PDA

View Full Version : ТЪП ПРОБЛЕМ .....



cocolis
06-02-2012, 20:00
Така,значи,момиче съм,правила съм секс,но никога не съм позволявала да ми правят френска любов,а искам,притеснявам се много от миризмата си отдолу,не искам той да ми прави френска,а аз да мириша гадно..ходила съм на гинеколог и ми каза,че нямам никакви проблеми :( Имам отлична лична хигиена,но имам чувството,че като ползвам интимен сапун/лосион и т.н,няма никакъв ефект спрямо миризмата от него.Моля ви,особено момичетата,които са имали този проблем и са се освободили от него,нека обяснят как е станало,ако има нещо специално,което ароматизира например вагината или просто и неутрализира естествената й миризма,много ще се радвам да разбера какво е :)

Teodora Mitkova
06-02-2012, 20:15
и аз също като теб не съм позволявала да ми правят френска любов , но има много лусиони за интимните части , на Intimo са много хубави , продполагам ще ти свърши работа :)

vassy
06-02-2012, 20:24
ако момчето не е гей или фешънче, което още не знае какво му харесва и какво - не, ще се възбуди от миризмата ти, това е природа все пак, изкуствено е да миришеш на марков парфюм

DragonLady
06-02-2012, 22:25
Не съм имала подобен проблем, но това, което правя аз е душ + подмиване преди и след секс ( тогава е още по-хубаво, защото е общ душ с любимият мъж )

xoxi
06-03-2012, 06:14
Само с един специалист ли си се консултирала?
Ако миризмата е наистина гадна и не можеш да я премахнеш, по-добре ще е да се консултираш с поне още няколко гинеколози.

Иначе естествената миризма няма смисъл да я премахваш.
Много по-неприятно е при любовните ласки да усещаш вкуса на сапуни, парфюми и т.н.
Ако всичко ти е наред и нямаш никакви проблеми, едно подмиване ще свърши работа.

bloodyF
06-03-2012, 10:37
подмиване преди секс и не си пръскай котето с парфюми, че най-много да се раздразни

ubuntureload
06-03-2012, 21:24
Пyтkaтa е като сиренето, колкото и да я миеш все си мирише!

heartshapedbox
06-03-2012, 23:35
Според мен си въобразяваш и се притесняваш прекалено.
Подмиване преди секс е достатъчно.

rusoto_baby_f
06-04-2012, 01:47
И аз мисля, че си въобразяваш и се притесняваш прекалено.Щом си ходила на лекар и не е открил нищо нередно, няма за какво да се притесняваш.
Един душ преди секс е достатъчен.

ccdesigns
06-04-2012, 04:04
Първо казваш, че нямаш проблем, а след това питаш как да го разрешиш. WTF?!