PDA

View Full Version : Всичко си идва на мястото .. рано или късно ^__^



nepowtorima
06-04-2012, 14:53
Ейй всички, които са се отчаяли.. недейте!! Всичко минава и заминава!!
Бъдете щастливи всяка секунда .. оценявайте и малките неща!!
Любовта е едно прекрасно чувство и изживяване .. дори и ако е несподелено..
Важното е да бъдете търпеливи и да знаете, че след всяко лошо идва и хубаво.
Колкото и да страдате.. каквото и да е станало.. просто мислете позитивно!!
С една усмивка може да плените човека за който копнеете.. стига тя да бъде истинска и от сърце, а не фалшива..
Смейте се, усмихвайте се .. радвайте се на живота и ще бъдете щастливи!!

Дори и да не съм помогнала на някой искам да ви уверя, че всичко добро тържествува в живота!!
Не мразете живота си .. не обиждайте другите просто, защото те не заслужават вашата омраза.. все пак и те са човешки същества, които имат чувства..
Не съм очаквала такъв позитивизъм да ме залее, но дано да го пренеса и на вас :** Приятна ви вечер! :) :*

rusoto_baby_f
06-04-2012, 23:11
М да, търпението е хубаво нещо, само дето аз не съм от най-търпеливите..
Въпреки всичко хубаво което си написала, понякога има много гадни моменти в които всичкият ти позитивизъм се изпарява.И си мислиш, че по лошо не може да стане - а става точно обратното..

babati
06-04-2012, 23:29
М да, търпението е хубаво нещо, само дето аз не съм от най-търпеливите..
Въпреки всичко хубаво което си написала, понякога има много гадни моменти в които всичкият ти позитивизъм се изпарява.И си мислиш, че по лошо не може да стане - а става точно обратното..

Естествено, че има гадни моменти, но има и много хубави. Именно те са нещата, върху които трябва да се съсредоточиш. А ако нямаше гадости нямаше да знаем икаквое хубаво.

error92
06-05-2012, 02:20
Ейй всички, които са се отчаяли.. недейте!! Всичко минава и заминава!!
Бъдете щастливи всяка секунда .. оценявайте и малките неща!!
Любовта е едно прекрасно чувство и изживяване .. дори и ако е несподелено..
Важното е да бъдете търпеливи и да знаете, че след всяко лошо идва и хубаво.
Колкото и да страдате.. каквото и да е станало.. просто мислете позитивно!!
С една усмивка може да плените човека за който копнеете.. стига тя да бъде истинска и от сърце, а не фалшива..
Смейте се, усмихвайте се .. радвайте се на живота и ще бъдете щастливи!!

Дори и да не съм помогнала на някой искам да ви уверя, че всичко добро тържествува в живота!!
Не мразете живота си .. не обиждайте другите просто, защото те не заслужават вашата омраза.. все пак и те са човешки същества, които имат чувства..
Не съм очаквала такъв позитивизъм да ме залее, но дано да го пренеса и на вас :** Приятна ви вечер! :) :*

sweet :*<3

don't say anything.
06-05-2012, 18:22
Милата ми Буби..
Жалко, че не съм позитивна като теб напоследък..
Преди нямаше по-щастлив човек от мене, сега... струпало ми се е повечко просто..

SmilezZz
06-08-2012, 15:28
Браво за оптимистично настройващата тема!

Много верни думи!

След всяка буря - изгрява слънце.

Случило се е така, така е било писано да бъде. За да срещнете правилния и човека, за вас. А и без това нищо не се постига със сълзи и отчаяние - животът е хубав, стига да повярваме в него.

fenasf
06-10-2012, 20:42
mn qka temi4kaa :*************************