PDA

View Full Version : Баба ми е извън контрол не знае как да се управлява! ПОМОЩЩЩЩЩЩЩ!!!



cartoonnetwork
05-31-2012, 20:35
Момиче съм и съм на 14 години. Живота ми е егати скапания!

Никога никой не ме е разбирал, винаги хората около мен са ме използвали, сега ще си кажете "детски историйки", е да може да съм още дете обаче за моите години съм доста пораснала .....или поне така мисля.

Нямам приятели. Винаги всички са ме отбягвали и мразели. Правя се не оптимист, ама не съм от вътре съм от зле по зле. Имам брат със 7 години по голям той има толкова много приятели....... напрекъснато е на вън мн му завиждам, като изляза из града гледам всички са излезли с приятели, а аз съм с мама щото няма с кои друг. Не че имам нещо против нея, напротив радвам се че имам семейство защото и това можеше да нямам, но е друго да излезеш с приятел да си говорите за всичко...просто е по-различно.

Представям си само колко банално ви звучи всичо, обаче просто нямаше на кой да кажа какво мисля, чувствам...и все пак извиняваите че ви занимавам с глупостите ми. До такава степен съм свикнала със това отбягване и мразене към мен, че някой да ме потърси по телефона се разплаквам, и защото просто някой се е сетил за мене...а това за мене значи срашно много.

Това ми беше само единия проблем има още много ама няма да ги редя всичи...само още малко ;]

Другия проблем е че ми има нещо в психиката. Падам се леко сумнабулче, сънувам неща които се сбъдват, и уручасвам хората без да искам :( по-ужасен човек от мене няма и няма да има!!! Понякога се чудя за какво съм съм се родила и защо не взема да се хвърля от някъде и да се свършва...ама и не искам заради нашите...ще си умрат от мъка...

Как ми се иска само всички които ще четат това да са ми приятели..... иначе ще е яко да направят тоя сайт на 2 половини-за запознанства (за такива като мене) и анонимен ама..... едва ли..... заради някаква тъпачка като мене... (извинявайте аз съм леко комплексирана.. даже не леко) Еми това беше... и пак извинявайте че ви занимвам с тъпотийте ми.

iwwo_
05-31-2012, 20:39
Как така ги урочасваш ?

cartoonnetwork
05-31-2012, 20:45
Как така ги урочасваш ?

Еми без да искам ..

IseeDEADbodies
05-31-2012, 21:11
Nuf lameness...

alexsdreamm
05-31-2012, 21:18
дай си номмера :) :*

Hayashi
05-31-2012, 21:28
дай си номмера :) :*

Разрева момичето!!

N1ksun
05-31-2012, 22:00
Вие се ебавате , но на момичето хич не му е до това , навярно не е като да не се случва . Ясно ми е че си от типа на по-асоциалните хора , но ако искаш нещата да се променят трябва да действаш ! Какво имам в предвид с това, мешай се повече сред хората за да успееш да завържеш приятелство ... дори да ти е трудно просто опитваш ! Няма всички да са ти по-вкуса , доста ще те огорчат , но това е без значение ще ги подминеш и рано или късно ще срещнеш точните хора . И моля те тва със самоубииствата да не чувам , знам че ти е гадно но определено това би било най-глупавото деяние което би могла да извършиш на този етап . Горе главата !

LadyDi
06-01-2012, 07:18
И къде е баба в цялата история?

Как не ви писна да си измисляте глупости и да занимавате целия форум с тях...
Искрено съжалявам вашето поколение, толкова скучен живот водите.