PDA

View Full Version : Какво мислите?



tacabro01
06-04-2012, 20:10
Здравейте!Знам ,че има много такива теми,но все пак искам да споделя.Та такааа....значи..има едно момче,което много-много харесвам.Аз много се чудя дали и той ме харесва ,но сигурно ме харесва.Постоянно ме гледа,опитва се да ме заговори и много се интересува от мен.Когато ме види ме дарява с 24 каратова усмивка и е винаги до мен.Дори ме защитава от другите и е винаги на моя страна.Знам ,че е много явно ,че ме харесва,но аз искам да го накарам да ми г каже.Отскоро е по-близък с мен.Преди го беше срам и сега просто чакам удобен момент-може би ако сме сами някъде.Просто ми кажете как да го предразположа.

valdesbg
06-04-2012, 20:14
Няма да ти го каже. Ще ти го покаже.

Позволявай и инициирай физически контакт. Така ще можеш да го предразположиш. Докосвания, прегръдки, целувки по бузите/врата, примерно.

anonymous708973
06-04-2012, 20:18
Като се видите, ухили се до уши, прегърни го и стратегически си сложи ръцете около врата/раменете му.
Накарай го да се чувства герой като го помолиш за съвет или да ти свърши услуга. Печелите и двамата.
Играйте на някаква игра, пусни го да спечели (:Д), за да си мисли колко е добър и в същото време да трябва да му дължиш услуга. Изиграй го добре в стил "Еее, ти сега кой знае какви лоши неща ще искаш от мен."
В кърпа ти е вързан.