PDA

View Full Version : Силикон



QgodkaStoqnova
06-01-2012, 10:40
Хора много съм отчаяна искам да ви попитам Мога ли да си сложа силикон на 16? Моля ви пишете, бях чувала, че някаква спечелила силикон на 16 и са й сложили.

kitty02
06-01-2012, 11:17
Като навършиш 18, чак тогава.

miyauuu
06-01-2012, 14:13
Hе можах да го кажа на никого,не че имах малки гърди,но даже нямах изобщо такива..B чужбина бях миналото лято (на тях повече се доверявах отколкото на тези в България!) знаех че всичко ми е наред,но въпреки това ми направиха изследвания..Cлед 2 дена излязоха резултатите не съм сгрешила ЗДРАВА бях..когато лекарят ми обясняваше всичко това не можете да си представяте колко съм плакала, но няма начин с две думи или силикон, или ''нищо'' .. наследството си е наследство не се притеснявай,ти си още на 16, а аз съм на 18 и изобщо нямам гърди.. Какво да направя така ми е писано вече свикнах да съм така.. иначе искам силикон, но няма да бързам поне още 2 години ще изчакам (както ми предложи лекарят) и чак тогава може би ще си сложа силикон! Cъветвам те да не бързаш още си малка по-добре изчакай още няколко години.. Hе се тревожи не си само ти без гърди!! :)

mMemories
06-01-2012, 21:47
ееее...като почнете с тия комплексии....имате ли задници- имате! имате ли лица- имате ! гърдите не са най-важното !!!

BrokenHearth
06-03-2012, 16:13
:D :D :D Аз пък ще си смалявам гърдите, даже точната дума може би е, че ще ги махна напълно 8-)

besso
06-03-2012, 17:08
Гадже със силиконови цици не бих си хванал - просташко и вулгарно е + модата му отмина отдавна. Абсолютно нищо им няма на момичетата с малки гърди, дори прави фигурата да изглежда по-спортна, което е привлекателно. А и жената като поотрасне и след кърменето големия бюст увисва, а малките гърди - не.
Останалото са рекламни трикове на клиниките по естетична хирургия, сами си правете изборите ;)

nelito2903
06-03-2012, 17:54
Не мисля,че е добра идея!Още си малка,а и по-красиво е да си естествена!Но,ако много искаш да си сложиш селикон-направи го поне на 18.Сега ти е още рано! :)

пAteNцЕ
06-03-2012, 18:18
абе момиче къде си тръгнала на 16 силикон да слагаш?
то и аз съм колкото тебе и нямам почти нищо но предпочитам да пия боза и да ям баничка отколкото
да си слагам разни изкуственяци по мен :D
най-хубаво е когато си естествена! (естествено има и изключения когато е наложително намесата на хирурга но при теб едва ли е така и просто се комплексираш! )

rusoto_baby_f
06-04-2012, 02:16
На 17 може с подпис от родителите!

Cyandreamer
06-04-2012, 04:07
Аз ако нямах цици - щях да си сложа. Кофти е да нямаш никакви.
Стискам ви палци, момичета.

Tikche
06-05-2012, 20:15
Както казаха и непълнолетна можеш да си направиш подобна операция, но със съгласието на родител. Изчакай някоя друга година, за да се развиеш напълно най-добре и тогава си направи консултация с лекар. Прищявки всеки има. Аз имам големи гърди и пак искам да ги увелича.... И да сме перфектни пак ще искаме нещо друго.

shmatarok
06-05-2012, 21:10
Не знам какъв родител трябва да си, да позволиш на 16-годишната си щерка, която не се знае накъде ще се развива още, да си направи такава операция.
Изчаквайте поне до около 20 години, 'щото едно, че е супер тъпо на 16 да легнеш под ножа, заради едната прищявка, и друго, че е и супер смешно толкова малко момиче да развява кубиците.

rusoto_baby_f
06-06-2012, 03:04
Говорим за комплекс не за прищявка..

Tikche
06-09-2012, 22:12
Говорим за комплекс не за прищявка..

На тази възраст е прищявка. Тя все още се развива! Когато стане на 20/22 и спре да се развива тогава ще може да бъде наречено комплекс.