PDA

View Full Version : Tема за живота



c0nnect15
06-02-2012, 16:29
С няколко изречения . / Имам и друго acc но искам да съм анонимен / .

Реших , че трябва да променя живота си . Да промених го , но само в известна степен .
Искам когато ида на купон да не ме е страх да заговоря момиче / танцувам / забавлявам се .
Искам когато излезна навън с приятели и се включим към друга група да не мълча като овца .
Искам когато някъде се играе да ида да се включа без страх/ срам .
Искам !
Но как ? Мотивирайте ме ако трябва / клип , музика , мисли / , просто не мога да живея така .

xoxi
06-02-2012, 16:34
Предполагам ти трябва по-високо самочувствие.
Разбери къде се крие неувереността ти и се опитай да поправиш това.

zlatko98
06-02-2012, 16:34
Преброих 5 изречения, започващи с ИСКАМ. Като искаш, давай! Пък и:

"Животът е прекалено важен, за да говорим сериозно за него." Оскар Уайлд

amaz1nG
06-02-2012, 18:42
Какво си викате, а? Калата какви ги приказва, колко е нещастен! Нищо подобно, млади хора! У мене няма боязън, в тялото на всеки един от нас има толкова много фосфор, че от него могат да се направят 2000 клечки кибрит. Представяте ли си, какъв огън ще бъде това! А ние какво? Тук драснем клечка, там драснем клечка и накрая последната догаряща клечка лекичко пада в премръзналите ръце на стария човек.


. Спри да чакаш.
Много от нас чакат принца на бял кон да дойде и да ги спаси. Може да не си го признават, но е вярно. Принца на бял кон, който всички чакат е „перфектната работа“, „перфектния партньор“, или „перфектната възможност“. Чакат да спечелят от лотарията, за да правят това, което искат. Някои чакат за „перфектния дизайн“ на сайта си, за да го пуснат, други чакат да измислят „перфектния бизнес“, за да го започнат.


Марк Хансен съветва: “Не чакай нещата да се наредят сами. Това никога няма да се случи. Винаги ще има предизвикателства, пречки и лоши моменти. И какво от това? Започни да действаш. С всяка следваща стъпка ще ставаш все по-добър и по-добър, и все по-самоуверен и сигурен в успеха.“

Спри да чакаш и направи нещо СЕГА.
Първата стъпка е най-важна. Когато направиш първата стъпка, енергията ти за следващата е много по-голяма. Има време и място за мислене, говорене и анализиране, но трябва да бъдеш честен със себе си и да знаеш кога е дошло времето ДА ДЕЙСТВАШ.

6.Направи нещо.
Най-лесният начин да спреш да мислиш и да започнеш да действаш е просто да направиш нещо. Направи нещо днес. Една стъпка към целта ти ще промени начина, по който виждаш себе си. Ще си започнал.

Хората не хапят и не могат да четат мисли. Когато ти трябва нещо, трябва да си го поискаш. Ще видиш, че в повечето случаи хората са доста по-дружелюбни, отколкото си мислиш. Колкото повече мислиш за нещо и увърташ около него, толкова по-страшно ще ти изглежда.