PDA

View Full Version : Проблем след употреба на марихуана ?



mal4oty
05-31-2012, 20:56
Не знам дали проблема е от марихуаната, дали си внушавам или по друга причина , но ще се радвам да споделите мнение и да кажете дали сте били така и как сте излезли от това положение =]
Сичко започна така :
Преди няколко дена решихме с един приятел да пробваме билката за първи път.Започнаха леко да ми изтръпват краката, после ръцете и леко главата.Около 1 минута ми беше смешно и после се започна ..Не си осещах гърлото и не знам защо сип омисллих че мога да си глътна езика , та по тази причина казах ако това стане как да ми го извадат .Общо ме държа два часа като през цялото време ми се виеше свят и ми беше гадно.На втория ден след употребата започна да ми се затулва носа постоянно,да осещам сърцето ми на периоди да засилва тупането си и нещо като лека еуфория се появи.Прочетох някаква тема за канибал .. и веднага си казах ми какво ще направя ако изведнъж влезе такъв у дома (epic logic .. ) , абе да се каже че обръшам внимание на най малкия проблем .. и си внушавам и леко се плаша от някой неща, а тези мисли не са приятни ..

ПП. чудя се дали това да бъде първия и последния път в който съм пушил трева или да и дам втори шанс ( чудя се за това защото не съм чувал същите проблеми при пушач на билката и се чудя дали това е от нещо друго да кажем настинка, защото когато пушех ми казаха да си намокря главата за да се охлдя малко , а прозореца беше отворен )

Моля всеки запознат да сподели мнение и евентуалн решение = )

rusoto_baby_f
06-01-2012, 00:49
Божеее малко са ти изтръпвали бузите от шамари като малък, щом си пред дилемата ,,чудя се дали това да бъде първия и последния път в който съм пушил трева или да и дам втори шанс ,,
Точно като една позната която пушеше марихуана преди време - гонеше я постоянно параноя... и все някакви канибали, духове, вампири..Постоянно се вкарваше в някакви измислени филми.Грозна гледка.
Спрете се бе хора с тая марихуана.Толкова ли е трудно да се съберете с приятели, да си говорите, да се смеете.Толкова ли ви е жалък живата, че трябва да се напушите за да сте весели.Или го правите защото приятели или познати също го правят.Вместо да бъдете пример, че може и без марихуана, предпочитате да се присъедините към тях.
Не го разбирам тоя начин и не искам да го разбера.
Живота си е твой, изборът също, не мога да ти кажа дали да се напушваш или не.

besso
06-01-2012, 07:39
Марихуаната е много вредна за оформящата се психика на тинейджърите, много лесно може да се развие психоза, фобии и параноя. Имам опит, нагледал съм се на много примери за това.

error92
06-01-2012, 07:49
Странно е как толкова много хора са наивни да вярват, че марихуаната е нещо полезно.

Хора, няма как да е полезно, в случай че от бавноразвиващи ставате още по-бавноразвиващи : ))

Lunin
06-01-2012, 08:46
аллеее кВа е таз трева.. и аз съм дръпвал ама тия хиляди симптоми съм ги нямал! Бая си се филмирал нещо!

А вие по-горе... едно е да си мега откачен и да пушиш кът комин и съвсем друго е само да пробваш кво е що е! Сега си драскате "ааа то тва толкова вредно ще взема да психясам ще се самоубия с това" ама ако опитате веднага ще си смените мнението!

mal4oty
06-01-2012, 15:09
Не може да се каже че нямам приятели излизаме секи ден и се сабираме около 10 човека,че ми липсва забавление пак бих го отрекъл , не пуша цигари прсто реших да пробвам ..а това защо мисла да и дам втори шанс е по причината че навсякаде пишат хора и то по много че им помага да се отпуснат, да намалят стреса и да релаксират.. а това дето беше при мене за "параноята" може и да е на нервна основа, защото от малък съм нерврозен (често имах тикове, а сега леко трудно си здържам нервите и се случва да избухна за 1 секунда без да се владея ) .

In*The*Face
06-01-2012, 15:29
Не, не е от марихуаната и не се сещам и с какво може да е смесена, за да се появат такива ефекти. Вкарал си се във филма сам и си внушаваш глупости. По-добре не пуши повече ; )

heartshapedbox
06-02-2012, 01:38
Филмирал си се повече, нищо ти няма.

Ukhtar
06-02-2012, 09:27
наркотици във пакееети
от пари назаем взееети






Аз пък мисля, че автора няма никаква представа какво е пушил.

ФФС, чух за дилър, който пръска материала си с райд против хлебарки и така го продава.

И продължава да го прави.

john41
06-03-2012, 19:44
И аз имам същия проблем,след като пробвах билката и почнах да си усещам сърцето да се засилва тупането,преди да пробвам го нямах,тва с виенето зависи каква трева си пушил и колко тютюн сте сложили в нея изобщо.

heartshapedbox
06-10-2012, 02:45
И аз имам същия проблем,след като пробвах билката и почнах да си усещам сърцето да се засилва тупането,преди да пробвам го нямах,тва с виенето зависи каква трева си пушил и колко тютюн сте сложили в нея изобщо.

Какво общо има тютюна?
И на мен ми се разтупква сърцето понякога, обаче само непосредствено след като пуша.

mechone
08-03-2012, 14:19
Джойнта не е за всеки. Не е трябвало да се мокриш и да стоиш на отворен прозорец, защото тогава усещаш нещата много по-силно. Всички сетива ти се изострят супер много и това не е било изтръпване, а просто е подухвал ветрец и си се охлаждал.. нищо общо с изтръпване. Аз лично си пуша джойнт и мога да ти кажа, че не го правя , за да си вкарвам някви филми или да си втълпявам, че изтръпвам. При мен действа супер релаксиращо, отпускащо, говоря много, смея се, минават ми хиляди мисли през главата, хиляди идеи, някои от които осъществявам после и им се кефя и до ден днешен. Единственото нещо ,обаче, е че винаги пуша с хора, които са супер позитивни, хора които ме развеселяват, а не ме сдухват, хора които знаят за какво става въпрос и се чувстват като мен, хора на които като кажа някоя простотия ще се смеят 20 минути без да спират и през това време ще кажат още 100 безсмислени работи , на които аз ще се смея. Та, от тази гледна точка ти казвам, че тревата не е за всеки, щото можеш да се вкараш в кви ли не филми (какво вече е станало при теб)... :)