PDA

View Full Version : Мистерията с изчезналите страници



Annichka07
06-02-2012, 19:15
Реших да споделя нещо, което ме притеснява от сума ти време, а именно как е възможно няколко страници просто да изчезнат от някаква книга.

Преди няколко години се сдобих с няколко книжки от на майка ми времето. Те си бяха цели и дори вече бях изчела повечето от тях, когато забелязах липсата на някои страници, предимно от средата. И не е като да са липсвали поначало, защото те си бяха налице при първи прочит.

Бяха като откъснати. Някои направо през средата, други в дъно. Имала съм такива случаи с няколко книги и винаги съм се чудела как по дяволите е възможно това. Някакви идеи?

mimeto333
06-03-2012, 15:11
аз имам няколко предположения : например, 100% ли си сигурна ,че при прочита са били там? може да си ги пропуснала нз ако си ги показвала или заемала на някой и той да ти е завидял(има и такива злобари) може да ти ги е откъснал, има много причини,ама ако си мислиш, че е нещо паранормално не си губи времето да се притесняваш :D :D

Chris.Sayway
06-04-2012, 20:49
Ами предполагам си мислиш , че е паранормално , но мимето333 е права някой ти е завидял и ги е скъсал или ако си ги давала на някой и той без да иска после не си е признал :д .