PDA

View Full Version : Проблеми в Човека и Природата



nami_1000
06-02-2012, 17:18
Здравейте!Стана един проблем преди няколко дни!Бях се разболяла и незнаех дали ще имаме тест по ЧП и затова се обадих на една приятелка и тя ми каза датата на която ще правим теста!Аз и благодарих и реших да отида да направя теста!На следващия ден приятелката ми не си дигаше тел.!Беше и паднала батерията и аз отидох на следващия ден да си направя теста!И така отидох там,но се оказа,че щели да правят теста не в сряда,а в четвъртък!Аз вече бях казала на госпожата,че съм отишла да няправя теста!И се получи едно недуразомение от което стана и проблемът!Госпожата доиде и даде тестовете ама никой не беше учил!Само аз и още двама-трима човека!И след часа като си тръгвах всички ме обвиниха,че заради мен са правили теста и ако получат гадни оценки ще ми се разсърдят!Аз много се разтроих и реших да се преместя в друго училеще,но после тази идея отпадна!Моята бфф не ми се сърдеше и не ме обвиняваше ама аз се скарах с нея,защото смятах,че не съм виновна за този тест!Не се скарахме точно!Просто малко се развиках по тел. ама после и се извиних!Та мисълта ми е следна:как да се извиня на приятелите ми за дето са правили теста заради мен!Благодаря ви предварително!

Xriis..
06-02-2012, 18:22
Омг ;дд

Няма за какво да им се извиняваш ! До колкото разбрах тая твоя приятелка те е подвела => не си виновна ..
А и + т'ва те не са правили теста заради теб - г-жата ви така е решила .. Все пак щом не са учили до тогава значи , че няма как да научат всичко за 1 ден ;дд ..

"И след часа като си тръгвах всички ме обвиниха,че заради мен са правили теста и ако получат гадни оценки ще ми се разсърдят! " - детински истории ;дд

nami_1000
06-03-2012, 16:53
Мерси за отговора!И аз бях обедена,че не съм виновна ама...Аз вярвам,че съм невинна до доказване на противното!

mlakniwe
06-03-2012, 16:58
Кой клас се учи този предмет? Щото нещо ми се губи от спомените

кви са тия глупости заради някво тъпо контролно, кой знае кво е станало-това е просто една оценка

lololololololo
06-03-2012, 17:02
Кой клас се учи този предмет? Щото нещо ми се губи от спомените

кви са тия глупости заради някво тъпо контролно, кой знае кво е станало-това е просто една оценка

ми учи се май от 3 до 6 клас

dreamwalker
06-03-2012, 19:10
Отиваш и им се извиняваш. Една оценка... не е болка за умиране.

perry_the_platypus
06-03-2012, 19:48
Отиваш и им се извиняваш. Една оценка... не е болка за умиране.

Ще го осъзнаят, ама по-късно..

DieselBlood
06-03-2012, 20:38
Абе я им тегли една майна на всички.Да са учили.

mrankoniiii
06-11-2012, 18:59
Тва да се местиш в др. училище сама ли си го реши ... Не си по-голяма от 5-6 клас такаче след 1 2 дена всичко ще се за забрави ако искаш да играеш гадно прехвърли вината на момичето което те е объркало ;D