PDA

View Full Version : Помощ, обарва ме!



mrankoniiii
06-04-2012, 17:07
Така аз съм момиче на на 17 г. руса със сини очи не много висока имам си цици стегнато дупе защото тренирам (не се хваля ) Та ето го и проблема значи имам брат който е на 12 г. и е станал .... Иска постоянно да го прегръщам и ме пипа я за циците я за дупето и постоянно ме обарва и това стана от както разбра , че съм го правила . Иска да седи до мен и постоянно се опитва да ме пипа на всякъде моля дайте ми съвет как да го отблъсна най-деликатно без да ме разбере погрешно

bloodyF
06-04-2012, 17:46
брат ти иска да се натискате?
DAFUQ
Шляпни му два шамара, свали го на земята и му кажи да си намери гадже..
брат и сестра сте все пак..

eminem213
06-04-2012, 17:57
Една приятелка има същия ''проблем'' само, че брат и е на 10 :D
Не е кой знае какво.. даже е смешничко. Все пак едва влизат в пубертета. :)
Според мен и да му обясняваш няма да те разбере.

Колкото повече внимание обръщаш на дразнителя, толкова повече те дразни.. ;)

WhyStopNow?!
06-04-2012, 18:43
Абе удари му 2 шамара и готово.

sugargirl94
06-04-2012, 19:18
Как така да разбере погрешно :D Може ли човек да разбере погрешно, че не трябва да обарва сестра си ? :D
Мда.. шамарите са добра идея, трябва да свиква от сега :D

bootyboy
06-04-2012, 19:38
удари му една..да му мине

xoxi
06-04-2012, 20:15
Така аз съм момиче на на 17 г. руса със сини очи не много висока имам си цици стегнато дупе защото тренирам (не се хваля )

И аз така помислих.

Иначе по темата: Сядаш и разговаряш с него! Обясни му, че това което иска не е нормално/позволено. На 12 не е чак толкова малък, за да не те разбере. Предполагам вече мастурбира, за това му кажи, че това е интимен процес, който трябва да върши сам, а не да показва видно желанията си. Той тепърва влиза в пубертета и това, че има някакво влечение към теб е напълно нормално. Твоя работа е обаче да му обясниш тези неща, а не да го оставяш да се заблуждава и да те тормози.

DragonLady
06-04-2012, 20:27
При следващият му опит да те обарва му удари един шамар, едва ли ще се осмели да повтори след това.

marilyn
06-04-2012, 21:33
Както ти казаха преди мен-едно шамарче и да слезне малко на земята. :)

babati
06-05-2012, 14:46
Брат ти е такава възраст, че има нагон и не може да мисли. Като бях малък (на 12)с братовчедка ми(с една година по-малка) и досвирки стигнахме. В момента е доста неудобна темата за секс между нас въобще и общи приказки и като някой заговори ние гледаме гузно и се правим, че не си спомняме. Брат ти не е дефектен и с времето това ще отшуми. Шамарите и заплахата, че ще кажеш на тате не са лоша идея.

babati
06-05-2012, 14:48
Yesika

ако на 14 стане по-силен от нея(не ми се вярва) може и да и свали гащите. Но да я на... едва ли ще успее. До 15-16 ще му дойде акъла със сигурност.

пAteNцЕ
06-05-2012, 14:54
дете което са го треснали хормончетата тва е ^^
свали го на земята с един удар както казаха по-горе ;)

btw сетих се как когато бях на гости малкото 5 годишно момченце като го гушнах взе да ми дърпа деколтето и да гледа вътре :D

bootyboy
06-05-2012, 15:22
когато бях на гости малкото 5 годишно момченце като го гушнах взе да ми дърпа деколтето и да гледа вътре

ще гледа я, сега му се е паднало, понеже е малък му е простено все едно неразбира какво прави

IseeDEADbodies
06-05-2012, 16:40
А бе вие сериозни ли сте бе... К'ви са тия теми, олеле :lol:


Иска да седи до мен и постоянно се опитва да ме пипа на всякъде моля дайте ми съвет как да го отблъсна най-деликатно без да ме разбере погрешно..

Ти си много зле ! Я ми кажи ти, кой е тоя погрешния начин по който може да те разбере ? Той ти е брат, ръцете му нямат място нито на задника ти, нито на циците ти !! Има само един начин по който може да те разбере и той е ПРАВИЛЕН. Обясни му го ти, или родителите ти !! Опазил Господ.. и как така малкия ти брат на 12 години, разбира че си правила секс? Тъпа ли си ? Не ! Много ли ? ДА !

Joc
06-05-2012, 16:43
я дай снимка

kazanslepilo
06-05-2012, 17:00
ААХАХАХАХХААХ
ХААХАХАХХ
АХАХАХААХАХАХХ

СКАНДАЛНО !! :D

я верно пусни една снимка, интересно ми е брат ти кво толкова е видял че да ти налита

flamesoulbgr
06-05-2012, 18:45
По-добре говорете. Според мен шамарите не са решение. (:

Joc
06-05-2012, 18:46
намушкай го в гъза с нож ама 2-3 санта да му влезне да си знае

transformable
06-05-2012, 18:49
Ох , де да имах и аз такава сестра.... :D

heartshapedbox
06-05-2012, 21:19
Така аз съм момиче на на 17 г. руса със сини очи не много висока имам си цици стегнато дупе защото тренирам (не се хваля )
Никак даже. :Д

Говори с него, ако пак продължава-шамаросай го.

notlike
06-05-2012, 22:10
Тая история е тип "сподели.бг". Толкова много теми имаше от този вид там, че направо се чувствах паранормален с това, че се държа добре със сестра си. Да говориш на навлизащ в пубертета е доста трудно, особено ако има малък умствен капацитет, а брат ти, кофти ми е да го кажа, е нещо от сорта (освен ако обарването на собствената ти сестра изисква висша мисловна дейност). В този ред на мисли няма да е зле да поиграе малко Пинко(шамарът), а пък ако не става - по-хард. Кажи на баща си, той ще вкара брат ти в пътя набързо ;)

SuperSizee
06-05-2012, 22:16
Някак си ми се струва почти нереално. Не трябва да се стига до втори път, още първият път няколко шамара, обясняваш му за какво става на въпрос и толкова.

Slynchiicee
06-05-2012, 22:55
Лепни му два шамара бе хахахаа

Furious?
06-05-2012, 23:03
Пусни му или спри да пускаш , на когото и да еи няма да има причина да те бара поече :D

mrankoniiii
06-06-2012, 12:49
Благодаря на всички отново се опита да ме обара обаче този път му ударих един шавар направи се малко на изненадам , но разбра защо го ударих

babati
06-06-2012, 19:51
А честито. Ако продължава го набий.