PDA

View Full Version : Да му дам ли 2ри шанс?



enloquecida
06-04-2012, 16:43
След няколко месеца раздяла.. той започна отново да ме търси и въпрос на време е да поиска отново да се оправим.
Страх ме е да му дам втори шанс, но.. го обичам.. Искам да съм с него..
Ужасно много страдах по него.. много ме нарани, а сега ако го повтори?
Толкова много исках да имам контакт с него от толкова много време, а сега когато стана .. не знам какво да правя..
Помогнете ми.. вие бихте ли дали шанс на момче, което ви е зарязало по супер тъп начин..

TheNormalGuy
06-04-2012, 16:45
Недей, щом те е наранил и си страдала заради него, то по-добре не му давай втори шанс.

DisappointedDreamer
06-04-2012, 17:22
Наранил те, дрън дрън, ама искаш да бъдеш с него. Не знаеш какво искаш. Недей да правиш нищо, преди да си изясниш чувствата. Аз лично не бих се занимавала.

ULTIMATE
06-04-2012, 17:33
Не му е излязал късмета с друга и си мисли, че старото е сигурно. Такива жени/мъже shift+delete от живота ни.

valdesbg
06-04-2012, 17:40
Бивши един път - бивши завинаги. Спестява много нерви и главоболия, и не изпускаш почти нищо хубаво.

error92
06-04-2012, 18:01
Щом те е зарязал по тъп начин, какво казваш, знаеш какво следва, ако му дадеш 2-ри шанс...
По принцип съм ЗА шанса на една двойка да си оправят отношенията, но не и при такива обстоятелства ^^

treisi90
06-04-2012, 20:45
Рядкост са добрите отношения след раздяла. Ти го познаваш най- добре и в случая ти поемаш риска. Че ще те нарани- ще те нарани, имай предвид, че веднъж позволиш ли на някой да ти стъпи на главата.. няма слизане!

strave
06-04-2012, 21:04
Незнам защо ни питаш,като в края на твоя пост си личи,че си готова да се събереш с независимо от писаният тук.Щом веднъж те е разочаровал,а ти си искала да пробваш,значи шанса да го направи отново е огромен.По-добре потърси друг.Ако обаче,думата оправим има сексуален подтекст и се чустваш незадоволена може да се порите разрешавам ви.

rusoto_baby_f
06-04-2012, 23:43
Да, бих!
С бившият ми приятел се разделихме по много тъп начин.Нарани ме адски много, но го обичам още повече.Така, че ако ме потърси ще му дам 2-ри шанс и ще се надявам да си е взел поука и да се е променил.
Всеки греши и допуска грешки.Както и всеки заслужава втори шанс.
Предпочитам да си дадем още една възможност, отколкото да съжалявам, че не съм го направила.

enloquecida
06-05-2012, 11:57
Аз също искам да се оправим и да не съжалявам какво е можело да стане, но пък вече толкова ми е писнало да страдам, че наистина не знам. Но вероятно ще се пробвам.. пък може и да не иска да се съберем.. може да иска да сме само приятели.. мен и това ме устройва вече...

DisappointedDreamer
06-05-2012, 11:59
Не знаеш какво искаш. Колебанието и глупостта ти са страшни.

Ще цъфнеш след 4 седмици, с тема: ама той отново ме нарани, как да го преодолея. Недей да се захващаш с него.

Hilary_
06-05-2012, 18:28
вие бихте ли дали шанс на момче, което ви е зарязало по супер тъп начин..
Не. :)

...........

valdesbg
06-05-2012, 18:31
Бивши един път - бивши завинаги. Спестява много нерви и главоболия, и не изпускаш почти нищо хубаво.

Кока Кола е измислена от аптекар.

SmilezZz
06-08-2012, 06:32
Хем боли, хем сърби.
Не знаеш какво искаш.
Лично аз не бих отново се занимавала с него. Било каквото било, наранил ме, не оценил мен и чувствата ми - има причина да си остане бивш. Още повече те е зарязал по тъп начин - не знам какъв е, но определено показва, че няма мъжественост и вяра в себе си, за да го направи по по-нормален начин.
Продължи напред... с друг.

пAteNцЕ
06-08-2012, 07:28
щом те е наранил що не му го върнеш а? (е добре де детинска работа ама кво поне и той да се почувства гадно!)
лично аз не бих се занимавала,даже ще огранича контактите си с него до минимум
и в крайна сметка реши сама,то е като капан-не искаш да се хванеш пак а?

lovely_smile
06-08-2012, 18:07
Няма смисъл да му даваш шанс. Ти го обичаш, ама той, за да те нарани така значи чувствата му не са толкоз истински, колкото на теб ти се иска. Трудно е да оставиш една любов, но като виждаш, че не става е безмислено... :)

marilyn
06-08-2012, 20:02
Когато разбереш какво искаш, ще си отговориш сама на въпроса.