PDA

View Full Version : как да завържа разгавор?



jaya9
06-02-2012, 19:04
Здравейте!Аз съм момиче на 14 и наскоро си паднах по един,който е с 3год. по-голям...Проблемът е,че той не ме забелязва.Съсед ми е и често сме се засичали,но преди не ми е правел такова голямо впечатление.Тогава беше срамежлив.Не общуваше и не излизаше много,но скоро се сприятели с 2 момчета от квартала и стана голяма работа.Още е толкова срамежлив(въпреки,че приятелите му твърдят,че е много бъбрив пред тях) и си нямам идея как да завържа разговор с такова момче..!?

ramses
06-02-2012, 19:23
Еми ако ти не си затворена направи купон или отиди на някакъв и го покани, или кажи, че излизате с приятели някъде и си се чудила дали той би искал да дойде. Ако не се появи по-добре не си прави труда, 'щото момчетата не харесат ли някой от пръв поглед просто става малко трудно. Ако се появи му кажи, че не си очаквала да дойдеш, но се радваш да го видиш. Гледай компанията да е от твои хора, които той не познава и така ще му е по-неудобно. Ти ще си единствения човек, с който ще си говори. Разпитвай го като милиционер, а на неговите въпроси отговаряй с въпроси - за него ще останеш загадка. Каквото и да стане не му давай да прави НИЩО с теб - ти си само на 14, а момчетата на тая възраст сме като зайци

valdesbg
06-02-2012, 19:24
Съсед ти е?

Ем засичате се пред блока:

Здравей! Как си днес? Забеляза ли вчера как гадно валеше? Аз съм съседката от 3-тия етаж, Мими.

И т.н.

MasterOfPumpkins
06-02-2012, 19:33
що не пробваш със "здрасти" :?
след това може да пробваш с безбройните въпроси за опознаване
и освен "каква музика слушаш" може да го питаш "обичаш ли кисели краставички"

Cold_Tearsss
06-02-2012, 23:23
С риск да се изтъркам - лице книга?

error92
06-02-2012, 23:33
с въже и зор (happy)

Seattle
06-03-2012, 06:52
И кат стана "голяма работа" тогава го забеляза? Иххх...

fifito19
06-03-2012, 13:03
Първо- не си още достатъчно пораснала, но любов любов- няма граници...
Ок де. По темата за да не е спам- завържи разговор нормално! С какво е по- различен? Няма да те изяде като му кажеш здрасти. От личен опит- винаги е по- лесно през интернет първо. После се поздравявате като се видите на живо и постепенно започвате да си дрънкате. Не бързай.