PDA

View Full Version : Агресия ... Помагайте



haribo
06-03-2012, 17:43
Здравейте не знам дали дали темата ми е за тук ,но имам проблем от който не мога да се отърва.Вече от 1 година се ядосвам за най-малкото , но когато се ядосвам започвам да чупя и да блъскам.Вече веднъж носих гипс на ръката и не спирам да се самонаранявам така ... вече започват да ме болят ръцете и имам синини навсякъде.Когато се ядосам не мога да се контролирам просто си губя разсъдъка и след това съжалявам.Помагайте според вас какво трябва да направя за да успея да се овладея.Това си е цяло болестно състояние ;х

nelito2903
06-03-2012, 18:25
Когато се ядосаш отново за нещо и ти се иска да удариш нещо или някого,си мисли,че така ще навредиш на себе си и на здравето си!Просто се контролирай.Когато се ядосаш мисли за нещо хубаво!Кажи си на ум,че с удрянето и блъскатено няма да посигнеш нищо!Аз така правя,когато се ядосам!Надявам се да съм ти помогнала!Успех :)

haribo
06-03-2012, 18:49
Blagodarq ti :)

nelito2903
06-04-2012, 07:33
Пак заповядай :)

Chris.Sayway
06-05-2012, 09:21
Права си болестно състояние е ;х и по-добре отиди на психолог или терапевт ..нещо такова . Може да опиташ повечето време около теб да има много хора , които веднага да те прегърнат ако се ядосаш и да се опитат да те удържат докато премине моментната ярост . Ти само се опитай да не ги нараняваш . И всъщност , какво имаш предвид под ''най-малкото'' . Наистина опитай се да направиш нещо , защото някой ден може да се нараниш или някой около теб . Отиди на йога ..не знам .. нещо което успокоява нервите , пий валериан ..Или се запиши на някое бойно изкуство , чрез което да освобождаваш емоции ..

haribo
06-05-2012, 10:24
Ем под за най-малкото" се разбира най мъничкия проблем .. просто все повече избухвам .. тренирах бойни изкуства и може би се чувствах по-добре ,но тук идва проблема с парите не мога да си го позволя .. и на хора не посягам никога .. но ако някой сгафи прекалено много ще си го отнесе де ;дд базикам се естествно .. а иначе благодаря за помощта :)