PDA

View Full Version : Фейсбук



bellas
06-02-2012, 08:15
Тъй като не можах сама да стигна до отговора на моя въпрос реших да питам вас и вашето мнение по въпроса.. Та именно става въпрос за фейсбук и това което стаана.. Реших да видя профила на мой приятел когато след като цъкнах на профила му ми излезе това "Страницата която заявихте не беше намерена.Възможно е да сте щракнали на изтекла връзка или да сте написали погрешен адрес. Някои адреси в интернет различават главни и малки букви." След което го потърсих в приятели ии там го нямаше..Мои приятелки го имат в приятели и не им излиза по този начин, блокнал ли ме е , махнал ме е от приятели или бъг????

iBloodSucker
06-02-2012, 14:15
бъг .. или те е блокирал щом не го виждаш

пAteNцЕ
06-02-2012, 17:57
да бъг ще е
и съжалявам но и моят въпрос е за фейсбука и в частност за чата - нали когато някой е на линия има зелена точка,а когато не е на линия няма точка обаче срещу един от профилите на приятелите ми има едно правоъгълно бяло седи смис очертана фигура само с линия и си седи като не е на линия а когато дойде онлайн си се появява зеленкото о.О
какво е тва :Д

xoxi
06-03-2012, 14:22
Патенце, така се появява, когато въпросния човек е влязъл във фейсбук от телефона.

пAteNцЕ
06-03-2012, 17:07
ooo мерси :Д