PDA

View Full Version : MMORPG



..Colour..
06-01-2012, 23:00
Много ми се играе с някой мултиплеяр. Сигурно през всички игри съм минала, но в училище няма с кой да играя. (има само кифли и фешънчета). Ако искате да играем пишете! :D

Cold_Tearsss
06-01-2012, 23:12
Delnal съм ги всички.... ;(

..Colour..
06-01-2012, 23:37
Нищо ако ти се доиграе пиши ;)

draid
06-01-2012, 23:53
А знаеш ли какво означава тази абревиатура, защото тоя жанр игри не са кой знае колко много и някой от тях се заплащат помесечно, а другите се купуват оригинални. Я кажи какви игри играеш, че май ми се струва не знаеш аз какво иде реч точно. Какво искаш да играеш в мултипплейър ? RPG може би,защото представката MMO сама определя играта като изцяло онлайн.

От чисти интерес, кажи какви игри си играла.

..Colour..
06-02-2012, 11:48
Не съм играла само MMORPG! MMORPG съм играла WoW (Molten Wow), Aion, Shaiya, Cabal, Silkroad, Battle of the immortals, Eligium, DC Universe Online, Troy, APB Reloaded и др. (от тези игри ми хареса най-много Aion, но докато бях 20 lvl имах проблеми с няколко questa и спрях да играя) Иначе сега играя LoL (MMO), но съм все още noob. Има и f2p :) . Запалих се по този жанр от youtube канала MMOHUT. :) :)

draid
06-03-2012, 00:52
ММОRPG от ранга на WoW се играе само в оригинални сървъри, иначе нищо не играеш. Изненадващо не споменаваш Lineage и GuildWars. Вземи се спри на LoL и се научи да играеш, поне е безплатно.

MrCreeper
06-03-2012, 08:55
За ММО-та Perfect World и Jade Dynasty бяха хубави, но вече без да се плаща за хубави итеми е трудно да се стане добър. Което не ти пречи да си ги разцъкваш. Игри от сорта на Arua ROSE onlinе са добри, но може да ти се стори твърде детска. Black Prophecy е хубаво ММОRPG, което се развива в космоса. (Тоест с космически кораби)

..Colour..
06-03-2012, 18:48
Като каза детска игра се сетих за MapleStory. :D draid защо само в оригинални?

dilien
06-04-2012, 04:54
Имаше преди една игра Silkroad Online, беше азиацко ММО. Age of Conan е безплатна вече и също е ММО. Други не се сещам вмомента ^^

prosto_chovek
06-04-2012, 09:28
чат пат пускам уоу в сървър prowow, някакъв румънски е, близлайк, не е лош. Та ако някой път реша да седна да играя, ще ти кажа :)

..Colour..
06-04-2012, 13:52
чат пат пускам уоу в сървър prowow, някакъв румънски е, близлайк, не е лош. Та ако някой път реша да седна да играя, ще ти кажа :)

Ok. :) :) Ще чакам ;)

draid
06-06-2012, 22:12
Като каза детска игра се сетих за MapleStory. :D draid защо само в оригинални?

Защото пиратските не могат да се доближат и на 10% от това което е оригиналния. Играейки в такъв сървър, изобщо не разбираш нищо от играта. Преди много години играех WoW, когато излезе, играл съм и в пиратски сървъри и след това около две години в Neptulon, така че мога да твърдя спокойно това което казвам. Играл съм и Guild Wars също оригинален и много други не само MMO, при все че обичам стратегиите, за съжаление в последните години нямам много време да си позволявам лукса, да релаксирам по този начин.

..Colour..
06-07-2012, 17:15
ОК. Благодаря за отговора :) :)

MrCreeper
06-07-2012, 18:53
Това диабло е пълна боза спрямо 2ката, нито можеш да решиш на кое абилити да се развиваш, нито може да избираш как да си вдигаш статовете.

dilien
06-07-2012, 23:49
Това диабло е пълна боза спрямо 2ката, нито можеш да решиш на кое абилити да се развиваш, нито може да избираш как да си вдигаш статовете.

Но въпреки това е добра игра, поне на мен ми харесва.

draid
06-08-2012, 00:32
Това диабло е пълна боза спрямо 2ката, нито можеш да решиш на кое абилити да се развиваш, нито може да избираш как да си вдигаш статовете.

А ти купил ли си го да го играеш, че да се изказваш толкова критично ?

Не забравяй и че това е стартова версия, тепърва ще има да се внасят подобрения и т.н. и т.н. Не знам на колко години си, но при излизането си и D2 имаше стотици проблеми за оправяне. Проблеми имаше и навремето в D1, само дето там се решаваха по лесно

MrCreeper
06-08-2012, 06:19
Играл съм го, спокойно :)

Lucho
06-10-2012, 21:14
Diablo III, Mafia II, STALKER, Call of Duty, Metro 2033...

prosto_chovek
06-10-2012, 21:17
между другото, за уоуаджиите - какъв герой играете - аз преди имах един в един БГ сървър, беше найт елф уориър, на армс. Много беше як. Сега в тоя сървър съм го зарязал на 16ти левел, пак същия. :)

draid
06-10-2012, 21:29
Ами когато играех в пиратските сървъри играех Tauren Druid, после в Близардските, направих rogue, priest и някакъв hunter ниско ниво беше, доколкото помня. Както и да е от 3 и повече години не съм играл, даже гледам че май са ми затрили геройте, ама така или иначе надали някога ще ми остане време за wow отново. Играя когато имам време и искам да разпусна, предимно StarCraft II, а сега и DIII, ама за съжаление няма особено много време в последните години за каквото и да е.

prosto_chovek
06-10-2012, 21:38
между другото по въпроса за старкрафт - класическата единица мен лично си ме кефи повече - някак си ме връща в доброто старо време и има повече тръпка :) не коментирам графиката :)

1n5ub0rd1na73
06-10-2012, 21:44
LotRO замисляла ли си се да играеш? Цветничко е, има и българи, безплатна е (стига да имаш време). Силна игра е като цяло.

draid
06-10-2012, 23:57
между другото по въпроса за старкрафт - класическата единица мен лично си ме кефи повече - някак си ме връща в доброто старо време и има повече тръпка :) не коментирам графиката :)

StarCraft играя още от както е излязла единицата. Това е играта на която съм играл най-дълго време и която владеех най добре. На единицита съм ходил и по турнири, а на двойката докато играех бях в най-високите лиги.