PDA

View Full Version : За кола маската...



littleW
06-01-2012, 19:12
споделетее заа кола маската повече неща... много ли боли? колко време се прави?

littleW
06-01-2012, 20:11
за триъгълника става въпрос... :D

cheburashka
06-01-2012, 23:31
съветвам те да отидеш при козметик, боли, да, но се изтърпява, не е толкова страшна болка, първия път боли повече, после се свиква, 10-15мин най-много да е една процедура, после избиват бавно, изредяват и кожата става толкова мекичка и гладичка, според мен е най-оферта за триъгълника

и те съветвам да отидеш след като ти свърши

BrokenInnocence
06-01-2012, 23:33
Зависи дали искаш да ходиш на козметик или да си я правиш сама вкъщи. Не съм ходила на козметик никога. Като си я правя сама ми отнема около 15-20 минути. Боли, да, но зависи досега какво си използвала, ако само си се бръснала ще е по-болезнено. Аз лично обикновено използвам епилатор и затова, когато реша да си правя кола маска болката е много малка.

Nutella♥
06-02-2012, 12:07
Ще използвам темичката,дано авторката не се сърди.Може ли да препоръчате някакви ленти за използване в домашни условия за цялото тяло ?

cheburashka
06-02-2012, 12:15
лентите на Дева

betty-dimitrova
06-02-2012, 19:10
1-я път боли най-много, но постепенно хем стават по-тънки, хем по-редки и боли по-малко. Аз за около 10 минути съм готова.

lifelesscorpse
06-03-2012, 19:19
Наистина ходи на козметик. Недей да пробваш сама. Повярвай, няма да ти излезе по-евтино. Да, първите пъти боли, особено, ако преди това си ползвала бръсненето като метод. Както и по-горе казаха - около 15 минутки е всичко за цял триъгълник, но това не се случва първия път. Тогава е повечко, защото ще е ново за теб и най-вероятно повече ще внимава и изчаква козметичката. Няма от какво да се притесняваш - жената е виждала поне 20 като теб през последните няколко дни. Не се притеснявай от нищо. Както ходиш на гинеколог - така ще свикнеш и с козметичката. И двете не се учудват от нищо.

Айде успех!