PDA

View Full Version : Първият път много ли боли ?



Bad_like_them
06-04-2012, 17:11
Аз съм на 14 и съм девствена. Имам си приятел от 6 месеца, който е 3 години по-голям от мен. Не ми е предлагал да спим, само ми е намеквал, но само веднъж и въпреки това, усещам, че той го иска. Държи се много добре с мен и си мисля, че ако го направим и двамата ще сме доволни. Амм .. та въпроса ми е: Много ли боли първият път ? .. Питала съм някои мои приятелки, които вече са го правили, но при всеки е различно, ама аз да попитам все пак .. ;д Благодаря предварително :)

П.С. : Моля, отговаряйте ми само по темата, без обиди .. Питам, защото се интересувам, не да слушам мнението на някой, който си няма работа, освен да се заяжда :))

DisappointedDreamer
06-04-2012, 17:14
При всеки е различно. Не знам какво очакваш да ти кажем.

ShtrudeL
06-04-2012, 17:19
Ако много боли никога ли няма да правиш секс?

granger
06-04-2012, 17:20
Наистина при всички е различно. Да , боли , неприятно е и усещаш нещо като дърпане ,докато разкъса ципата , така да се каже,не мога да го обясня добре,но не е болка за умиране. При някои няма болка, ако искаш да не те боли толкова - любовната игра е едно на ръка+ лубрикант и задължително с презерватив!

bootyboy
06-04-2012, 17:24
рано ти е още, нз дали ще те боли, но няма да ти хареса така както ако си по-голяма.

Bad_like_them
06-04-2012, 18:00
Ани : Мерси :))

Claymore
06-04-2012, 18:04
Много малък е шанса да не те боли, но го има. Както ти казаха горе, не смятам, че това би те спряло. Всеки е минал през тая болка и си струва.

marilyn
06-04-2012, 21:43
Еми, не боли чак толкова. Не е най-готиното чувство първия път, но после идва кефа. И както някой преди мен каза, ако толкова много боли, няма да правиш секс ли? Боли 1 път и после идва готиното...

Scarface_
06-04-2012, 21:51
Ще предупредиш приятеля си , да бъде внимателен и бавен , а ти няма да мислиш за това колко боли а за други неща...Няма да ти хареса и може би няма да ти е приятно в началото , но след няколко пъти ще започне да ти харесвя :)

bootyboy
06-04-2012, 22:05
сега заради вашите коментари със сигурност ще тръгне да прави секс 14 годишна 14

DragonLady
06-04-2012, 22:13
Боли при повечето момичета, но се търпи ;)

Scarface_
06-04-2012, 22:22
bootyboy , ако го е решила мислиш ли ,че ще си промени мнението от непознати хора от интернет форум ?!

ZaicheNaXeroin
06-05-2012, 00:21
Строго индивидуално е!
ако ти кажа че хич няма да боли ще те излъжа,но на мен разни момичета са ми споделяли че почти не ги е боляло...а пък други че малко...трети че много...абе въпрос на късмет си е май..?
Мен ме боля ааадси много,но пък си бях и леко притеснена :s таа моя съвет е да го направиш когато си наистина много възбудена :)

heartshapedbox
06-05-2012, 00:32
Няма как да разбереш, преди да пробваш.
При всеки е индивидуално.

Tenjera
06-05-2012, 09:22
Не мислиш ли, че на 14 ти е малко рано? Накарай тва момче малко да те уважава. Правете други неща. Иначе при всеки е индивидуално, мен грам не ме боля.

ULTIMATE
06-05-2012, 09:33
Питала съм някои мои приятелки, които вече са го правили, но при всеки е различно


питаш и сама си отговаряш още ли мнения, че е индивидуално искаш?

ShtrudeL
06-05-2012, 09:48
Радвам се, че не съм от кървавите, т.е. радвам се, че имаХ такива прекрасни сексуални и душевни отношения с човечето си относно първия път. Вие не знам какво толкова сте правили.

justasmile
06-05-2012, 11:23
При всяко момиче е различно. Една приятелка нито я боляло, нито кръв... Мен си ме болеше ДОСТА.. и имаше доста кръв.. Зависи от човека.. но спокойно дори и да те боли.. ако приятелят ти действа правилно.. бързо ще мине (смис.. ще те боли 5 мин. само и след това, след секса може да имаш проблеми със седенето ;д)

Slynchiicee
06-05-2012, 22:44
първият ми път не ме заболя,защото приятелят ми беше много внимателен :)

rusito1717
06-06-2012, 23:41
Аз съм на 14 и съм девствена. Имам си приятел от 6 месеца, който е 3 години по-голям от мен. Не ми е предлагал да спим, само ми е намеквал, но само веднъж и въпреки това, усещам, че той го иска. Държи се много добре с мен и си мисля, че ако го направим и двамата ще сме доволни. Амм .. та въпроса ми е: Много ли боли първият път ? .. Питала съм някои мои приятелки, които вече са го правили, но при всеки е различно, ама аз да попитам все пак .. ;д Благодаря предварително :)

П.С. : Моля, отговаряйте ми само по темата, без обиди .. Питам, защото се интересувам, не да слушам мнението на някой, който си няма работа, освен да се заяжда :))

Значи страшно мноого боли, много кръв, много пищене. все едно те колят!

babati
06-07-2012, 03:50
Има си обезболяващи мазги. Виждал съм по секс магазините за анален секс (аз мажем с олио и моето извънземно е доволно :D )и трябва да питаш дали стават и за стандартен (т.е. за сливката) Гаджето ти трябва да те разпори внимателно. Иначе да не те плаша, но 17 годишен да отпечатва ми изглежда стращничко.

MaLkaTa_LaDy
06-07-2012, 07:07
Аз няма да казвам, че си малка, но се замисли дали наистина го искаш. Защото познавам момичета, които започнаха половия си живот много рано и се отвратиха от секса.
Та... Сигурно ще те боли. За да намалите болката използвайте лубрикант. В аптеките продават един медицински - Глайтгелен. Той не изсъхва, трябва да го измиеш със сапун. И като те заболи малко недей да спираш приятеля си, ами потърпи първия път. С всеки следващ път болката ще намалява и след 5 пъти примерно ще започнеш да изпитваш удоволствие.

SmilezZz
06-07-2012, 14:01
Всичко си е строго индивидуално.

При някои има болка, при други е лека, а при трети - няма.
При мен също е имало болка, но сега, като се позамисля, е била сладка болката. Било е нужно, само да изтърпя няколко пъти, докато се разширя достатъчно и да започна да изпитвам удоволствие.

Иначе се замисли дали си наистина готова.
И да не забравите презервативи. Има голяма вероятност, след като ти разкъса девствената ципа да има кръв, която да не те плаши.

anonymous708973
06-07-2012, 14:14
При някои има болка, при други е лека, а при трети - няма.
При мен също е имало болка, но сега, като се позамисля, е била сладка болката. Било е нужно, само да изтърпя няколко пъти, докато се разширя достатъчно и да започна да изпитвам удоволствие.


+1
Приятелят ти знае, че не си правила секс, нали? Ако не, не се прави на героиня и му кажи.
Ако много те боли, спрете и след 1-2-3 дни опитайте пак. Постепенно ще се пригодиш и някой път ще се получи.

s1nshiine_
06-08-2012, 14:24
зависи при всеки е различно , но мен лично много ме болеше и не се получи много добре , а за кръвта да не говорим , се едно бях в цикъл .. а иначе съм чувала, че ако те възбуди супер много , няма и да усетиш болка , или пък първо с пръст за да не те боли толкова :) а и да допълна задължително с предпазни мерки , за да не съжаляваш после , или пък да има последици :)

DisappointedDreamer
06-08-2012, 16:59
Различно е при всяка. Мен ме боля, но пък за сметка на това нямаше никаква кръв.

eti725
06-09-2012, 22:44
Ами, да ти кажа право, малко боли и тече кръв, но се търпи. По-нататък става хубавото ;)

jkrrr99
06-11-2012, 16:03
Аз съм на 14 и съм девствена. Имам си приятел от 6 месеца, който е 3 години по-голям от мен.
чааакай! та още си на 14 години за къде бързаш? A и той е с 3 години по-голям от теб демек e на 17...според мен само заради секса е с теб, но както казах на 14 год. недей да бързаш за никъде не усещаш ли,че си много малка...?