PDA

View Full Version : Отчаян съм



nqmam_dumi1
06-01-2012, 13:08
Здравейте ще разкажа какво ме притеснява надявам се от отговори без глупости, на 19 години съм и никога не съм имал приятекла, по стеснителен съм, нямам приятели, и се чудя какво да правя за напред тази година завърших, и незнам, искам да имам приятелка, но както казах нямам познати много броят се на пръсти, незнам какво да правя, отчаян съм.. не съм грозен... Посаветвайте ме нещо...

In*The*Face
06-01-2012, 15:35
Дишай през носа. На 19 години, току що завършил, ще отидеш в унивеситет и те първа ще изграждаш нови представи за себе си. Опитай се лятото да направиш някаква положителна промяна, тренирай разговор и завързване на контакти, отпусни се, релаксирай, почивай си, излизай. След това като влезеш първи курССС ще се запознаеш с много нови хора, гледай до тогава да си премахнал думичката "стеснителен" от речника си. Бъди по-освободен и всичко ще се нареди. Те първа ти предстоят толкова хубави емоции.

marilyn
06-01-2012, 18:13
Приятелка няма да си намериш, докато седиш тука и се оплакваш в тоя форум. След като си завършил сега, ще идеш в уни, ще създадеш нови контакти и не се знае какво ще се случи от там нататък. Постарай се да се запознаваш с колкото може повече нови хора, да създаваш контакти и тн, защото ще са ти полезни за вбъдеще не само относно гаджета, а и в мн други работи.

N1ksun
06-01-2012, 19:10
Не си мислете че като отиде в уни , нещата ще се оправят от самосебе си ... Знам достатъчно хора , които станаха и по-затворени откъм момичета , ма пък поне доколкото виждам не им пука и не ги притеснява факта ... Имат си хобита хората живеят си както им е кеф .

eminem213
06-01-2012, 19:31
Дишай през носа. На 19 години, току що завършил, ще отидеш в унивеситет и те първа ще изграждаш нови представи за себе си. Опитай се лятото да направиш някаква положителна промяна, тренирай разговор и завързване на контакти, отпусни се, релаксирай, почивай си, излизай. След това като влезеш първи К У Р ще се запознаеш с много нови хора, гледай до тогава да си премахнал думичката "стеснителен" от речника си. Бъди по-освободен и всичко ще се нареди. Те първа ти предстоят толкова хубави емоции.
:D :D не се сдържах...

Отпусни се! Намери общи интереси с някой познат и връзката сама ще се задълбочи. Създавай повече контакти с непознати. Излизай често. И вечното клише ''Бъди себе си!''

nqmam_dumi1
06-01-2012, 19:46
А, ако не ходя в УНИ? Тогава някакви идеи???

thegreenzombie
06-01-2012, 19:51
отиди на някое мащабно парти.. напий се.. натискай се с някоя готина мацка.. ако на другия ден ти се обади, значи всичко е наред

error92
06-02-2012, 00:41
След това като влезеш първи кур ще се запознаеш с много нови хора

Ко речи ? :D

valdesbg
06-02-2012, 07:22
отчаян съм.. не съм грозен... Посаветвайте ме нещо...

Разкарай първите две от системата си. Тук ти е проблема. И присъствай повечко в часовете по БЕЛ.

nqmam_dumi1
06-02-2012, 08:33
Вие ако сте завършили и не ходите в университет, а си търсите приятели, приятелка? Какво ще направите? Поставете се на мое място...

valdesbg
06-02-2012, 08:56
Като начало ще спрем да мрънкаме, после ще си намерим работа и някое хоби. Приятелката ще дойде като си уредим живота.

In*The*Face
06-02-2012, 09:36
Отпусни се! Намери общи интереси с някой познат и връзката сама ще се задълбочи. Създавай повече контакти с непознати. Излизай често. И вечното клише ''Бъди себе си!''

Вечното клише е основен проблем на много млади хора, които се правят на нещо, което не са, за да привлекат внимание. Момчето казва, че няма приятели, нормалният отговор е "излизай по-често и създай контакт". Толкова просто и нормално, пък било то и изтъркано.


Ко речи ? :D

То въпроса е кво си мислиш до като пишеш, ама ей на, как една буква всичко издава. Засрамена отивам да се поправям...

Авторе, ами като няма да учиш, сигурно ще работиш или?!

game
06-02-2012, 09:41
Щом няма да ходиш в университет си намери работа. Там няма как да не завържеш някакви контакти.. :)

kalpazanka
06-02-2012, 12:36
Запиши се на курС по нещо.

balu4ka
06-02-2012, 13:34
Всичко с времето си.(колкото и клиширано да е вече).Няма как да станат нещата ,докато не престанеш да се самосъжаляваш.Гледай си изпитите сега,намери хоби,излизай повече.

nqmam_dumi1
06-02-2012, 16:54
Там е проблема, че май и няма да работя, нямам нужда от пари... просто нз какво да правя..............

valdesbg
06-02-2012, 17:02
Нямам думи. Положението ти е трагично мой човек.

Cold_Tearsss
06-02-2012, 17:26
Гадже лесно се намира, но подходяща... мисията невъзможна! :(

heartlesandfreaky
06-02-2012, 19:03
А как възнамеряваш да прекараш живота си?! Няма да учиш, няма да работиш?! Какво тогава ще правиш ;д Докато седиш тук във форума и чакаш някой да ти даде съвет как да си намериш приятели, няма да стане... Спри да се самосъжаляваш и се вземи в ръце...

nqmam_dumi1
06-02-2012, 20:16
Нямам думи. Положението ти е трагично мой човек.

Какво намекваш? Някой нещо друго да ме посъветва?

valdesbg
06-02-2012, 20:36
Друго няма какво да те посъветват.

Не учиш, не работиш, чудиш се коя фуста да хванеш за да харчите парите на вашите, щото няма какво друго да правите.

Така представено как ти звучи?

nqmam_dumi1
06-02-2012, 21:05
Парите ги остави настрана, моя проблем е, че нямам приятели, и да работя, не е казано, че в работата ще стане нещо, относително е.... странно ми е как някакви смешни да ги нарека момченца с голфове и т.н. ходят с красиви момичета, а аз няма да казвам нещо, но съм пълната противоположност на това... просто чудя се от къде да започна... даже и приятели момчета нямам, чувствам се сам.

IseeDEADbodies
06-02-2012, 21:10
Оооооооф, аман от путки с патки. Стига си мрънкал, стегни се ! Еба ти и женчовците, бате. Такова мрънкало.. нищо чудно, че си нямаш приятелка !

valdesbg
06-02-2012, 21:17
Намери си работа. Ама такава дето повечко време да ти отнема. Недей намесва момченцата с голфовете.

Твоя проблем е че имаш прекалено много свободно време, което не искаш да използваш по полезен начин.

Hayashi
06-02-2012, 21:30
Какво да те посъветваме? Никоя себеуважаваща се мадама няма да излезе с плужек, който нито работи, нито учи.

heartlesandfreaky
06-02-2012, 22:06
Вместо да намираш кусури на момченцата с голфовете се замисли ти какъв си. Всяка жена иска сигурност и бъдеще, а ти като не работиш, не учиш, смяташ ли, че можеш да й осигуриш такова? Аман от женчовци дето се мислят за повече от другите, а не осъзнават колко жалко изглеждат отстрани.

Lunin
06-02-2012, 22:16
Застреляй се в главата...

nqmam_dumi1
06-03-2012, 08:27
За пореден път се обедих в манталитета на Българите. Да кажа нещо за хората които ме нарекаха женчо, нито знаете през какво съм преминал, че да нападате така, нито съм казал, че няма да се занимавам с нищо, просто се чудя какво да правя, но уви, май това дето трябва да направя е да се махна от България, тук се толерират както казах "ДУПЕТА" и "К*рви" Извинявайте, но е така, сега ще почнете да ме нареждате, че затова не мога да си намеря приятели. А Lunin не съм искал мнение от теб отиди си играй cs и мълчи. Благодаря на хората които ме посъветваха, и на тези които се заядоха. :)

valdesbg
06-03-2012, 08:51
Почти го докара на обидена кифла. Ако си минал през 101 неща, нямаше да говориш толкова въздухарски. Заминавай на терминал едно или две.

едит: вземи и едно букварче със себе си.

IseeDEADbodies
06-03-2012, 09:05
Виж за едно е прав., манталитета на българина. Типичния българин - винаги някой друг е виновен, но никога ние. А дори и да осъзнаваме грешката си, пак другите са виновни, щото сме "горди" да си признаем... Та и ти като един нормален българин момченца с голфове и не знам си кой още ти е виновен, но проблема определено не е в теб ! Айде със здарве, прати една картичка от Чужбина !

fifito19
06-03-2012, 12:55
Здравей, завършващи красавецо.
Ето го и моя съвет- излизай. Винаги щом те поканят някъде , излизай.
Фейсбук също би ти помогнал- намери познати от града с, сближи се и с тях.
Започвай разговори. Пиши...

Полека нещата ще се получат.

In*The*Face
06-04-2012, 10:14
След като няма да учиш, няма и да работиш, но пък парите не са проблем започни да ходиш на курсове по нещо. Някакво хоби. Сега има какви ли не - фотография, рисуване, чужд език, спорт някакъв. Просто се занимавай с нещо, защото докато си седиш у вас няма как да намериш приятели и да създадеш контакти.

kolegata88
06-04-2012, 10:49
Когато отидеш в чужбина ще разбереш че Българина наистина е страшно злобен човек.От кой град/село си? Няма ли къде да се разхождаш?Паркове или по центъра...?

babati
06-05-2012, 11:19
Можеш да си седиш у вас или да се хванеш да правиш нещо с хора около теб и да направиш контакти. Не е случайно, че ленивостта е един от смъртните грехове. Много мъдрост има на някои места, но няма кой да слуша. Ако си ленив ще си получиш адът. Също и ако си чревоугодник и тнт.

amaz1nG
06-05-2012, 17:21
Най добрият начин да намериш жената на мечтите си е да станеш мъжа на мечтите си .

roni9043
06-07-2012, 14:41
zdravei! :) pisah ti na li4no suob6tenie nadqvam se da otgovori6! a za tezi deto komenturat tuk i samo hulqt hi4 da ne im obru6ta6 vnimanie ;) tuk v neta vseki gleda samo da si izbie kompleksite !