PDA

View Full Version : Как да отрежа бившото си гадже ..



mishona22
05-31-2012, 18:30
Здравейте, с бившото ми гадже бяхме заедно около2 месеца. Беше хубаво, но аз скъсах с него, поради много различия на края. Той искаше да му простя, защото той си беше виновен, но аз вече не исках.
Минаха се около 5 месеца и той си хвана приятелка, от която аз ревнувах или имах странно чувство като ги видя.. Извиних му се за грубото държание, когато скъсахме и той разбра че искам да сме заедно. Излязохме 1 път докато беше с нея, но аз му казах че не искам да се бъркам в отношенията им.Сега те скъсаха, но не заради мен .. Той ме потърси пак и просто не се чувствам добре .. имам същото чувство , както когато го отрязвах в предишната връзка. Винаги е знел как да се държи с мен и как да ме кара да се чувствам виновна. Много добър приятел е и може би искам да ми е такъв.. Как да го отблъсна. Помоли ме да излезем, но аз казах че ще си помисля, а той ми се развика че незнам какво искам.. един път му се извинявам друг път се дърпам :/ Много съм объркана.. от 5 месеца не съм имала приятел и свикнах да съм сама .По ми е добре така.. Как да му обясня. Или да го помоля за неангажираща връзка .. Ох глупости :/

nIkEnCeTy_bE
05-31-2012, 18:34
Наистина не знаеш какво искаш! Не искала да се бърка в отношенията, ти достатъчно си бръкнала. Щом си скъсала с него какво пак го търсиш. Остави го човека. Излез, поговорете, обясни му, че не искаш връзка, че не си постъпила коректно като си се намесила пак в живота му и го остави.

DisappointedDreamer
05-31-2012, 18:43
Наистина не знаеш какво искаш.

gugii
05-31-2012, 19:35
Ами поговорете... Обясни му как изглеждат нещата. Ако го искаш само за приятел и ти се дръж така. Успех!!!

anonymous708973
05-31-2012, 19:42
Ако ти е ценен като приятел, остави го на мира и евентуално някой ден ще имате добри, близки до приятелските отношения.
Ако не ти е, пиши го секс приятелче. Хем ще си чешеш крастата, хем няма да се занимаваш с чести излизания, споделяния, смс-и за лека нощ и обсъждане на проблеми във връзката.

umri
06-01-2012, 00:34
Здравейте, с бившото ми гадже бяхме заедно около2 месеца. Беше хубаво, но аз скъсах с него, поради много различия на края. Той искаше да му простя, защото той си беше виновен, но аз вече не исках.
Минаха се около 5 месеца и той си хвана приятелка, от която аз ревнувах или имах странно чувство като ги видя.. Извиних му се за грубото държание, когато скъсахме и той разбра че искам да сме заедно. Излязохме 1 път докато беше с нея, но аз му казах че не искам да се бъркам в отношенията им.Сега те скъсаха, но не заради мен .. Той ме потърси пак и просто не се чувствам добре .. имам същото чувство , както когато го отрязвах в предишната връзка. Винаги е знел как да се държи с мен и как да ме кара да се чувствам виновна. Много добър приятел е и може би искам да ми е такъв.. Как да го отблъсна. Помоли ме да излезем, но аз казах че ще си помисля, а той ми се развика че незнам какво искам.. един път му се извинявам друг път се дърпам :/ Много съм объркана.. от 5 месеца не съм имала приятел и свикнах да съм сама .По ми е добре така.. Как да му обясня. Или да го помоля за неангажираща връзка .. Ох глупости :/

Първо заедно, след тва режеш. Намира си приятелка => ревнуваш и го искаш отново. Къса с приятелката си, заради теб, иска те обратно => си възвръщаш старото отношение към него. После мъжете сме били лошите? ахах. яко зле. И ти и той. Ти ясно защо, той щото ти се връзва на овчия акъл, което го прави дори по-тъп от теб.

IseeDEADbodies
06-01-2012, 10:22
Олеле... Каква УНИКАЛНА история, до сега не бях чувал такова нещо през живота си :О.

П.П. - Яко тъпа си ! И той, че ти се води по акъла (както споменаха)

mishona22
06-01-2012, 11:41
Може да ме съди човек, който никога не е грашал. На всеки му се е случвало в дадена ситуация да не знае какво да прави, не мога да го отрежа като най-долната кучка,защото не мога да съм груба, а това дали историята е хубава или не, не ми пука .. Не съм писател, за да се старая да го разкажа да е по-интересно.. искам съвети, а не упреци и оценки за историята. И да признавам, че един път искам едно, а друг път вече не, но това не ме прави тъпа :)

HoBaTopka
06-01-2012, 12:06
Честно казано мисля, че вече си заприличала на кучка с това поведение и действия :)
Да не е твой ама да не е и ничий? Сори мацка ама не става така :?
Най-доброто решение според мен е ДА ГО ОСТАВИШ НАМИРА. Или ако искаш продължи да бъдеш кучка и тръгни с него :) Играйте си малко на "обичам те - и аз те обичам" и после го отрежи :)

Lunin
06-01-2012, 12:44
Излезте... по-късно се натискайте за последно като зайци и тва е