PDA

View Full Version : Какво бихте казали на новото гадже на бившия/бившата си?



YyoOnNiItTyY
06-03-2012, 15:18
Може би аз бих казала нещо от сорта на "По-добре внимавай, защото не знае какво е обич." А вие?

valdesbg
06-03-2012, 16:08
Поредната тъпа тема.

"Ще се радвам ако сте щастливи."

DisappointedDreamer
06-03-2012, 16:11
Не бих се занимавала.

SisiStrange
06-03-2012, 17:04
Пази се от краката му. :D They bring powerful evil force!

babity
06-03-2012, 17:13
Ако толкова те обича, защо още тича след мен?

TrueStory
06-03-2012, 17:59
Абсолютно нищо ....защо да се занимавам с глупости

TheBeliever
06-03-2012, 17:59
Извинявай. Бях малка и глупава, не осъзнавах какво му причинявам. Дано миналото ни не се отрази на настоящето ви.

complicated_
06-03-2012, 18:21
Запомни от мене: от хора като НЕГО
бягай надалеч и пази се! :D

balu4ka
06-03-2012, 18:34
Мисля,че няма какво да и кажа.Ходят си,просто.Нека къса нейните нерви или просто да си ги късат заедно (:

valdesbg
06-03-2012, 18:46
Що повечето сте толкова негативно настроени към бившите си?

balu4ka
06-03-2012, 19:00
^Негативно,зависи как са се държали с теб по време на връзката,а и след това.Аз нямам никакво чувство в момента,дори и негативизъм.На всеки животът си му е негов,сам определя как да постъпва и с кой да е.Впрочем на всеки му се иска да останат някакви приятелски чувства ама не винаги т'ва може да се получи.*това си е до хора*

LeprikonA
06-03-2012, 19:03
Що повечето сте толкова негативно настроени към бившите си?

Защото най-често връзките са свършили по глупав за единия или другия партньор начин. И негативизмът, че дори и злобата избиват.

valdesbg
06-03-2012, 19:10
Хората се държат с нас така както им позволим. А връзките завършват лошо щото сме позволили на хората да се отнасят неуважително с нас. Не бива да храним лоши чувтсва към някого, който се е държал с нас така както сме искали. Това за балъчката.

Леприконке - в една връзка единия винаги е изненадан че го късат. Няма опция и на двамта да им е все тая. Но не мсиля че това е причина да изкарва кирливите ризи на човека, когото довчера си твърдял че обичаш и ти е скъп и да сипеш огън и жупел. Или поне не би трябвало да е причина.

SisiStrange
06-03-2012, 19:29
То е от хора до хора, Влади. Като малки се учим още и трупаме опит. Не умеем хубаво да преценяваме хората, случваме на неподходящи, които се държат зле с нас и накрая няма какво хубаво да кажем за тях, често с основание. Почти всеки е имал поне 1 идиотска връзка, от която пази само лоши спомени. Аз имам 1. Нататък се научих на критерии и какво точно искам от едно момче и останалите ми бивши не ме карат да лея огън и жупел. Напротив. Последния ми е най-добър приятел. Другите като че ли вече са ми избледнели като спомен. Нито ги мразя, нито ми пука, нито се сещам.

valdesbg
06-03-2012, 19:40
Ами... аз нямам връзка, от която да пазя лоши спомени, аз нямам връзка, от която да не пазя отношения с девойката. И аз нямам връзка, в кяото да не съм преценил правилно хората. Аз знаех какво сиакм от връзките ми, и точно затова ги започвах. Разбира се не съм бил винаги късметлия, имало е девойки, с които не се е получило. По моя или тяхна вина. Но там пък изобщо не се е стигало до връзка.

Пазя си близки и стабилни отношения с двете девойки от връзките ми. С едната вече шеста година, с другата вече трета.

Как ще обясниш всичко това?

SisiStrange
06-03-2012, 20:22
Ми късметлия. Не съм казала, че при всички е така, но при повечето важи. При първото ми "гадже" бях наивна и нямах изградени представи за връзка. После се научих и нататък не съм имала някакви ужасяващи бивши. Ако, обаче, човек не се научава, повтаря едни и същи грешки и само трупа злоба към всички отишли си от живота му хора, би било проблем (и би било жалко). Говори за липса на подбор.

valdesbg
06-03-2012, 20:25
Тц.. късмета може да учсаства в започване на една връзка.. но не и в поддържането и. Инак права си - хубаво е човек да се научи че не всичко което лети се яде.

DragonLady
06-03-2012, 20:32
Не ти завиждам, ама никак ... Като знам приятелите му какви са ненормалници и псевдо гейчета, майка му колко е арогантна и надменна, а той как няма собствено мнение и се влияе от тях нон-стоп ... Наистина не ти завиждам. А в леглото ... там па хептен ... бая има да го "обучаваш" ако изобщо с тоя неговият инструмент може да свърши нещо качествено.

anonymous708973
06-03-2012, 20:49
Защо, ако смея да попитам, е пусната тая тема? За да четем кифленски мнения в стил "Пхахах, никога няма да ме замениш, нищо, че го мразя, знам, че съм по-добра от теб" или от тоя род:


Не ти завиждам, ама никак ... Като знам приятелите му какви са ненормалници и псевдо гейчета, майка му колко е арогантна и надменна, а той как няма собствено мнение и се влияе от тях нон-стоп ... Наистина не ти завиждам. А в леглото ... там па хептен ... бая има да го "обучаваш" ако изобщо с тоя неговият инструмент може да свърши нещо качествено.

Такива изказвания не говорят лошо за бившите ви, а за вас. Вие сте ги избирали и сте обяснявали колко се обичате.

Не отричам, че и аз вярвам, че съм по-добра от новата на бившия си, ама... трябва ли да го пиша във форума по най-показния и типично женски злобен начин?


двете девойки

Как ще обясниш всичко това?

DragonLady
06-03-2012, 21:01
Не го намирам за злобно, поради простата причина, че тоя човек за мене вече е минало. Пък и като обичаш един човек, доста често си сляп за недостатъците му, или се опитваш да приемеш нещо ненормално, за нормално такова, за да не го изгубиш.
И все пак форума е в пространството на анонимността, всеки си се крие под ника, и има правото на свобода на словото :)

TrueStory
06-03-2012, 21:07
Ми късметлия. Не съм казала, че при всички е така, но при повечето важи. При първото ми "гадже" бях наивна и нямах изградени представи за връзка. После се научих и нататък не съм имала някакви ужасяващи бивши. Ако, обаче, човек не се научава, повтаря едни и същи грешки и само трупа злоба към всички отишли си от живота му хора, би било проблем (и би било жалко). Говори за липса на подбор.

Точно заради това никога не бих казала нищо на никого, било то някаква нова, бъдеща и тем подобни. Всеки сам трупа житейски опит и сам се учи от грешките или успехите си. Не тая никакви лоши чувства към бивши ....човек може да се е държал с теб по един начин, а с друг по съвсем различен...всичко е до хора, до отношения. Гледайте си в собствената купичка и не се тровете с минали неща :)

DarkTemplar
06-03-2012, 21:21
Доста излишна и комплексарска тема, която предразполага пишещите в нея да се излагат стабилно.

anonymous708973
06-03-2012, 21:33
А, да, да не говорим, че тия, които се пенят на новите на бившите си, всъщност не биха им казали нищо, ако им падне възможност.

fenkaaa
06-03-2012, 23:41
Ами ако си представя,че сегашния ми приятел е с друга.. " Бъди сигурна,че скоро няма да му изляза от главата и успех.. дано имаш здрави нерви."

rusoto_baby_f
06-03-2012, 23:44
ммм бих и казала - Пожелавам ти да го обичаш толкова много колкото аз го обичах, но се надявам този път той да го оцени..

heartshapedbox
06-03-2012, 23:55
Между нас не се получи, надявам се при вас да е обратното.

In*The*Face
06-04-2012, 11:01
Уважавам всеки човек с когото съм била, на когото съм отделила от живота си и той от своя. Това как е свършила нашата връзка е в миналото и не би трябвало да има нещо общо с настоящите ни партньори. Да, между нас не се е получило по една или друга причина, но това не значи, че трябва да злобея, да наливам на новият човек до него и т.н Това е някак злобно и тесногръдо в представите ми. Надявам се хората, които са били и са част от живота ми да са щастливи.

Violenza
06-04-2012, 11:34
Настоящата на бившия ми е неговата бивша, с която е бил преди мен, така че още от тогава с нея "се знаем". Бих й казала, че са си един за друг, съвсем искрено, без никакви лоши чувства. Радвам се, че отново са се събрали, хубава двойка са. С него се разделихме мирно и кротко, не бяхме много време заедно и връзката ни общо взето беше динамична и приятна, но просто не си паснахме. Нямам никакви лоши чувства към нито един от двамата и както вече казах, радвам се за тях.

IseeDEADbodies
06-04-2012, 13:14
Що за глупости ? Трябва ли да казвам нещо изобщо ? Нито ми е работа, нито пък бих тръгнал да се занимавам. В най-добрия случай продължаваме да поддържаме нек'ви отношения, но пак не бих си отварял устата, във другия ще ми е станала толкова антипатична, че дори няма и да искам да чувам за нея, така че пак няма да се стигне до каквото и да е. Т'ва са лапешки истории, или да си ултра дебил. И като цяло съм съгласен с Влади, щото и аз може да се каже, че съм в добри отношения (силно казано, но се чуваме от време на време) с бившите си.

TheNormalGuy
06-04-2012, 15:40
Защо за бога пък трябва да му казвам нещо??????

Inaccessible93
06-04-2012, 18:16
Po dobra li si ot men ..eh edva li si no budete 6taslivi kakto mojete :)

xXxAngerfisTxXx
06-04-2012, 18:17
що като мина покрай теб ме гледаш мило и жалостно ? :lol: пхаха утрепка

Hayashi
06-04-2012, 20:23
Успех в живота! xD