PDA

View Full Version : Продавам ужасно много плакати, картички и стари бройове на списания!!



vikitoo97
06-03-2012, 08:39
Спешно ми трябват пари, а имам ужасно много плакати, картички и др. и реших да започна да ги продавам, ако някой си търси да ми пише лично тук, или на емайл viki__97@abv.bg . Цената на един плакат е 40 ст., Но като имате на предвид, че плаката е от две страни, и едната отива по дяволите трябва да си платите и нея, но я давам за 30 ст. Така че общо един плакат ви излиза 70 ст. (най-малките) а за по-големи, вече ще се договаряме. Предупреждавам, че не продавам нищо на The vampire diaries, One direction, Aura Dione, Cher Lloyd и Cannor Maynard, защото съм им фенка ... :))) А другото, зависи просто дали го имам.. :)) Да ви кажа, че до сега не съм продавала и не знам как точно става изпращането, но това ще го разясняваме по-нататък. А и друго нещо, снимки ще мога да ви показвам чак Вторник, за което съжалявам...

iza19
06-05-2012, 12:20
mi ima6 li na green day ili three days grace че решиш да си опаковам стаята в рок плакати;ддд