PDA

View Full Version : Съвет относно избора на добавки.



musicinmyveins
06-01-2012, 20:59
Тука от извесно време се чудя между няколко фирми относно избора на протеин.Колебая се между BSN (syntha),SYNTRAX (Whey Shake) и ON (Gold standard).Сега гледах синтата е намалена малко както и уей шейка.Та освен избора на протеин ще помоля за съвет относно креатин и амино киселини .За аминото съм харесал засега http://www.silabg.com/bg/7620-OPTIMUM-NUTRITION-Amino-Energy-30-Serv-.html ?

redbul2
06-02-2012, 07:14
Преди 1-2 години Синтракс Нектар се смяташе за номер едно при протеините. И изобщо марката Синтракс. Сега не знам как е.
А аминокиселините,които избираш имат екстракт от зелен чай и кафе. Които тонизират. Тъй че да се знае този ефект.

musicinmyveins
06-02-2012, 07:25
Аз съм чувал позитивни коментари относно Whey Shake-a на синтракс,но за синтата колкото хвалби толкова и псувни съм чувал и чел.Иначе за аминокиселините знам за ползите на зеления чай : ) .

redbul2
06-02-2012, 07:33
Да,зеленият чай има полезно действие. Да се знае също,че тонизира и леко възбужда. Когато се пие късно следобед от хора,които имат проблем със съня. Ако не си от тях,нямаш проблем с тези амино.

DownloadVirus
06-02-2012, 07:47
Все е тая какво ще вземеш.Аз вече спрях да залагам на протеина като добавка,защото колкото повече напредваш (натурално) имам предвид , толкова повече разбираш колко ненужна всъщност добавка е.Набавям си протеина от храната и вместо него вземам бцаа

TheManTheLegend
06-02-2012, 12:59
пил съм Whey Shake няма смисъл да взимаш нещо по-скъпо. Вкуса е уникален, пил съм ягодата и шоколада няма да сбъркаш.

fatrat
06-02-2012, 14:02
Купувайте си месо/яйца. Ако 100% искате протеин на прах - bulkpowders.co.uk

musicinmyveins
06-02-2012, 18:41
Абе то и аз се чудя дали да не заеба протеина и да си купя просто аминокиселините,които съм дал,че и без това съм не на червено ами на лилаво направо.Но ако в крайна сметка реша да взимам протеин засега и аз съм за Whey Shake-a пък ако някой драсне някой друг отговор ще реша окончателно.Колкото до @fatrat - до колкото разбрах ми трябва кредитна или дебитна карта,а аз нямам и не искам да имам каквито и да било взаимоотношения с банки :D