PDA

View Full Version : Причина



rooann
06-01-2012, 09:26
Каква може да е причината едно момиче да не иска повече да имаме никакъв контакт след 2 или 3 месеца ежедневен контакт (писане по скайп с часове, излизане навън)? Писахме си толкова дълго време и според мен имахме много общо, смяхме се и си разказвахме истории. Питах я на няколко пъти дали ми е сърдита или поне да каже защо ме игнорира, но казва, че не ми е сърдита и няма причина, просто не иска повече да си пишем. Възможно ли е да съм казал нещо толкова обидно, за да ме отреже така? Преди тя ме харсеваше, аз нея не, сега аз я харесвам и доколкото разбирам тя харесва друг макар да не споделя нищо за кой е що е, възможно ли е да ми го връща, за да ми е гадно и на мен?

ULTIMATE
06-01-2012, 11:03
Всичко е възможно. Възможно е да "ти го връща", възможно е да е намерила по-забавен и интересен за чатене, възможно е да си е хванала приятел, заради него да не иска контакт с теб.
И както виждаш аз предполагам в случая, ако има човек който може да разбере причината - това си ти. Ти си писал през това време с нея, ти знаеш какво сте си казали през тези месеци, кое я е обиждало, кое теб и всичко.
А съвета ми и не съм към теб е - зарежете шибаните фб-ци и скайпове, лято е - забавлявайте се НАВЪН, с истински приятели, не с картинки.

In*The*Face
06-01-2012, 11:16
Всичко е възможно. Може и още да те харесва, пък да си закачал някоя мацка и на нея да и е станало гадно, може да й е доскучало, може да харесва друг и да няма интерес вече, може да ти го връща, може да си я обидил, хиляди възможности има. Няма как да знам, нито аз, нито ти, нито който и да е, освен тя самата, но и това е под въпрос. Щом не иска - не й пиши, мое пък след време да й мине и сама да те потърси. Просто не я закачай, за да не те сметне за досадник.

valdesbg
06-01-2012, 11:21
По скоро си и омръзнал, изчерпали сте се и тя благоразумно се е отдръпнала. Не е задължително да си я обидил или засегнал, макар че е възможно. Аз бих се оттеглил също без да давам някакви обяснения.

Изпадаш в досадни подробности, чиито отговори няма да намериш. Решила е да те маха, питал си я, тя е отказала да даде отговор. С това приключва всичко, което трябв ада се направи. Нататък ставаш досадна лепка и игнора ще е още по голям.

rooann
06-01-2012, 19:54
Въпросът е там, че аз наистина я харесвам и не мога просто да се примиря с това. За изчерпването и доскучаването - не мисля, че това може да е вярно, защото постоянно имахме теми на разговор. Навън не спирахме да си говорим, а всяка вечер си писахме, та дори веднъж се стигна да си пишем до 6:30 сутринта, защото и на двама ни не ни се спеше. Да си харесва друг? Тук вече съм много объркан, защото веднъж ми казва едно, а друг път друго. С друго момиче не съм разговарял. За връщането не съм сигурен, защото тя каза, че го е забравила и няма нищо, държеше се добре с мен, но все пак от време на време, когато се стигаше на тема любов тя отново споменаваше за това, че преди ме е харесвала, след което аз и се извинявах.
Просто немога да я разбера. Дори в един от последните разговори, когато и казах, че наистина ме е грижа за нея тя ми отвърна с 'аз не искам да те е грижа, не искам да е така'.

valdesbg
06-02-2012, 07:42
Не бъди мрънкаща лепка, м?

По твоите критерии ако мислиш - никога няма да стигнеш до верния отговор. Защото според теб не може да съществува такъв. Само дето центъра на вселената не съвпада с твоето местоположение.