PDA

View Full Version : Животът е ужасен и ужасно труден и объркан



AmanitaMuscaria
06-04-2012, 12:35
Здравейте, уважаеми другари!

Значи, не знам на какво се дължат проблемите ми. Аз съм момче, на 27 години, програмист работя. Май не съм много тийн. ;Р Обаче все на тийнки налитам, както казвам - как да блея с овците, веднъж опитал агнешко? Хихихихихи. :Д

Та толкова за мен. тук не говорим за мен, тук говорим за онез създания, нежните, капризните...не, бе
, пешо, бе!не за котките....за мацките!

суша е! любовният ми живот е 0...няма 101010101010101010! няма и туй то! 0... а защо така? защо, бе?

като малко момче мама ме е учила - бъди добър с жените, плащай сметките, купувай цветя. също се подразбираше да нямам мнение, да съм кавалер и да не се бия...въобще, че трябва да съм добро момче.

и няма жена, която да не се подмокря от това. сигурен съм. путкопотока тече. (тече, тече, ама, ако не бръкнеш с пръстче отзад не става работата)

ама жените явно са тъпи кифли, сиг, и гълабите не биха ги кълвали.

то търси само как да те излъже,преебе, прецака. нацистки господ!

ето примерно на моят приятел Ганката братовчедка му ме адна в фб, което за мен си беше ясен знак да действам и й пиша следното 'zdr, SISI :))))))) iska6 li da mi napravi6 ednaa usloga? po\zvoli mi da te zaveda na kino, ve4e si osvobodih grafika za dnes, taka 4e ako bde6 taka dobra da si dade6 nomera :))) моя е 0888..... ama nedei da zwani6 predi 5 4e s mom4etata mi 6te cukame wow a posle trqa da svur6a edno ne6to na mama. cunki, SiSi 4akam te:))))"

тя ми пише "днес няма да ми е удобно, но мерси все пак"

и аз й пиша "za6to? ako e zaradi kinoto ne darja, prosto iskam da te vidq :P haide utre togava na metroto v mladost udobno li ti e? plsssss dai si nomera SISIIIII"

тя нали се прави на недостъпна и ми пише чак след два дни е тва "не си знам номера сори :) а тия дни съм много заета и нямам време за нищо, но като се освободя може би :))))"

и аз вече се ядосах пиша й "sujalqvam v takv slu4ai 4e si izgbih vremeto i nervite. sig. si trsi6 nqkoi bogat i se smqta6 za prekaleno dobra xaxa :))) "

тя не ми писа една седмица, но аз й писах по едно 'здрасти' всеки ден.

посел седмицата стана месец.

тогава знаех, че имам последен шанс да действам и написах това

"Сиси :))))))))))))))))))) Къде се загуби? Няма ли да се видим?????????????????????????????????? ПЛССССССССС!"


НЯМА ОТГОВОР!!!!!

и достигнах лимитът си, исках да се изясним, исках да чуя дали ме обича.......


и й написах това "SISIIII, nie s teb, posledno 6e se ebem ili nqma da se ebem? :)))))"
няма отг.

пиша=
"Hey, draznitelko, ne se kriii :)))))"

И ТЯ МЕ БЛОККИРА!!!!!?!?!?!?!??! ЖЕНИТЕ НЕ ЗНаят какво искат - ето го и примерът с СИСИ го доказва.

и накрая й нпиах истината, на смс от тела на Ганката-
"ne si interesna, vaginata ti 6te bude zavladqna"

после питах ганката дали е говорила за мен и той каза 'не', но може да я прикрива...

има ли шанс да си я върна? тя е основна част от таргет зоната ми.


стана много дълго, така че за другите неуспехи...в темата. :)))))))))

IseeDEADbodies
06-04-2012, 13:05
Най-тъпото е, че го прочетох...

anonymous708973
06-04-2012, 13:16
От цялото си сърце се надявам да си трол.

ShtrudeL
06-04-2012, 13:23
Напълно разбирам Сиси. ^^
Ироничното е, че тук изглеждаш една идея по-умен от тогава, когато си й писал. Но само една.

Bomber
06-04-2012, 13:28
Дано да се шегуваш...

ULTIMATE
06-04-2012, 13:29
Напълно разбирам Сиси. ^^
Ироничното е, че тук изглеждаш една идея по-умен от тогава, когато си й писал. Но само една.

И аз като прочетох първата част ми се стори доста по-умен от момента в който и е писал. Но в първата част нещо не ми хареса - че нареди жените, че са тъпи кифли и търсели интереса и как да те преебат, излъжат и т.н. това, че ти си попадал на такива, не е повод да слагаш всички под общ знаменател. Неможе да упрекваш жена, че не ти се връзва на акъла, просто ти е сбъркан подхода към тях

IseeDEADbodies
06-04-2012, 13:32
Ама вие сериозно ли мислите, че т'ва е реална случка, :lol: :?:

error92
06-04-2012, 13:47
Аз съм момче, на 27 години, програмист работя.

МОМЧЕ на 27 О.о

Да не би да имаш предвид, че си на 7 ?

ULTIMATE
06-04-2012, 14:00
Ама вие сериозно ли мислите, че т'ва е реална случка, :lol: :?:

Ако е реална случка - посмяхме се и споделихме мнение.
Ако не е реална случка - посмяхме се и той се посмя. Всичко е О.К.

DarkTemplar
06-04-2012, 14:03
Този поне е забавен. 8-)

AmanitaMuscaria
06-04-2012, 15:10
Този поне е забавен. 8-)

мерси, И. утре у вас или у нас ше цъкаме? и lol или wow ше е не, че не те разбивам и на двете.. хихихихихи ;Д ся бачкам малко после ше пиша темата

nepowtorima
06-04-2012, 15:11
Нда.. забавен си .. ОК..

slimbo
06-04-2012, 15:13
Сериозно О.О Не знам кой е по-тъп ти ли ,че си го написал и на нея и в чата или аз за това , че го прочетох

slimbo
06-04-2012, 15:15
И аз като прочетох първата част ми се стори доста по-умен от момента в който и е писал. Но в първата част нещо не ми хареса - че нареди жените, че са тъпи кифли и търсели интереса и как да те преебат, излъжат и т.н. това, че ти си попадал на такива, не е повод да слагаш всички под общ знаменател. Неможе да упрекваш жена, че не ти се връзва на акъла, просто ти е сбъркан подхода към тях

+ .... освен това сам си противоречи като 1 казва ,че жените искали да те преебат , а той доказва ,че търси момичето само за секс. Кой сега е боклука, а?

DarkTemplar
06-04-2012, 15:17
мерси, И. утре у вас или у нас ше цъкаме? и lol или wow ше е не, че не те разбивам и на двете.. хихихихихи ;Д ся бачкам малко после ше пиша темата
Диабло 3. ;)

TheNormalGuy
06-04-2012, 15:29
Tоя е от забавните тролове :D

DisappointedDreamer
06-04-2012, 16:21
Ти не си нормален.

marin4itu
06-04-2012, 16:55
Беше забавно :D

Hayashi
06-04-2012, 20:51
Отразяла те е, защото пишеш на шльокавица!

Glamour92
06-04-2012, 21:00
http://2.bp.blogspot.com/_fWiTvDHdDeA/S69i4QaLZ-I/AAAAAAAAFYM/Va0GxUeWNI0/s1600/Cave_troll.jpg

Горкото Сиси не знаЙ какво изтърва . :(

linusvanpelt
06-04-2012, 21:31
http://2.bp.blogspot.com/_RE40qdCpQ_Q/S4S3x_W02bI/AAAAAAAAAac/InqXMDCcBcA/s320/puke-police.jpg

heartshapedbox
06-04-2012, 23:57
ЗАЩО го прочетох?
http://bulk.destructoid.com/ul/user/3/3773-85084-judgmentdayterrorjpg-550x.jpg

kalpazanka
06-05-2012, 07:01
И аз не знам защо го прочетох...