PDA

View Full Version : Как да я заговоря?



hadzhiev
06-03-2012, 14:35
Здравейте,познавам едно момиче от село и лятото се виждахме но я харесвам и не съм и го казвал.И тъй като сме от различни градове си чатим и искам да започна по леко и после да и кажа че я харесвам.Искам да в помоля да ми казвате какво да и пиша че да може да започне да ме харесва.

ramses
06-03-2012, 14:52
Няма да е зле, когато искате подобни съвети да си пишете възрастта първо - аз откъде да знам дали си на 12 или на 16 - при различните възрасти, тези неща стават по-различен начин. Ако ти е само до любов - прати й например някоя сладникава песен, в която се говори за любов и й кажи, че ти напомня за нея. Общо взето номера върви с всяко красиво нещо - на момиче да й направиш комплимент, че я мислиш за красива и ще й разтопиш краката, дори да няма обратни чувства. Ако е за нещо по така - започвай да вкарваш малко повече инуендо на различни места в чата. Ако е умна веднага ще зацепи за какво става въпрос и ще прецени дали ще ти се отвори парашута или не.
Дано съм помогнал!

SweetPassionF
06-03-2012, 15:08
кажи и че искаш да я ебеш и ако усети лекия ти намек, ще върже

Евала за тъпия съвет .... ;)

Inaccessible93
06-04-2012, 06:59
Тя няма просто еи така да почне да те харесва ...намери по общи теми за разговор а и само с чат няма как да я накараш да те хареса излезте и си говорете пурвата ступка е да види как мислиш аа после всичко си идва само по себе си :)

IseeDEADbodies
06-04-2012, 07:11
Мъчно ми става като чета такива неща :(

In*The*Face
06-04-2012, 10:42
Това с песента не е лош вариант, поздрави я с някоя хубава песен, кажи й, че в момента си я пускаш и искаш да я слушате заедно, защото ти напомня за нея. Ясен намек е, а и е мил жест.

valdesbg
06-04-2012, 11:44
Говорете си за покемони. Кажи и че имаш Чаризард и искаш да хвнаеш Мю-Ту.

Furious?
06-05-2012, 16:33
Говорете си за покемони. Кажи и че имаш Чаризард и искаш да хвнаеш Мю-Ту.

уууууууууу уахахахах

Кажи и за малката бургийка от УНСС

hadzhiev
07-09-2012, 20:08
Говорете си за покемони. Кажи и че имаш Чаризард и искаш да хвнаеш Мю-Ту.
Ако при тебе става пре мен не пробвах тва че твоето момиче харесва покемон а моето не ко да се направи.Мерси за отговорите вече всичко е наред излизаме когато и казах какво чувствам кам нея тя се трогна и вече сме заедно,мерси много.

bReAk3R
07-09-2012, 20:11
Много бързо, бре. Честито. ^^

Amore-Mio*
07-10-2012, 10:17
С мерак! И такива неща не стават чрез писане. Трябват си разговори и действия очи в очи. Време ти е да пораснеш и да осъзнаеш, че няма как да напишеш нещо и тя да вземе да се влюби в теб - чудо!

comics
07-10-2012, 12:39
Ако започнеш "по-леко", ще те възприеме само като приятел. ОТ там нататък гадже няма да й станеш. Или й показваш какво искаш, но тънко, а не директно да й предлагаш, или забравяш за нея. Трябва да има интрига, да се чуди харесваш ли я или не. Да й правиш по някой друг комплимент и след това да сменяш темата, все едно нищо не си казал. И вече като я "зарибиш", може да я хващаш.