PDA

View Full Version : Хижа или не съвсем....



DeAngelle
05-31-2012, 17:34
Знам,че ще ви се стори глупаво питането ,но единствено от тук и благодарение на вас мога да взема идеи.Та...работата е там,че родителите ми не ме пускат много много,а една приятелка ме кани на нейната къща на село ,защото баба й и дядо й пристигат в града,та ще сме сами и купони от сутрин до зори.Проблемът е ,че тя ме вика за цяла седмица,а родителите ми не знаят нищо за нея и няма да бъдат склонни.Не обичам да лъжа,но много ми се ходи,а като измисля нещо друго правдоподобно би се получило.Някакви идеи?

nIkEnCeTy_bE
05-31-2012, 18:43
Хм, цяла седмица не е малко време да ти кажа. Според мен поговори с вашите, ако можеш запознай ги с нея, но все пак не лъжи. Не бягай, за да ходиш за едните купони.

DeAngelle
05-31-2012, 19:12
Напълно съм съгласна,просто винаги ми се е искало да отида някъде ей така и да се забавлявам.И да ги запозная няма да се промени :( аз мислех да кажа,че отиваме с класа за 3 дни да речем да хижа и просто да не стоя с нея 7 а 3-4 дни или че отиваме на къщата на един мой съученик,но целия клас

nIkEnCeTy_bE
05-31-2012, 19:24
Разбирам те, в момента си във възраст, в която искаш да се забавляваш, но нека не ти е приоритет или причина да се караш с вашите. Пък и си помисли дали отиваш заради самото момиче, или защото не си канена друг път на такова събиране и искаш да отидеш. И все пак можеш да кажеш, че си на хижа с класа и да останеш 3 дни, както каза.

DeAngelle
06-01-2012, 06:20
благодаря за разбирането :) нямам намерение да оставам 7 дни,защото може да се усетят.Просто ще е лято вече ,всички са нанякъде ,искам и аз да се забавлявам :( ще ми е гузно,но имам месец да измисля някакво оправдание за петък,събота ,неделя и понеделник да речем :д някакви идеи?

nIkEnCeTy_bE
06-01-2012, 11:33
Така, както говориш, си мисля, че си затворено момиче и го правиш по-скоро, заради самите хора, за да изглеждаш готина пред тях. Но както и да е. Можеш просто да кажеш, че ще ходите на хижа с класа или нещо такова, не знам.