PDA

View Full Version : Вече не знам какво да правя...



ultra_skyline
06-03-2012, 17:46
Здравейте :).Нов съм тук и това е първата ми тема.Момче съм на 17 години.Имам нужда от помощ и ще съм благодарен на всички, които изкажат своето мнение.Така ето го и моят проблем:Пробвал съм какви ли не неща за да си намеря приятелка...никога не ми се получава :/.Правил съм много грешки...гледах да не ги повтарям, но така и не мога да намеря подходящата.Изчел съм сигурно всички форуми в Интернет за това как трябва да се държа, как да предложа на дадено момиче и в повечето случаи получавам този отговор:Можем да си останем само приятели :(:(:(.След това си нямате на представа какво ми е.Това се случва в повечето случаи.Един от най-добрите ми приятели(беше) в момента ходи с момичето, за което бях готов на всичко.Вече повече от 3 месеца не мога да го гледам този мой приятел(от един клас сме).Това е още едно доказателство, че нещата при мен просто не се получават!!!Имам още много истории, но не искам да ви занимавам :).Просто не знам защо така се получава.Не съм най-големия красавец, но и не мисля, че изглеждам зле.Напротив, много момичета са ми казвали, че изглеждам добре.Спортувам МНОГО!Ходя на фитнес...не мисля, че това е проблема.Мисля че казах каквото имах да казвам :).Благодаря ви за вниманието.Надявам се на компетентни мнения по въпроса :)

valdesbg
06-03-2012, 17:53
Зависим си от резултата. Катериш девойките на пиедестал, четеш 10000 глупости и накрая от преклаено много подготовка падаш от високо. Девойките усещат когато се превземаш и ползваш чужди тактики. Забрави всичките дивотии които си чел и почни от нулата. Ей така.. самичък проба грешка, докато почнеш да усещаш кое работи за теб и кое не. Чак след като имаш това чувство у себе си можеш да четеш допълнителна литература.

И запомни че девойките са хора точно като теб, няма нужда да ги слагаш по нагоре. Говори си нормално и хич да не ти пука дали го правиш по метода на Пешо, или според метода на Гошо.

ultra_skyline
06-03-2012, 20:30
Ок :).Ще се вслушам в това, което каза.Бих искал още мнения?

TrueStory
06-03-2012, 21:18
Слушай човека по-горе....успокой се, не му мисли толкова, дръж се естествено и ще стане работата ;)

DarkTemplar
06-03-2012, 21:28
Бъди по-уверен и се старай да се държиш естествено, когато си в женска компания. Жените умеят да четат езика на тялото и лесно разгадават преструвките. И се усмихвай повече, винаги върши работа.

linusvanpelt
06-03-2012, 21:30
Момичетата обичат да се държиш грубо и небрежно с тях, падат си по така наречените douchebags. Колкото по мило се държиш с тях толкова повече ще те френдзонват.

error92
06-03-2012, 21:59
Момичетата обичат да се държиш грубо и небрежно с тях, падат си по така наречените douchebags. Колкото по мило се държиш с тях толкова повече ще те френдзонват.

Което от своя страна НЕ ЗНАЧИ, че трябва да се държиш като пълен олигофрен и да се правиш на "голям"...много момчета не разбират това, тъй като всеки си тълкува изрази като "бъди себе си", "дръж се грубо и небрежно" и тем подобни, по свой собствен начин...

От друга страна, както каза валдес, ако я обсипваш с комплименти и й ходиш зад гуза си аут ;)

assd
06-04-2012, 08:52
ще пораснеш, ще разбереш, че играе ли парата всяка е в торбата. ако имаш акъл, ще имаш пари, като имаш пари ще имаш и жени. фитнес, красив, грозен, тъп - нема никакво значение. светът е просто устроен :)

LadyDi
06-04-2012, 08:58
Зависим си от резултата.
Именно. Когато нещо се превърне във фикс-идея, обикновено не се случва както ти се иска.
Нещата не стават с натискане, в повечето случаи...
Останалото го казаха другите.

In*The*Face
06-04-2012, 10:28
ще пораснеш, ще разбереш, че играе ли парата всяка е в торбата. ако имаш акъл, ще имаш пари, като имаш пари ще имаш и жени. фитнес, красив, грозен, тъп - нема никакво значение. светът е просто устроен

Ти във всяка такава тема ли ще си набиваш убежденията за жените и парите? Разбрахме твоето мнение. Всъщност целия форум го знае, но недей с такива обобщения, защото не звучи сериозно и зряло, а леко като тъпа кифла, която се тръшка, че всички мъже са еднакви. Давай го по-спокойно, не всички са златотърсачки. Друг е въпроса, ако по такива си падаш.

Авторе, колкото повече го мислиш, толкова по-зле ще става. Горе ти го казаха добре. Просто няма да поставяш момичето което харесваш на някакъв пиедестал. Колкото е тя, толкова си и ти. Ама недей да бъдеш супер директен, например като отидеш и директно и фраснеш в лицето "искаш ли да сме гаджето". Остави ги тия неща. Давай леко, закачай се, говори, намирай причина за контакт и когато се сближиш поне малко я покани извън училище. Ще стане спокойно. Просто трябва време и подходящо момиче.

anonymous708973
06-04-2012, 10:52
Момичетата обичаме мили момчета, комплименти и приказки на уше. С едно условие обаче - тия неща са разрешени, след като вече сте заедно. Ако от самото начало й сваляш звезди от небето, си аут. Ставаш предвидим, достъпен, приемат те за даденост и това е. Увереността е ключова. Не може да искаш разрешение да я целунеш, нелепо е.
Не й обяснявай колко са красиви очите й. Карай я да се чувства малко несигурна (в добрия смисъл на думата).

Масово жените казваме, че искаме едно, а "лапаме въдицата" на друго. Запомни обаче, че е по-добре да си една идея по-суров и груб отколкото една идея по-мил. Милите момчета в общоприетия смисъл са си живи изтривалки. Това е истината.

Още една тайна. Ти си момчето, ти си водещият в едни отношения и ти поставяш основните граници. Жената има склонност да ги изпробва, да се опитва да ти се качи на главата и когато успее, да започне да скача отгоре. Ако не й го позволиш - ако й покажеш, че си със силен характер, че си уверен, че можеш да отговориш на всичките й претенции, но няма да й ходиш по гъза постоянно - тя не само ще те уважава, но и ще те обича точно заради това. Имай го предвид.

ultra_skyline
06-04-2012, 18:36
assd-постоянно ми казват, че парите нямат значение...но когато видя красиво момиче да ходи с някакъв нещастник само заради парите и ми става супер гадно и си казвам:"аз какво правя???"...аз нямам кой знае какви възможности и искам да си мисля, че парите не са от значение, но понякога се замислям сериозно :/PinkPan7her-мерси за всичко, което каза.Винаги съм мил и момичетата ми го казват и накрая:"Можем да си останем само приятели".И наистина съм зависим от резултата...

valdesbg
06-04-2012, 18:41
Парите нямат никакво значение. Важното е да знаеш как/за какво да ги използваш. Ако не знаеш - някой кифльоч ще им намери приложение веднага.

Недей да кълвеш на тая въдичка.