PDA

View Full Version : вече баналната тема за отслабване..съвет!



mblaq1233
06-03-2012, 18:00
Амм почти съм сигурна,че само да видите заглавието и ще се откажете да прочетете какво имам да кажа,по простата причина че сигурно за 1235435 път ще четете едно и също.Пиша тук за да получа някое съветче от хора на моята възраст,защото ясно ни е че с родителите далеч не можеш да си на едно мнение по повечето въпроси.
Аз не искам дотолкова да отслабна,а просто да поддържам в добра форма тялото си и да се чувствам добре от което,това също е много важно.Накратко ще ви запозная със ситуацията:
Спортувала съм около 4 години но спрях поради една може би глупава причина с мисълта че ще няма да изоставя спорта но за жалост точно това се случи ии...та това беше преди 5 години.
Сега?Ами не бих казала че съм надебеляла,но далече тялото ми не е толкова стегнато като преди , което е и очаквано.Всеки ми повтаря че трябва да се движа по често,но съм толкова заета че това се случва веднъж или два пъти в седмицата (или ще карам колело ,или ще ходя на плуване).Миналото лято се опитах да направя нещо но волята ми просто я няма.Можете да ми се смеете колкото искате.
Проблемните ми зони са корема и бедрата.Всичко друго е наред.Чета какво ли не ,и в интернет ,и книги ,хора ме съветват и имам чувството че главата ми ще избухне.Не знам какво да правя..решила съм да се заема сериозно да оправя тялото си през лятото,но искам да е по най правилния начин тоест да изкарам максималното по най добрия начин ..ама какъв е той???Не ви моля за някакви сложни диети упражнения просто едно съветче какво мога да направя ..ще съм ви благодарна :)
килограмите ми миналта година по това време бяха 52 ,сега са почти 59-60 :((( (168 см висока)

marilyn
06-03-2012, 19:38
Здрасти. Прочетох ти темата, жалко че си оставила спорта, но ти си знаеш.
Моят съвет е да си правиш примерно упражнения вкъщи. Има в интернет страшно много хора, които показват различни видове упражнения и като цяло спортове, които можеш да си правиш сама у вас. И да ти кажа има ефект, поне по мои наблюдения, приятелки имам които си тренират у тях редовно ии се забелязва.
Успех.

rusoto_baby_f
06-08-2012, 07:32
Аз съм 166 висока и съм 58 кг.
Предпочитам така отколкото да съм подвижен скелет.
Въпреки, че няма да е лошо да смъкна 3 кг.
Мисля, че ще заложа на разделното хранене.И никаква храна вечер.Както без сладко, тестено и безалкохолно.
+ разходка

tattoobitch19
06-08-2012, 16:19
мм защо не пробваш с тичане? много е ефективно, може и да правиш упражнения като коремни преси, клякания и лицеви опори ;) танцуването също може да има ефект, най-важно е да се изпотиш, което може да се случи дори и само да си пуснеш музика у вас и да правиш странни движения.. :D иначе късмет!

Denince
06-15-2012, 08:03
Амии. щом нямаш време, защо не пробваш вкъщи? Скачане на въже, разни упражнения в нета... има едни упражнения на Синди Крауфорд, много са добри, бяха ми помогнали страшно много, става въпрос за около 40 мин. на ден, дръпни си ги...