PDA

View Full Version : Харесвам я!



best_guest
05-31-2012, 16:25
1. Ученик съм в средното училище. Губя ли %-ти от шанса си, ако директно призная чувствата си към момичето, което харесвам? Ако отговорът е ДА ми дайте съвет как да подходя по-деликатно :)

error92
05-31-2012, 16:32
Толкова ли съм изостанал, че до сега не знаех, че това дали едно момиче ще приеме или не, се изчислява в проценти О.о

valdesbg
05-31-2012, 16:32
Губиш проценти ако си путьо. Подхода няма значение, ако не знаеш какво правиш.
Ако си готин - тогава подхода отново е без значение. Не ми се обяснява защо.

best_guest
05-31-2012, 16:36
Ясно А иначе за процентите образно написах защото и да я напия пак е по голям шанса...

valdesbg
05-31-2012, 16:40
Въх.. нЕма ти върже. Прекалено мъжеНствен си :)

best_guest
05-31-2012, 16:56
това, че нямам опит и не съм на 24 не значи, че нямам приятели или по цял ден стоя на компютъра да си пиша както някои хора правят. Веднага започвате с нападки вместо да помогнете! Комплексарите могат да не ми отговарят щом не могат да помогнат

error92
05-31-2012, 17:00
Ако не пробваш нЕма да ти върже...честно !

Furious?
05-31-2012, 17:04
Как мислеш като бях малко по-малък.По-добре да се запознавам с 10 момичета всеки ден навсякъде и да ми вържат 2-3 , отколкото да имам 0 опита.Е , имах провали , но вече мога да имам почти всяка.Опит му е майката

valdesbg
05-31-2012, 17:05
Не съм твърдял нищо от това, което написа. Помощ не ти трябва - решил си че ще я напиеш.

ULTIMATE
05-31-2012, 17:12
Признавай - какво губиш?
Или те харесва и тя или не те.
3 са вариантите
- отговаря ти на чувствата
- не ти отговаря на чувствата и ще съжаляваш, но не че си и признал, а че тя няма към теб
- съжаляваш - че не си и казал и след време излиза така, че те е е харесвала и тя.

best_guest
05-31-2012, 17:17
Ще опитам. И няма да я напивам....просто исках да опиша това за процентите. Съжалявам ако не съм се изразил правилно

pressiana
05-31-2012, 17:41
Познаваш ли я изобщо? Ако не, не е много добра идея да отидеш директно и да ѝ кажеш.
Съгласна съм и с valdesbg. Ако имаш добър подход към момичетата по принцип, имаш по-големи шансове.

DisappointedDreamer
05-31-2012, 17:45
Ако не си контактувал с момичето преди и не си и близък, и тя не те познава, то тогава губиш %, да. Най-много да те погледне учудено и да реши че си луд или се шегуваш.

Как по-деликатно да подходиш? Прекарвай време с нея, сближете се, говорете си. Чак тогава и поднеси своите чувства на сребърен поднос.

Ако пък общувате и сте близки, не губиш нищо и направо и признавай :)

best_guest
05-31-2012, 17:52
Познавам я и сме си говорили доста. Благодаря за съветите

anonymous708973
05-31-2012, 20:05
Толкова ли съм изостанал, че до сега не знаех, че това дали едно момиче ще приеме или не, се изчислява в проценти О.о

Или пък, че учебното заведение има значение о.О :д

Тръгнах да пиша, че съм против директното признаване на чувства, когато се сетих, че последния път се получи баш така, при това на смс-и и беше супер мило... и странно в хубавия смисъл. Не ме разбирай погрешно, няма как да ти обясня разликата, но да признаваш чувства чрез смс е брутално глупава идея.

Не го прави директно, губи се тръпката и има голям шанс да стане конфузно. Целуни я просто.

BlizeR
05-31-2012, 22:06
Зависи от момичето

rusoto_baby_f
06-01-2012, 00:05
Губиш проценти ако си путьо. Подхода няма значение, ако не знаеш какво правиш.
Ако си готин - тогава подхода отново е без значение. Не ми се обяснява защо.
ехх че грубо ;)

Иначе от информацията която си дал..Бих отговорила на въпроса ти с отговора на BlizeR


Зависи от момичето

blaaablaaablaaa
06-01-2012, 07:38
Зависи от момичето, зависи и от училището. Щом пишеш тук, значи не си най-големия "играч". А и кой е, все пак? В никакъв случай директно, това става само ако си плейбой и искаш да забиеш някоя кифла в дискотеката. Ако е за процентите, така ще изгубиш около 70. Постепено, леко, плавно. Не казвай чувствата си, а ги показвай, действията са много важни. Щом я познаваш, започни бааааааавно да правиш опити за сближаване.

In*The*Face
06-01-2012, 11:03
Харесваш я - чудесно. Познаваш я - още по-добре. Сега премини в действие. Закачай се с нея, говорете си, опитай се да се сближиш повече с нея. Когато усетиш, че това е станало покани я на кафе или разходка. Дръж се нормално и естествено. Сам ще усетиш кога е най-подходящо да й кажеш в прав текст, че я харесваш.