PDA

View Full Version : Как да и помогна



kotenciiity
06-02-2012, 06:31
Здравейте, най-добрата ми приятелка ме помоли за съвет , но незнам какво да и кажа. За това първо питам вас и да ми кажете как да и помогна. :)
Та, тя има проблем който я мъчи от доста време. Преди около година се е запознала с чужденец по интернет. Започнали нормален разговор, след което след време той започнал да и говори нежни думи да я ласкае и тя от дума на дума започнала да изпитва чувства към него. Но той започнал да иска от нея снимки на тялото и. Тя без много да му мисли му пуснала снимка само на гърдите си , но със сутиен, при условие да не я показва на никого. Но той искал още снимки и на цялото и тяло но без дрехи и т.н.т. По едно време изгубили връзка, но като се свързали той я заплашил,че ако не му изпрати снимки на по-срамни неща, той ще покаже снимките на приятелите и. А ако това се случи и приятелите и разберат или някой от близките и разбере, направо не знае какво ще стане с нея. Много я притесняват тези снимки и по цели дни мисли ако някой разбере, какво ще се случи с нея. И мен много ме е страх за нея. Сега отново са изгубили връзка и така тя няма мира. Моля ви, кажете какъв съвет да и дам. Тя ми е много ценна. Благодаря :)

Lunin
06-02-2012, 06:41
ПЪРВО!: Повече снимки да НЕ се изпращат... и второ намерете човек който да изпържи двупотонната машинка на тоя олигофрен...

Anonys
06-02-2012, 06:52
Дайте някаква връзка с този човек - всичко възможно, което можете да намерите за него и ще се погрижа. Иначе да не му праща още снимки.

nIkEnCeTy_bE
06-02-2012, 08:01
Често срещани проблеми по интернет. Човек се учи от грешките си, НО можеше и да не се стига до там! Тя сама си е виновна и е хубаво да си понесе последствията. Ако трябва ще изтърпи гледката, да и се подиграват и да я гледат, защото сама си е виновна и друг път ще си знае. След време ще отшуми, но много често се случва това нещо по Интернет. В крайна сметка не може нищо да направи, защото първо е чужденец (колко е сигурно не знам), второ сигурно е по-голям, трето - той може да заплашва, но не се знае колко ще го изпълни, защото и такива ги има.

utro
06-04-2012, 06:35
Еми да изгубят връзка за вечни времена! Това е решението. Момичето да си направи нови регистрации тук и там. Надявам се, че не му е дала телефонния си номер. Ако го е дала - да смени и него. А абсолютно се надявам да не е дала информация за адреса си....

А той изобщо разполага ли с координати на приятелите й?!

bloodyF
06-04-2012, 07:10
А той изобщо разполага ли с координати на приятелите й?!

и аз това се чудя
нали е чужденец?! на кой ще ги прати тия снимки?
това, че приятелката ти е патка е отделен въпрос, ама айде да не подхващаме темата

kolegata88
06-04-2012, 07:22
Щом снимката е само на гърдите как приятелите и ще разберат че пък са точно нейните ?

cherry2
06-10-2012, 11:36
Нека повече да не общува..просто прекратява всякакви чатове с него...тогава той намя как да я заплашва и т.н....Наскоро четъох в една книга...и си спомням едно много важно нещо от книгата:В началото хората който злоупотребяват сексуално са добри,нежни и мили докато ти обръщат внимание и се опитват да установят отношения с теб.Тези хора прибягват ДО КАКВИ ЛИ НЕ ЗАПЛАХИ за да ти попречат да се оплачеш на някой от тях!!!!!!

crazy_Smile
06-10-2012, 11:41
Щом снимката е само на гърдите как приятелите и ще разберат че пък са точно нейните ?
Пък и съм сигурна, че не разполага с информация за приятелите, семейството и училището й за да я заплашва... Повече да не му праща снимки и да не говори с него .. Да се надяваме, че ще я остави на мира

Your.Passion
06-10-2012, 11:45
Пък и съм сигурна, че не разполага с информация за приятелите, семейството и училището й за да я заплашва... Повече да не му праща снимки и да не говори с него .. Да се надяваме, че ще я остави на мира

+1

Да беше помислила преди да му праща голи снимки ..

draid
06-10-2012, 19:25
Да не праща повече снимки. Засечете IP- то от което пише да го намерим от къде е. Ако не знае как да засече адреса пишете.

cherry2
06-11-2012, 06:56
Да не праща повече снимки. Засечете IP- то от което пише да го намерим от къде е. Ако не знае как да засече адреса пишете.

Ако можеш да обясниш тук..ще съм ти найстина безкрайнооо благодарнаа! :) :)

draid
06-11-2012, 08:43
^ Писах ти ЛС