PDA

View Full Version : Много объркана !!! :(



dodi33
06-03-2012, 19:41
Здравейте :) Искам да споделя нещо, което много ме притеснява. Момиче на 17 съм и се събирах с приятелки вкъщи и през нощта постоянно се прегръщах с едната и я галех и това много ми харесваше. :( :( :( Даже я целунах по устата, но като знам момичетата в днешно време какви неща правят! Не знам, не го приех първоначално сериозно, но сега се осъзнах,а и бях пийнала, защото бях на дискотека. Харесвам момчета. Не ме привличат момичета, но към приятелки и то особено най-добри често изпитвам все едно "чувства" и желание за по-близък контакт. Нямала съм гадже да поясня. От пръвързаността ли е ? От пубертета ли е и от хормоните не знам ? Вие кажете ;( :( . Коментирайте, но без обиди моля :)

dreamwalker
06-03-2012, 21:15
Нали казваш, че си била пийнала? Най-вероятно е от това. Аз не разбрах това единичен случай ли беше или често се случва?

babatigosho
06-04-2012, 11:45
Снимки или не се е случило

zzzzzzz11
06-04-2012, 17:30
Не знам какво да ти кажа ама и аз съм така, някакси изпитвам голяма привързаност към най добрата ми приятелка и винаги отношенията са ни били много топли.Сигурно привързаност, и аз съм се целувала по устата с нея което не ни прави лезбийки.Просто момичетата най добри приятелки са доста привързани и за това според мене... :)

sladk0t0odidi
06-04-2012, 17:35
Просто поредната пиянска вечер.. Съмнявам се някой да помни.

mafio7a
06-04-2012, 19:04
За момичета няма нищо лошо,даже си е доста модерно :D При момчетата става много лошо , да не им идват такива мисли на тях...

dodi33
06-04-2012, 19:36
Да, но това ме измъчва :( Това е най-гадното.