PDA

View Full Version : Когато всичко е наред, а после рухне..



ℒℴνℯ
06-01-2012, 15:35
Здравейте!

Който не му се чете .. изобщо да не започва.

В началото на учебната година го забелязах.. беше хубав, това беше ясно.
По-късно във времето.. бяхме на дискотека и той беше там. Аз си танцувах, заблявах се и тогава го видях и си казах „А.. това е момчето, което бях видяла в училише.. ха и ме гледа.. няма да му обръщам внимание”
Седмица след това едно момче ми изпрати приятелство във фейсбук,приех го.. нямаше да ми навреди /поне така си мислех/ Но.. той ми писа „здравей”и от там се тръгна всекидневни чатове.. започнахме да се опознаваме.. малко по-късно започнахме да излизаме навън.. прекарвахме си супер. После той ме омагьоса и се влюбих в него. Винаги се стига до тук нали? А след това.. Ами той ми каза, че се влюбил в мен, че като ме бил видял в дискотеката ме харесал.. после изведнъж ми каза, че ме обича, а със стечение на обстоятелствата аз го заобичах повече от всичко. Беше ми достатъчно само да го видя и целия ми ден придобиваше смисъл. Без да се усетя се бях привързала повече от всичко към него. Излизахме и си вървяхме хванати за ръце.. вече бяхме заедно. Целувките и прегръдките бяха с такава страст.. никога няма да го забравя.. Обичахме се .. всички го виждаха. Можех да говоря с него за всичко.. Когато се прибирах бързах да заспя, за да го сънувам и да го виждам пак и пак и пак.. Беше прекрасно и романтично!

След време.. всичко започна да отшумява малко по-малко.. Дали е било заради караници? О не.. никога не се карахме.. винаги сме се разбирали и не е имало причини за кавги.. А тогава заради какво? Може би защото започнахме да се виждаме по-рядко? Или може би защото му писнах и реши да ме зареже и да ме нарани по най-отвратителния възможен начин за мен. Да ме беше наръгал с нож.. не би ме заболяло толкова. Но аз не съм му се молела.. нищо не съм се опитвала да направя.. попитах го само едно защо, но той беше прекалено страхлив, за да ми отговори. На следващия ден не смееше да ме погледне в очите, а аз го гледах толкова гадно. Вече имаше омразата ми. След време той се престраши да ми пише. Държах се отръпнато.. той явно искаше отново да спечели вниманието ми. Позволявах му, но до някъде. Чаках да ми каже нещо, нещо което ще промени отношенията ни.. чаках.. чаках, но НЕ.. Всичко си остана така и до сега. Вече не си говорим .. дори не се и поздравяваме ... само когато се засечем се поглеждаме, аз в неговите очи откривам болка и съжаление, но може би бъркам.

Нужно ли е да ви казвам, че искам да го забравя и не знам как .. Нищо, че се запознах с друго момче, което е много по-добро и мило и си мисля, че той не би ми причинил същото.. ако изобщо е възможно да имам някакви взаимоотношения с него.. мисля си за него. Допада ми и то много, но просто не мога.. не ми излиза от ума той.. може би първата ми истинска любов. Каквото и да направя.. скоро няма да ми мине, а аз ще си страдам и няма да знам нищо за него.
Страх ме е вече да общувам с други момчета. По принцип това никак не е първото ми разочарование, но това беше най-тежкото поражение поднесено ми от него. Трудно ми е да го забравя.. не мога, защото го обичам.. ужасно много.. липсва ми гласът му, усмивката му, аромата му, но на кой му пука.. поне на него вероятно изобщо не му пука.
Ей хора.. помагайте, че вече не знам какво да правя.. определено искам да си възобновя контактите с него, но не искам аз да правя първата стъпка защото ще съм като отчаяна в неговите очи.. или може би да пробвам с новото момче? кажете си мнението.. без нападки моля!

In*The*Face
06-01-2012, 16:03
Съвсем нормална история през която всички са минали и минават. Няма да те боли вечно. Ще страдаш, ще ти бъде гадно и ще ти мине. Така става. Сега си мислиш, че никога няма да обичаш така, че никога няма да можеш пак да се довериш на пълно, че всичко се срива около теб, че не си същата, че нищо не е същото. До болка познати мисли и емоции. Но минават. С времето. Като всяко друго нещо на света. Просто не се връщай назад, не си повтаряй отново и отново как сте се запознали, първата ви целувка и всички хубави моменти. Не го прави, защото не помага. Не знам дали да започвам с другото момче. Ако е толкова добро и мило, може да ти помогне, може да се влюбиш отново, но може и да го нараниш, защото още живееш с миналото си. Отърси се от това. Трудно е, но не е невъзможно. Просто спри да мисли, спри да се чудиш какво казват очите му и как да се държиш когато се срещнете. Продължавай напред. Ще мине.

StillShady
06-01-2012, 17:43
Времето лекува всичко.

horacio
06-01-2012, 18:37
Бъди с някой, който не те наранява (поне не нарочно)... Може би трябва да изчакаш докато не се оттърсиш съвсем от миналото.. нека всичко остане като приятен спомен :) каквото било - било... Пробвай с другото момче, според мен ще те направи щастлива. Той може да бъде избавлението ти. Просто нека мине време и ще видиш какво ще правиш.

ℒℴνℯ
06-01-2012, 19:00
Времето си минава.. месеците станаха 4, а нищо не се е променило..
Знам, че всичко ще отмине, но мразя този период в който не знам какво да правя..
Ама.. то всеки е така.. такъв е живота :Д

balu4ka
06-02-2012, 13:56
Ха,4 месеца мислиш ,че са много ли ?...(явно нищо още не си видяла).Ще се радваш,ще страдаш такъв е животът.Хората се влюбват и разлюбват,събират и разделят.Един непрестанен кръг,част от живота.Тръгнали сте в различни посоки,продължете.Обърни внимание на новото момче,но не го залъгвай. (: Успех.

fenkaaa
06-02-2012, 18:49
Наистина 4 месеца не са нищо.На мен ми трябваха 2 години да забравя едно момче.. сега след като вече съм с друг от доста време,мога да кажа с ръка на сърцето,че напълно съм го забравила,дори още когато се запознах с моето момче.Така че или времето или новото лекува :) Колко време сте били заедно?

Furious?
06-02-2012, 20:48
Жалка е историята без да я прочитам.Поредната депресирана емо мадама , която е била отрязана от момче , и смята , че животът свършва.

error92
06-02-2012, 23:20
С искане не става, понякога и женските трябва да правят 1-вата крачка