PDA

View Full Version : Как да стана по-красива ?



umiraikuchko
06-04-2012, 18:01
Здравейте. Всичките ми приятелки са много красиви. Дори и тези, които бяха по-грозни и задръстени от мен станаха по-красиви и печени ... Кажете ми, как да стана по-красива и аз ? Как да се разкрася ? Всички се промениха, само аз не съм ... Посъветвайте ме !

BreakingDawn
06-04-2012, 18:14
Има време за всичко!Трябва да си изградиш твой имидж без да питаш по форумите :) Дръж се естествено
Няма да ти критикувам темата,защото някой друг ще го направи :д

umiraikuchko
06-04-2012, 18:20
Ако знаех как да го направя нямаше да питам по форумите. Аз не мога да ви разбера. Нали за това е този форум ... хората да питат и да им дават съвети, а не да им критикуват темите. Всеки пита това, което го вълнува. Нали това е целта ?

elinanacheva
06-04-2012, 18:28
Права си, те да си правят каквито искат теми, но някой друг като попита нещо е проблем... Еми за да се виждаш по-красива вземи едно огледало и изброй това което харесваш от теб, после това което не хареваш и например ако са веждите, оправи ги, ако е някой друг косъм - махни го, ако са пъпки - направи си маска и така... ;) ако е косата - поогледай се и помисли как да се подстрижеш за да подертаеш хубавите ти страни ;)

umiraikuchko
06-04-2012, 18:30
Ясно ... благодаря, ще те послушам :)

Elinaaa
06-04-2012, 18:33
Трябва да си избиеш комлексите
И щом не се харесваш може да промениш нещо в теб пр.косата и тн...

elinanacheva
06-04-2012, 18:34
хехе виж, двете къде ти дадохме съвет сме Елина :D :D :D

umiraikuchko
06-04-2012, 18:41
Да ... :D :D :D

umiraikuchko
06-04-2012, 18:42
Трябва да си избиеш комлексите
И щом не се харесваш може да промениш нещо в теб пр.косата и тн...

Няма как да стане това с комплексите, при положение, че дори ми казват, че съм грозна

OnlyGirl
06-04-2012, 18:50
Кажи ми човек, на който не са му казвали че е грозен . Да не ти пука какво ти казват другите, важното е как се усещаш ти. Може да подчертаеш хубавите си черти ( например ако имаш хубави очи ги подчертавай с малко спирала и молив ) и слагай лек ( !!! ) грим. Може да изтъниш (или съответно ако са твърде тънки: да удебелиш ) веждите си и прочие.. Най-добре пусни снимка за да те насочим какво да промениш във външния си вид. :)

elinanacheva
06-04-2012, 18:51
и мен така ми казваха, но доказах че имам хубава страна и сега ми викат че съм хубава (направих това да се гледам в огледалото и да оправям всичко което не харесвам)...виж ако имаш петна, черни точки, пъпчици... вместо да слагаш фон дю тен ти препоръчвам ББ крема на гарниер ... помага с тея проблеми и ги закрива

elinanacheva
06-04-2012, 18:52
както казват горе... пусни снимка

umiraikuchko
06-04-2012, 18:56
Адски много ви благодаря за съветите, но така или иначе на снимка изглеждам много по-различна и хубава от реалността ... поне до известна степен е така ... Определено ще направя това, което ми казвате и силно се надявам да ми помогне :)

mik_i
06-04-2012, 18:59
ако си плюс някое др килце тренирай, а дори и да нямаш излишни кг пак започни, ще напрайш яко тяло, за пъпки и тн намери си някои добри кремчета и др простотийки, направи си по различна прическа, всички ще забележат, промяната може да е и в стила на обличане, поддържай се това е според мен :)

umiraikuchko
06-04-2012, 19:01
Благодаря за съвета :)

elinanacheva
06-04-2012, 19:13
и най-големия съвет ако си леко по-пълничка не си мисли че колкото по-широка е дрехата толкова по-добре, аз така си мислех и стои ужасно, но не казвам ако си пълничка съвсем полепнати неща да носиш, имам предвид нормално :)

umiraikuchko
06-05-2012, 05:16
Ами не мога да кажа, че съм пълна, но имам места, които трябва да стегна ... Колкото до фигурата ми ... тя не е много хубава, но гледам как да нося и не толкова широки, но да прикриват недостатъците ... :)

ALetterFromTheSky
06-05-2012, 06:12
Ако си под 14 не се захващай с гримове... имам чувството , че си някое 12 - годишно, което си мисли , че ще си стои така доживот . Ако си дебела, тренирай без диети. Ограничавай сладки, тестени, мазни пържени глупости ама в никакъв случай диети . Прически, дрехи ... поразнообрази . И как така на снимки си хубава, пък наживо ти казват, че си грозна? Или и наживо и на снимка си хубава, или само ти си мислиш , че на снимките си хубава ???

И все-пак я по-добре си гледай даскалото. Всичко ще си дойде, когато му е времето . Ако отсега почнеш с гримове, преси, високи обувки-на 20 на какво ще си станала?

MaLkaTa_LaDy
06-05-2012, 06:24
На колкото и да си, за да се чувстваш красива трябва да се поддържаш. Всеки човек си има някакъв проблем, за който отделя супер много време и пари и т.н. някои дори имат повече... Започни да отделяш време на това, което не харесваш и резултата няма да дойде мигновено, но ще го има.

Elinaaa
06-05-2012, 09:47
Защо не напишеш на лист какво не харесваш в себе си
И започни 1 по 1 да ги променяш ....
Когато ти самата се харесаш ще имаш и самочувствие

umiraikuchko
06-05-2012, 12:55
ALetterFromTheSky@ Над 14 съм. Колкото до снимката ... имам такива снимки, на които съм нагласена, но на живо не се глася толкова. Може би именно там е проблема ...

MaLkaTa_LaDy@ Благодаря за съвета ... :)

Elinaaa@Това е супер яка идея ... още сега се заемам ... благодаря :P

wiiwa
06-05-2012, 16:36
добе, но примерно ако не си харесва носа, как да го промени (: ? С някои недостатъци просто трябва да се примиряваме , казваш си '' такава съм и толкова '' с нещата които не могат да се променят ( освен оперативно, но тук не става дума за това )

marilyn
06-05-2012, 16:52
Това, че са ти казвали, че си грозна хич да не ти дреме. Красотата е относително понятие, някой ще те вземе за грозна, на друг пък може да му се сториш супер красива. Важното е да имаш самочувствието, че се побираш в кожата си. Поддържай се, привеждай се във вид като излизаш. Слагай си грим, но не прекалявай. Обнови прическата си, гардероба си.

umiraikuchko
06-05-2012, 17:41
wiiwa@ Мисля, че такива недостатъци нямам, но пък и да имам ... както казваш ти не могат да се оправят така лесно :)

marilyn@ За съжаление много се ослушвам в мнението на другите, макар да знам, че това не е никак добре ... но съм си такава и едно негативно мнение е достатъчно, за да не приемам положителните :( ... Иначе другите неща определено ще ги направя :)

marilyn
06-05-2012, 17:48
Амиии недей да слушаш толкова другите. Всеки има право на лично мнение... но това не значи че някой като ти каже, че не харесва нещо в теб задължително трябва да го послушаш и тн. Бъди по-уверена. :)

sun_
06-05-2012, 18:44
И аз се чудя същото.Проблема ми е че имам акне и кожата ми е просто...
Ако изключим това пак все не се одобрявам
Ще дадете ли някакъв съвет?

umiraikuchko
06-06-2012, 05:29
Опитвам се, но като знам, че донякъде има право ... и ми става гадно :D

umiraikuchko
06-06-2012, 05:31
И аз се чудя същото.Проблема ми е че имам акне и кожата ми е просто...
Ако изключим това пак все не се одобрявам
Ще дадете ли някакъв съвет?

Отиди на дерматолог, за да ти изпише някакво лекарство за кожата :)

Violenza
06-06-2012, 06:02
Усмихвай се по-често. Лъчезарните хора винаги правят много по-добро впечатление и винаги изглеждат по-добре от намръщените сериозни физиономии по улиците.
Пък после мисли за гримове и прически.

umiraikuchko
06-06-2012, 07:23
Ще се постарая ... :)

sun_
06-06-2012, 09:24
Ами аз бях просто е нужо време