PDA

View Full Version : ПОМОЩ! Проблем с пениса.



siim123
06-03-2012, 12:54
Здрасти!Не знам как да си започна проблема...от много време го имам,но никога не съм му обръщал внимание,защото нито ме е боляло нито сърбяло,нито пък е давало някакъв повод за притеснение.Имам едно голямо тъмно петно на главичката на пениса (от лявата страна отдолу) както и няколко други малки пак върху главичката.Както казах по горе,нито ме сърби,нито ме боли,нито пуска някакъв секрет просто си стои там...като луничка е,даже не е изпъкнало все едно имам луничка на пениса.На 15 години съм,нямам други оплаквания.187 съм висок и тежа 71кг.(ако случайно информацията е нужна).Храня се редовно дори спортувам.Личната ми хигиена е много добра.Къпя се всеки ден,понякога през ден ,но винаги обръщам внимание на достойнството си.Не съм го показвал на наще нито пък съм го споменавал,защото изпитвам невъобразим срам (моля да ме разберете),не съм ходил и на доктор.Притеснен съм ,защото скоро четох за тумор на кожата или още наречено меланома,която ако не се открие скоро може да има фатални последствия.Искам да си споделите мненията каквито и да са.Надявам се на бърза реакция!

Ilikeliljon
06-03-2012, 13:09
Много си се филмирал братче, нищо ти няма. За всеки случай наистина е добре да отидеш на лекар, но е възможно просто да имаш различен вид пигментация от обичайната, както е при луничките с които сравняваш