нещо ще се доизясним с нея, но вече и аз нямам желание да се събираме отново. Явно до тук беше с темата. Благодаря на тези, които писаха.

assd
06-03-2012, 09:00
лъже те бе, мани я тая свиня. след време ще разбереш, че се е върнала при бившия си или някой друг.
в библията е казано - Няма нищо скрито, което да се не открие и тайно, което да се не узнае - или нещо в тоя сорт

IseeDEADbodies
06-03-2012, 09:09
Както казаха много други - просто не се занимавай. Такива къде не знаят к'во искат, мани ги. А и колко да е сериозна... ако и тя е на 17, к'во очакваш ? Да се ожените ? Едва ли...


П.П. - ^ К'ва Библия бе, брат :lol:

assd
06-03-2012, 11:00
П.П. - ^ К'ва Библия бе, брат :lol:

що, не си ли я чел?

fifito19
06-03-2012, 12:52
Често в главите на момичетата се въртят хиляди неща- мисли за бъдещето, проблеми, детайли... Тя обръща внимание на прекалено много нещ. И има едно ужасно качество у всички влюбени момичета- много се съмняват. Ама винаги. Объркана е, сигурна съм в това. Дори да не си признава- в ума и е едно сиво петно пълно със всякакви решения. НЕ е правилно да къса с тб. По думите ти личи, че я обичаш. Много ще е жалко ако останете разделени...