PDA

View Full Version : Клин - с какво да го нося?



hecate55
06-02-2012, 14:13
Здравейте, имам няколко клина у дома, които купих и така си стоят. Много са готини, но се чудя с какво да ги нося. По принцип съм слаба, всичките ми клинове са размер 'S' и нямам дебели крака, които да ме спират да ги нося, но пък не се чувствам добре да тръгна само по клин... Имам няколко тениски, които са по - дълги и набрани отстрани и стигат до под дупето, но са прилепнали и пак се чувствам като по клин. А може би седят добре, но аз се притеснявам излишно.
Дайте примери с какво най - добре стоят клиновете и каква туника или потниче трябва да си купя за черен клин?

Вие с какво ги носите?

DisappointedDreamer
06-02-2012, 14:23
Защо си ги купила като няма да ги носиш?

С туники, дълги жилетчици, полички и т.н. може да ги носиш.

cheburashka
06-02-2012, 14:54
има комбинации, които ми харесват, НО, моля те, нагоре носи нещо, което да покрива дупето, толкова грозни гледки виждам на ниски, пълни момичета, на които им прозират гащичките или им се очертават, врязват и .т.н. и просто... БЛЯКС!

иначе повече ми харесват цветни клинове, ярки, в комбинация с туники например :)

strawberry88
06-02-2012, 18:57
^Тя каза,че е слаба! ;d

Goddess
06-02-2012, 18:59
С по-дълги развлечени потници/тениски, с туники...И да, притесняваш се излишно.

Glam0rous
06-03-2012, 08:58
С туника или по-дълъг потник/тениска. Само не го ползвай вместо чорапогащник за рокля или пола. И като си с него - прашка, за да не ти гледат всички гащичките.

LeprikonA
06-03-2012, 09:26
Защо си ги купила като няма да ги носиш?


Често се случва нещо да ти хареса на момента, но после да си виси в гардероба с месеци. Аз имам една такава рокля, която беше уникалното попадение преди година и половина, но понеже е прекалено официална не ми се отдават поводи да я нося, въпреки че си я харесвам много.

Авторке, най-добре си вземи някоя разкроена по-длъжка туника, която да наподобява дори рокличка. Така ще ти е по-удобно според мен.

Bonbonchencetyy
06-03-2012, 11:56
Можеш да носиш клин с по-дълги туники и ризи,бюстиета тип рокли,широки жилетки,тениски...

Mirelaa
06-03-2012, 13:12
На мен една от любимите ми дрехи е клина и го нося без притеснение(тъй като съм слаба) с потници,блузи,тениски...

strawberry88
06-03-2012, 13:19
На мен една от любимите ми дрехи е клина и го нося без притеснение(тъй като съм слаба) с потници,блузи,тениски...

И аз така. :---)

hecate55
06-03-2012, 13:54
Благодаря за съветите, момичетааа, страхотни сте!
Сега, отговарям на въпросите. Купих клиновете ,защото исках да ги нося, но после ме хвана срам да се съблека по клин, сякаш е чорапогащник. Нямма риза, не обичам ризи, затова ще търся дълга туника като рокля, но точно до под дупето. Имам дълги тениски но и с тях ми изглежда много странно.

Ще се почудя, ако не остава да си го нося за у дома :Д

nelito2903
06-03-2012, 16:44
Според мен ще е най-добре с дълга туника или потник :)

Elinaaa
06-05-2012, 13:47
Според мен ще е най-добре с дълга туника или потник :)

съгласна съм :)