PDA

View Full Version : незнам , чуствам и добре и зле



dhg
06-01-2012, 23:23
Здрасти,

от 1 година , може би 1 год. и половина вече съм влюбен в едно момиче. Когато се запознахме тя си имаше сериозен приятел.. Тогава почнахте да си разговаряме за всичко, много сме си споделяли .. след което беше наясно с чуствата ми към нея.. взехме да се караме и в периода в който скъсаха с приятеля и ние също не разговаряхме.. след време я потърсих т.н. пак си говорехме и пак се карахме , сега вече има нов сериозен приятел от 6 месеца.. не съм я виждал и от 7-8 месеца почти ,но аз продължавам да си мисля за нея , всеки ден. Миналата седмица не издържах и пак я потърсих,писахме си, но оттогава не е влезнала в скайп. Не мога да и се обадя да видя защото е далече от мен.

Тя е чаровна , красива , има уникалната усмивка.. секси тяло и готино излъчване. Супер интелигентна и умна, толкова и забавна. просто е перфектна и е идеалната жена за мен . Сигурен съм.. Момента ако знаех че някакви минимални шансове да съм с нея бих се борил докрай за нея.. но тъй като не смятам че имам такива, просто не искам да я безпокоявам.. Щом тя е щастлива , то и аз ще съм щастлив да я виждам да се усмихва. И това е странното , непрестанно мисля за нея.. тъжно ми е.. усещам това, но пък на моменти толкова ми е яко, че я познавам и че съм имал някакво изживяване с нея и ми става супер готино.. мога да говоря за нея до сутринта,но айде повече няма да ви турмозя

heartshapedbox
06-01-2012, 23:59
А какъв е въпроса или просто споделяш?
Надявам се,че някога ще се получат нещата между вас. :)

dhg
06-02-2012, 00:09
Ами няма въпрос просто реших да споделя колко готина е тя :Д

valdesbg
06-02-2012, 07:18
http://zipmeme.com/uploads/generated/g1337143867872573653.jpg