PDA

View Full Version : Прекалено изпотяване



villytooOo
06-02-2012, 13:45
Здравейте. Искам да ви попитам дали някой има опит със антиперспиранта Одорекс Део? Потя се ужасно много. Мога да кажа, че съм опитала абсолютно всички дезодоранти и антиперспиранти в аптеките и дрогерийте, но никаква полза от нищо. Наскоро видях Одорекс Део и искам да опитам и него. Дали има странични ефекти , колко стува и от къде мога да си го закупя. Ако случайно използвате и друг продукт, който ви помага моля споделете:) Някой ако има опит със него моля да ми каже, защото вече наистина незнам какво да използвам, за да спра изпотяването. Благодаря

BrokenHearth
06-02-2012, 14:15
Да, това наистина помага и мога да кажа, че изобщо няма да се потиш докато го използваш. След време обаче кожата привиква към него и проблема отново ще излезе на лице.
Потенето е важен процес който извежда токсините от тялото и не мисля, че ще е добре да го "спреш"..

awerw
06-02-2012, 14:19
йей, потиш се кат циганин на лятна работа :D бръсни си мишниците :D

CupcakeKitty
06-02-2012, 14:23
йей, потиш се кат циганин на лятна работа :D бръсни си мишниците :D

тъп коментар
другия път недей

DisappointedDreamer
06-02-2012, 14:27
Ако си в пубертета, е нормално до известна степен. След като той отмине, и изпотяването ще понамалее. До тогава, изпробвай въпросния продукт, гледай винаги да носиш парфюми до себе си кърпички с които да избършеш потеклата водица.

Allex
06-02-2012, 22:14
Чел съм, че като се къпеш трябва е с хладка вода, защото от клетките от които се отделя потта се активират при миенето с топла вода и се изпотяваш по-често.........