PDA

View Full Version : СИЛНА БОЛКА ПРИ ПРОНИКВАНЕ Моля ви, дайте ми съвет !!!



anonymous951
05-31-2012, 19:25
Здравейте, хора :) Момиче съм, на 17 години, и имам сериозен проблем, който вече ми изглежда неразрешим. Имам приятел от 2 години, който обичам страшно много. Не исках да избързваме със секса и го направихме след като бяхме заедно от година и нещо, но нищо не е наред и то с мен ! Не ми е трудно да се възбудя, никога не ми е било трудно, не съм и суха, но имам невероятна болка при проникването ВСЕКИ ПЪТ, а вече са минали 9 месеца от първия ми път. Първият път ставаше въпрос за страшна болка, направо неописуема. Проблемът не е в това, че приятелят ми е груб или нещо подобно- проблемът е в мен. Не сме го правили много пъти, защото винаги изпитвам силна болка и просто се губи удоволствието. Дори не мисля за секса като за нещо хубаво, а по скоро със страх. Изчетох доста неща и все се натъквам на някакви страшни болести. Не мога да отида и на гинеколог, защото се притеснявам от нашите, а отида ли, така или иначе ще разберат. Не знам какво да правя вече, страх ме е да не е винаги така, все пак мина много време, а и ме е страх това да не провали връзката ми. Болката е на входа на влагалището и е всеки път. Четох, че може да се стяга мускула от притеснение ( тоест на психическа основа ) и наистина при мен е така, но последния път не ме беше страх, а болката отново я имаше. Моля ви, ако някой е имал такъв проблем, да сподели решение. Не ми казвайте да отида на лекар, защото просто няма как да обясня проблема. Скоро ходих на кожен лекар, защото си бях внушила, че ми има нещо на крака и понеже лекарката беше и гинеколог нещо се бъзикна, че СЪС СИГУРНОСТ СЪМ ДЕВСТВЕНА И СЪМ ОЩЕ МНОГО МАЛКА, майка ми беше вътре и го потвърди, затова че само при мисълта да разберат откачам. Искам просто да мога да правя нормален секс, нямах търпение да мине първият път и вече да ми е хубаво, а все още ме боли.

Моля ви, дайте ми съвет. Не знам - може би някоя поза, някакъв начин да не ме боли, нещо, което да ми помогне ;( Наиситна много почвам да се притеснявам и НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА КАК МОИ ВРЪСТНИЧКИ СПЯТ С КОГОТО СВАРЯТ И НИЩО ИМ НЯМА, А АЗ ИСКАМ ПРОСТО ХУБАВ СЕКС С ПРИЯТЕЛЯ СИ И НЕ МОГА. Ако просто съм по-тясна възможно ли е това да се оправи ? Приятелят ми също е на 17, но никак не му е малък. Дали може да е от това ?

step_up_right
05-31-2012, 19:39
Колко често го правиш, само на естественото овлажняване ли разчиташ или ползвате и допълнително лубрикант? Ако все още си тясна-да може да се оправи! :)

ShtrudeL
05-31-2012, 19:45
Не сте го правили много пъти - сама го каза. Ще се оправиш. :> И при мен беше нещо такова първите пъти, просто трябва ама много да се отпуснеш.

bootyboy
05-31-2012, 19:46
мале щруди е правила сиекс

anonymous951
05-31-2012, 19:51
Правили сме го малко пъти - не знам, може би около 15 и по принцип съм влажна, но мисля, че от притеснението и дори това не става както трябва. Не сме ползвали овлажнители, но и това сме го мислили като вариант. Много се надявам да е от това, че не съм се разширила още, но пък досега не съм чувала да си го правил толкова пъти и още да боли.
Благодаря ви за бързите отговори, а bootyboy без коментар ;)

DragonLady
05-31-2012, 20:09
Ако му е прекалено голям и дебел най-вече, а ти си тясна е нормално в началото да е така. Ако го правите по често да речем през ден или всеки ден, вагината ти ще се по разшири малко, и болката би трябвало да изчезне.

anonymous951
05-31-2012, 20:26
Ами мен не ме боли единствено, когато е с 1 пръст, а на него му е дебел 3 пръста някъде и е голям-да, но нямаме възможност постоянно, защото сме и на училище, пък и рядко е свободно в тях или в нас. Надявам се да е в това проблема, но не е ли ненормално след толкова пъти все още да не съм се разширила. Има ли някоя поза, в която може да стане по-безболезнено ?

draid
05-31-2012, 20:33
Дебел му е 3 пръста ??? Сигурна ли си в това, защото ако е така е ясно защо те боли.

anonymous951
05-31-2012, 20:35
Сигурна съм, да ;ddd как няма да съм сигурна

bloodyF
05-31-2012, 22:55
мале щруди е правила сиекс

въййййй





много лубрикант, да ти прави френска и да си вкарва 1/2/3 пръста първо

anonymous951
06-01-2012, 06:15
Ами точно това правим с изключение на лубриканта, но ще пробваме и така

TheManTheLegend
06-01-2012, 08:09
Ибаси змиъта

In*The*Face
06-01-2012, 10:11
При мен беше по същият начин първите 100 пъти : ) Не се плаши и не се вкарвай във филм. Има момичета които изпитват подобна болка и това е нещо нормално. За да стигнете до хубав секс трябва време. Ти все още си тясна, отделно от това по всяка вероятност се стягаш, а и ако на момчето му е толкова дебел, колкото описваш, е още по-нормална ситуацията. Просто правете секс по-често, използвайте някакви овлажнители, за да влиза по-лесно и стискай зъби. Няма как. Много момичета са минали по този път. А и не трябва да започвате това с мисълта колко ще те боли. Лягаш, отпускаш се, стискаш малко зъби и с времето ще става все по-лесно и все по-приятно.

Guio92
06-01-2012, 10:21
Не съм сигурен дали ще помогне но пробвайте да вземете спрей за задържане с лидокаин (обезболяващо). Някои двойки, го ползват при първите опити за анален секс. Пръскаш на входа и чакаш 4-5 минути да задейства. 40 лева е едно флаконче в секс шоповете.

ULTIMATE
06-01-2012, 11:27
"Жули Жеко, че съм нещастна" или по-точно "Жули Жеко, че съм тясна" му е майката на проблема ви :D

cartoonnetwork
06-01-2012, 12:08
Дебел му е 3 пръста ??? Сигурна ли си в това, защото ако е така е ясно защо те боли.

Зависи от пръстите :D дали са кебапи или иглички :D

anonymous951
06-01-2012, 18:17
In*The*Face много ти благодаря за отговора, но мен ме е страх най-вече да не се получи като при тая мацка в една скорошна тема ( ти си писала и там ) - да ми се получат някакви ранички. Голяма съм паника и само при мисълта, че мога да си разраня матката и изтръпвам. Много ме е страх да не се разрани нещо, ако го правим след като ме боли така. Не мислех, че е нормално да боли, защото приятелките ми, които не са девствени, ми казаха, че даже не мога да си представят за какво говоря, защото тях никога не ги е боляло така. Че съм тясна, тясна съм, а да отговоря на другите - на приятеля ми му е дебел колкото капачка на Nestea, никак не е малко ( днес се бъзикахме с една приятелка и като се загледах в капачката - точно толкова му е ), 3 пръста нормални. И ми се струва, че никога няма да се разширя така ;(

step_up_right
06-01-2012, 19:32
Мен също ме наболяваше доста и трудно влизаше макар и с лубрикант а и дълго след това като свърша имах някакво кафеникаво течение, но с малко практика вече нямам тоя проблем не се притеснявай, и си вземи лубрикант-с него и крак влиза :Д

anonymous951
06-01-2012, 19:47
След колко време се нормализираха нещата и да - и аз имам някакво странно течение после - без мирис е, но го има. И крак влиза вика ;дд дано ;д

ShtrudeL
06-01-2012, 19:58
че мога да си разраня матката и изтръпвам

:О кО речИ!?

И това с капачката беше добро. :О

imagine77
06-01-2012, 20:14
Съветвам те да си вземете тънки презервативи , препоръчвам ти "Durex - Ultra thin " . Има различни видове лубриканти - не си взимай само със загряващи ефекти , защото мен лично много ме боли от тях . Вземи си обикновен. Както са ти писали по-горе трябва да зачестите секс-а. Приятелят ми също е много нежен и внимателен , но първите сигурно 20 пъти усещах остра болка. Така че слагайте лубриканта и с повече любовна игра и всичко ще бъде наред . Желая ти невероятни преживявания ! :)

anonymous951
06-01-2012, 20:33
Мерси много imagine77, а ShtrudeL това за матката го казвам, защото в една тема отпреди ден момичето е имало същия проблем, отишла е на лекар и има ранички по матката ! А за капачката - ами как да ви го обясня като ми говорите за какви пръсти ставало дума - дебели ли, тънки ли ...

draid
06-01-2012, 22:24
Зависи от пръстите :D дали са кебапи или иглички :D

Абе то е така и въпреки че ръката ми не е чак толкова голяма, само като погледнах 3 пръста един до друг, чак мен ме заболя :D

anonymous951
06-02-2012, 07:23
Абе то е така и въпреки че ръката ми не е чак толкова голяма, само като погледнах 3 пръста един до друг, чак мен ме заболя :D :D нали. Хората реват за голям, аз не искам, сбъркана работа :D

BlackBaby
06-02-2012, 08:09
И на мен доста трудно ми влиза но използваме в началото лубрикант и презерватив нищо ,че доста се овлажнявам.

ledenakrasota
06-02-2012, 08:31
Аз съм възмутена от невежеството, тесногръдието и простотията, която чета. На 17 си?!?!?!?!?! И "не можеш да отидеш на гинеколог", защото мама ще каже нещо. :shock: :lol: Не си малка, нито си на 14г. Стегни се и порасни. :? Предпочиташ да си траеш за сметка на здравето си, заради някакви глупави предразсъдъци. Не си грешница. ;)

anonymous951
06-02-2012, 14:25
Аз съм възмутена от невежеството, тесногръдието и простотията, която чета. На 17 си?!?!?!?!?! И "не можеш да отидеш на гинеколог", защото мама ще каже нещо. :shock: :lol: Не си малка, нито си на 14г. Стегни се и порасни. :? Предпочиташ да си траеш за сметка на здравето си, заради някакви глупави предразсъдъци. Не си грешница. ;)
Я по-спокойно, моля :) Нито ме познаваш, нито знаеш каква съм и какви са ми родителите. Не се прави на много знаеща и не спами темата. След като казвам, че не мога да отида, явно има причина и теб не те засяга каква е тя! Ако не можеш да дадеш някакъв съвет, защо изобщо пишеш?

ledenakrasota
06-02-2012, 14:59
След като пускаш тема ще търпиш критика. Няма само да ти лижат г*за. Няма никаква причина да не отидеш на доктор при даден здравословен проблем. В това просто няма никаква логика. :lol: Друг е въпросът, че е пълно с мърляви хора към здравето си. Предпочитат да си траят. И да! Много знам.

Никъде не казваш колко си висока и той. А това е важно, защото то дава отговора на проблема ти. :? Интересувай се повече от здравето си, щом не ти се занимава с лекари и бъди по-добре осведомена.

Дори първият път трябва да се използва лубрикант. Да не говорим за следващите пъти. Може да имаш ожулвания, а тогава е много кофти. Срамните устни подути ли са ти? Когато продължава толкова дълго време болката, не се трае. Това е най-нежното и чувствително място на жената, и трябва да се грижиш за него. :)

pandiflysche
06-02-2012, 16:05
Да ти кажа и аз го имах този проблем, но имахме един период 5мес. след първия път почти всеки ден го парвихме в продължение на 3 седмици и болката определено изчезна. След тогава отново започнахме с "рядко практикуване" и не чувствам болка! От различни градове сме, а вие щом сте от един както по-горе казаха - правете го възможно по честичко! Успех!!!

step_up_right
06-02-2012, 19:29
След колко време се нормализираха нещата и да - и аз имам някакво странно течение после - без мирис е, но го има. И крак влиза вика ;дд дано ;д

Миии ние живеем малко далечко така че ми се случва като цяло да го правя веднъж-дваж в месеца така че за около 4 месеца може би... Иначе гледам вие живеете близко нямате проблем да го правте по-често, пък нали знаеш-боли те сега, после като спре ще оцениш по-качествено удоволствието ;)

anonymous951
06-03-2012, 19:42
Благодаря много на всички за отговорите, много ми помогнахте, а ledenakrasota - не, слава богу нямам ожулвания, а това за височината не виждам много смисъла - аз съм висока 1.70 и той също. И определено се грижа за здравето си, няма страшно :)

Scarface_
06-03-2012, 21:27
а бе пичове вие нормални ли сте 3 пръста момичето няма впредвид , че е широк 3 пръста а дебел ... което не е много . Проблема наистина е ,че секса не е достатъчен ,,, С повече практика и добра нагласа от твоя страна ще отмине ;) и повече игра преди секса... не се отчайвай

anonymous951
06-04-2012, 19:48
Благодаря ти Scarface_
Днес се пробвахме пак и беше по-добре, утре ще си вземем лубрикант и тези дни пак ще пробваме, но той заминава да работи на 15 юни да работи и не знам как ще стане. Днес веднага след това като отидох до тоалетната имах обилно кафяво течение, но ми казаха, че било нормално. На вас случвало ли ви се е ?

DisappointedDreamer
06-04-2012, 19:50
Да, случвало ми се е, нормално е. Би трябвало да мине до 1-2 дена.

DragonLady
06-04-2012, 19:59
Благодаря ти Scarface_
Днес се пробвахме пак и беше по-добре, утре ще си вземем лубрикант и тези дни пак ще пробваме, но той заминава да работи на 15 юни да работи и не знам как ще стане. Днес веднага след това като отидох до тоалетната имах обилно кафяво течение, но ми казаха, че било нормално. На вас случвало ли ви се е ?

Случва се при по-груб секс. До ден два би трябвало да ти мине.

babati
06-04-2012, 23:19
За никакъв дебел не става въпрос тук най-вероятно. Има голяма вероятност (и според мен е така) проблема да ти е медицински. Не искам да те плаша, но може да е от микробна инфекция до доста по-сериозни проблеми. Колкото по-бързо отидеш на лекар (и не един, а двама различни за да не е едно мнение), толкова по-добре. Може и да не съм прав, но аз небих рискувал на твое място. Срам те е, но после да не си биеш главата колко си била проста и защо не си отишла докато е било време.

anonymous951
06-06-2012, 11:25
За никакъв дебел не става въпрос тук най-вероятно. Има голяма вероятност (и според мен е така) проблема да ти е медицински. Не искам да те плаша, но може да е от микробна инфекция до доста по-сериозни проблеми. Колкото по-бързо отидеш на лекар (и не един, а двама различни за да не е едно мнение), толкова по-добре. Може и да не съм прав, но аз небих рискувал на твое място. Срам те е, но после да не си биеш главата колко си била проста и защо не си отишла докато е било време.

Имам перфектна лична хигиена ( въпреки че това не е гаранция, че няма да се получи инфекция ) слва богу нямам сериозни оплаквания засега, а само бяло течение от времe на времe, за което съм ходила неведнъж на преглед и се установи, че е от пубертета. Проблема е в дебелината и в това че съм доста тясна, най-вече, че съм тясна. Взехме си вчера лубрикант и да се надяваме, че вече всичко ще е наред.


А вчера ходихме на море, водата беше супер мръсна, и като се прибрах имах доста обилно течение - бледо такова, отново без мирис. Дали е възможно да е нещо от мръсната вода или е по-скоро от секса предния ден ? Иначе се мих 2 пъти след това с Lactacyd ...