PDA

View Full Version : Как да напълнея



sweet_candy
06-02-2012, 11:17
Съжаляван ако това не е раздела,но имам голям проблем,много съм кльощава.Казват ми че имам хубава фигура ама трябва да напълнея...та ако някоий може и има желание да напише примерно дневния си режим и меню,защото искам да напълнея но просто незнак как да ям а и сега идва лято искам да съм малко по дебела...омръзна ми да съм като закачалка за дрехи :((

DragonLady
06-02-2012, 13:13
Същата история съм и аз. Бях напълняла малко, но станаха едни мизерии в личен план и пак отслабнах. При мен това, което ми помогна да напълнея беше секс всеки ден и след него като огладнеех ядях. Общо взето ядене, секс, ядене. Ако нямаш възможност за секс, някакъв друг спорт също би имал този ефект - да те кара да се чувстваш гладна и да ядеш.

nikchi
06-05-2012, 20:12
Аз имам същия проблем .. по принцип обожавам яденето. Ям буквално постоянно, поне по 6 - 7 пъти на ден и нищичко не качвам , но сега не става въпрос за мен. Та говорила съм с много хора и всички казват че от тестените продукти се пълнеело най-много .. яж на всяко хранене хляб, и колкото можеш повече пици, хамбургери, джобове .. абе все калорични неща. Успех с пълнеенето :)

No5
06-05-2012, 22:08
Въглехидрати му е майката - хляб, ориз, картофи и тн и тн

PRECARIOUS
06-08-2012, 06:39
imah sushtiq problem no napylnqh s mnogo sandvichi i trenirovki po zumba ;) tova e fitness no se tanzuva mnogo e priqtno i vremeto minava byrzo ne otslabvash ako si slab a pravish muskuli s koito izglejdash po- pylna s po-oformeno tqlo :)